Podpisanie umowy partnerskiej z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Warszawa

05.11.2020

Z satysfakcją informujemy, że 3 listopada 2020 została zawarta umowa pomiędzy Akademią Leona Koźmińskiego, reprezentowaną przez Rektora prof. dr. hab. Grzegorza Mazurka, Prorektora ds. Dydaktycznych prof. ALK dr. hab. Aleksandra Maziarza oraz Dziekana Kolegium Prawa prof. ALK dr. hab. Roberta Zielińskiego, a Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Warszawa, reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Panią Magdę Sylwię Żuchnik, Sekretarza Generalnego Pana Bartosza Mazura i Wiceprezesa ds. Międzynarodowego Programu Wymiany Praktyk Studenckich Pana Karola Osuchowskiego (studenta prawa ALK).

Dzięki umowie Stowarzyszenie będzie mogło korzystać z adresu do korespondencji oraz infrastruktury uczelni, w tym z sal konferencyjnych i wykładowych.

ELSA (ang. European Law Students Association) jest międzynarodową organizacją, zrzeszającą studentów prawa i młodych prawników z 42 krajów. Jest jedną z najprężniej działających Grup Lokalnych w Polsce, której działalność opiera się na 4 sekcjach:

• STEP (Student Trainee Exchange Programme)
  • AA (Academic Activities)
  • S&C (Seminars & Conferences)
  • Marketing

Życzymy udanej i owocnej współpracy!

Więcej o ELSA Warszawa tutaj.