Wakacyjny Kurs dla młodych pasjonatów biznesu
26.04.2022

Rusza rekrutacja na wakacyjny kurs dla młodych pasjonatów i pasjonatek biznesu

Wakacyjny kurs dla młodych pasjonatów i pasjonatek biznesu to NOWOŚĆ w ofercie edukacyjnej Akademii. Został przygotowany z myślą o uczennicach i uczniach szkół średnich, którzy w wakacje chcieliby kreatywnie spędzić wolny czas, a także nabyć wiedzę z zakresu zarządzania, finansów oraz prawa.

Oferta skierowana jest także do osób, które rozważają rozpoczęcie studiów w Koźmińskim i chciałyby poznać sposób prowadzenia zajęć, poczuć atmosferę Koźmińskiego, poznać wykładowców uczelni oraz nawiązać nowe kontakty.

Kurs jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy myślą o własnym rozwoju w sferze szeroko rozumianego biznesu lub chcą rozwijać swoje zainteresowania w tym obszarze.

Zajęcia w formie stacjonarnej będą odbywały się od poniedziałku do piątku, w dwóch terminach w czerwcu i lipcu, w Akademii Leona Koźmińskiego i będą prowadzone przez wykładowców Akademii.

Dostępne terminy kursu to:

• 27.06.2022 - 01.07.2022
  • 25.07.2022 - 29.07.2022

Program obejmuje zajęcia i warsztaty, które podejmują tematykę związaną z podstawami zarządzania, finansów oraz prawa. Uczestnicy mogą liczyć na zajęcia dotyczące m.in. zawodów przyszłości, budowania własnych startupów, psychologii pieniądza, czy zarządzania projektami oraz mediów społecznościowych czy wideo marketingu. Nie zabraknie także zajęć integracyjnych. Szczegółowy program kursu TUTAJ. Obowiązują zapisy.

Więcej informacji o kursie, program, warunki uczestnictwa, dostępne terminy oraz rejestracja TUTAJ.