Pierwsze miejsce w konkursie XVIII edycji EY Financial Challenger dla studentów ALK!

15.03.2023

Nasi studenci z programu Master in Management Dawid Pasternak, Aleksander Szczupak i Pascal Żurek zajęli pierwsze miejsce w XVIII edycji EY Financial Challenger. Spośród ponad 1000 uczestników wygrali nagrodę główną w wysokości 35 000 zł oraz oferty kariery w EY.

EYFC to najbardziej prestiżowy konkurs organizowany przez EY Polska z udziałem EY-Parthenon. Dotyczy realnych przykładów z obszaru M&A, gdzie studenci wcielają się w rolę doradców transakcyjnych. Oprócz dokładnej analizy danych finansowych, konkurs wymaga od uczestników jasnego przekazania swojej wizji i uargumentowania stanowiska.

EY Financial Challenger XVIII był konkursem, który napędził nas, zespół Lwy Kozmina, do osiągnięcia nowych poziomów doskonałości.  Dzięki wiedzy zdobytej w Akademii Leona Koźmińskiego poprzez nauczanie zorientowane na praktykę oraz nasze indywidualne doświadczenia zawodowe, byliśmy w stanie rozwiązać postawione przed nami problemy. Jesteśmy dumni, że mogliśmy reprezentować naszą uczelnię przed publicznością i pokazać, jak zdobyta wiedza teoretyczna, silna praca zespołowa i doświadczenie praktyczne mogą zostać przekute w sukces. Konkurs stanowił dla nas wyzwanie na wszystkich poziomach wiedzy z zakresu M&A i dał nam możliwość wzięcia udziału w prawdziwym doświadczeniu - mówi Dawid Pasternak, członek zespołu i student ALK.

We sincerely congratulate our students and wish them further success!