Potrzebna pomoc dla naszych absolwentów
08.02.2021

Potrzebna pomoc dla naszych absolwentów - ofiar pożaru

28 listopada 2020 to dzień, w którym życie dwojga naszych absolwentów zamieniło się w koszmar. Koszmar, który społeczność Akademii Leona Koźmińskiego, może częściowo zamienić w nadzieję na lepsze jutro. Kasia i Igor, absolwenci Koźmińskiego, potrzebują naszej pomocy. Wielokrotnie pokazywaliśmy, że razem możemy wszystko. Tym razem tak też będzie!

Igor to absolwent Finansów i bankowości, szósty prezes Koła Naukowego Tygryski, działającego przy Centrum Badawczym Tiger. Zawsze gotowy i chętny do pomocy, aktywnie działał na rzecz naszej akademickiej społeczności. Kasia to absolwentka studiów Zarządzania.

28 listopada 2020 r. w ich nowym mieszkaniu na Igora i jego przyjaciela wybuchł biokominek. Igor został przewieziony do szpitala w stanie ciężkim, z oparzeniami drugiego i trzeciego stopnia zajmującymi 20% powierzchni całego ciała. Spędził kilka tygodni na oddziale intensywnej terapii, pod respiratorem, w śpiączce farmakologicznej walcząc o życie. Teraz potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację. W pożarze zginął ich 7-miesięczny piesek, a mieszkanie, które wykańczali przez miniony rok, spłonęło doszczętnie. To wielka tragedia w obliczu której nie mogą zostać sami.

Zwracamy się do Państwa, społeczności Akademii Leona Koźmińskiego o wielkim sercu, z prośbą o wsparcie finansowe dla Kasi i Igora. Każda, nawet najmniejsza kwota, w tej walce – o zdrowie – ma olbrzymie znaczenie. Pomóżmy im wrócić do dawnego, normalnego życia.

Wpłat można dokonywać za pomocą strony internetowej Fundacji lub bezpośrednio na konto Fundacji z dopiskiem „Pomoc dla Kasi i Igora”.

Nr rachunku Fundacji Koźmińskich: 14 2130 0004 2001 0673 5369 0001 Dopisek: „Pomoc dla Kasi i Igora”

Dbajcie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Sylwia Hałas-Dej Prezes Fundacji Koźmińskich