nowości

Nowości na studiach podyplomowych

W kwietniu mamy dla Was dwie nowe propozycje studiów podyplomowych:

  • Chmura Obliczeniowa w Zarządzaniu Projektami i Organizacją oraz
  • GFT&Google Cloud - rozwiązania chmurowe w praktyce.

Wprowadzenie nowego programu do portfolio studiów podyplomowych to zawsze wyzwanie dla uczelni. Po pierwsze - sprawdzamy, z jakimi problemami zmaga się aktualnie otoczenie biznesowe i w jaki sposób możemy na nie odpowiedzieć. Po drugie wyszukujemy partnerów, z którymi możemy taki kierunek stworzyć. Bardzo się cieszę, że nasza oferta powiększa się o kolejne wartościowe programy, co potwierdza, że współpraca z biznesem jest ważna i przynosi  korzyści: dla uczelni, dla partnera biznesowego i przede wszystkim dla naszych studentów – mówi Sylwia Hałas-Dej, Dyrektor Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów.

Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.

GFT&Google Cloud” to unikalny program stworzony wspólnie przez ekspertów GFT – lidera rozwiązań technologicznych opartych na chmurze oraz Google Cloud – partnera strategicznego GFT oraz twórcę Regionu Google Cloud w Polsce. Zakres przedmiotowy jest precyzyjnie dobrany na podstawie analizy zapotrzebowania rynkowego wśród pracodawców IT oraz w środowisku biznesowym. Wraz z dyplomem ukończenia naszego kierunku otrzymujesz szansę na znalezienia ambitnej i ciekawej pracy. Nauka w dużej mierze opiera się na przykładach z życia. GFT jest międzynarodowym liderem rozwiązań IT. Zatrudniamy 5900 osób w 15 krajach świata. Zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów, którzy realizują pełne wyzwań i wymagające dużej odpowiedzialności projekty ze wszystkich obszarów technologicznych.

Kierunek „Chmura Obliczeniowa w Zarządzaniu Projektami i Organizacją” dotyczyć będzie tematów związanych z transformacją cyfrową w kontekście technologii chmurowych ze szczególnym ukierunkowaniem na potrzeby osób zarządzających oraz decydujących o doborze rozwiązań technologicznych w organizacji. To jedyne studia dla managerów dające szeroki ogląd na całość problematyki związanej z rozwiązaniami chmurowymi od aspektów technologicznych, przez finansowe i związane z zarządzaniem po uwarunkowania prawne. Wszyscy wykładowcy poza doświadczeniem akademickim na co dzień związani są z projektami komercyjnymi. To połączenie daje dostęp do eksperckiej wiedzy i praktycznego know-how.