Startupowe ferie w Koźmińskim
05.12.2022

Rusza rekrutacja na Startupowe Ferie w Koźmińskim dla uczennic i uczniów szkół średnich

Startupowe FERIE w Koźmińskim to zajęcia dla uczennic i uczniów szkół średnich, którzy w ferie chcieliby kreatywnie spędzić wolny czas, ucząc się podstaw tworzenia własnego biznesu. Kurs jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy chcą zbudować lub rozwinąć swój startup/biznes.

Oferta skierowana jest także do osób, które rozważają rozpoczęcie studiów w Koźmińskim i chciałyby poznać sposób prowadzenia zajęć, poczuć atmosferę Koźmińskiego, poznać wykładowców uczelni oraz nawiązać nowe kontakty.

Zajęcia w formie stacjonarnej będą odbywały się od poniedziałku do piątku w Akademii Leona Koźmińskiego i będą prowadzone przez wykładowców Akademii.

Termin kursu to 20.02.2023 - 24.02.2023

Program obejmuje zajęcia i warsztaty, które podejmują tematykę związaną z:

• analizą nowoczesnych koncepcji kreowania i sprawdzania pomysłów,
  • sposobami wyjścia na rynek i przekonywania klientów
  • budowania wizerunku lidera i marki
  • funkcjonowaniem w różnych mediach internetowych
  • finansowania a więc pozyskiwania kapitału

Zwieńczeniem kursu będzie prezentacja własnych koncepcji przed ewentualnymi inwestorami.

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji o kursie, szczegółowy program, warunki uczestnictwa oraz rejestracja TUTAJ.