Rabat na konferencję Portfolio Experience

23.05.2022

Akademia Leona Koźmińskiego jest partnerem jedynego w Polsce wydarzenia z obszaru zarządzania portfelem projektów i PMO, skupiającego praktyków i ekspertów z kraju i ze świata - Portfolio Experience Conference. Nasi studenci i absolwenci mają z tej okazji 10 % rabatu na konferencję. Tegoroczna konferencja Portfolio Experience odbywa się pod hasłem Delivering The Future.

Ciągły rozwój zarządzania projektami i portfelem projektów powoduje, że Biura Zarządzania Projektami (PMO) szukają kolejnych usług i usprawnień w organizacji. W trakcie konferencji chcemy poszukać odpowiedzi na takie pytania jak:

• Jakie aktualnie są trendy w organizacjach, które powinno wspierać PMO?
  • Jak budować właścicielstwo za projekty w firmie/jednostce?
  • Jak Agile wpływa na organizację i za jakie elementy powinno odpowiadać Biuro Zarządzania Projektami?
  • Jak upewniać się, że kierunek i charakter zmian organizacyjnych jest zgodny ze strategią, a przy tym zapewnia organizacji optymalne korzyści?

W naszym przekonaniu PMO pełni w procesie wprowadzania zmian w organizacji rolę szczególną. Decyduje o tym przede wszystkim miejsce PMO w kontekście projektów, które zawsze są nośnikiem zmiany - niezależnie od tego jaki ma ona charakter i czego dotyczy. Jak sprawić, by rola ta była wypełniana w możliwie najbardziej sprawny i skuteczny sposób? To według nas kluczowa kwestia, na której skupimy się w trakcie tegorocznej konferencji, na którą serdecznie zapraszamy.

Skorzystaj z okazji i zarejestruj się na konferencję (6.06.2022) w specjalnej cenie dla studentów i absolwentów naszej uczelni.

Aby otrzymać 10 % rabatu wystarczy w formularzu rejestracyjnym obok imienia i nazwiska wpisać kod „ALK10”. Rabaty nie łączą się i nie dotyczą dni warsztatowych.

MIEJSCE: Hotel InterContinental Warszawa

Więcej informacji na stronie Konferencji Portfolio Experience