Podczas tegorocznej Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021 w Akademii Leona Koźmińskiego Pani Małgorzata Sokołowicz z dziekanatu Kolegium Prawa została odznaczona złotym medalem za długoletnią służbę.
Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!