dr Daria Mejnartowicz absolwentka ALK
26.11.2020

Nasza absolwentka dr Daria Mejnartowicz została nominowana do konkursu Ambasador Polski 2020 – Nagroda Publiczności.

Dr Daria Mejnartowicz zawodowo jest menadżerką i Prezes Spółki Salveo Medical Care Warsaw oraz fizjoterapeutką. Prywatnie – filantropką-pasjonatką. Od lat przekonuje ludzi, że warto nie być obojętnym. Od wielu lat jeździ po całym świecie z pomocą humanitarną skierowaną szczególnie do kobiet i dzieci.  

Tylko podczas epidemii COVID-19 pomaga z Polski w ośmiu krajach. W listopadzie osobiście w Kenii. Potrzebującym dostarcza niezbędne środki, takie jak: beczki na wodę, środki czystości, żywność, maseczki i pomoce medyczne do szpitali zlokalizowanych w naszym kraju oraz w różnych zakątkach świata – na Madagaskarze, w Liberii, Tanzanii, Kenii, Ghanie, Kamerunie i Syrii. 

Dr Daria Mejnartowicz ukończyła studia MBA dla kadry medycznej, a następnie zrealizowała studia II stopnia na kierunku zarządzanie i marketing. 

Za swoją działalność była nominowana do tytułu Superbohaterki „Wysokich Obcasów” w 2018. Otrzymała tytuł: Kobieta Charyzmatyczna „WHY Story” 2020. Znalazła się w finałowej piątce konkursu Nagrody im. Rodowicza Anody, Global Goodwill Ambassador, USA.  

Więcej informacji na temat działalności Pani Darii TUTAJ.

Jeśli chcecie wesprzeć jej działania, można to zrobić kontaktując się na Messengerze (Daria Mejnartowicz) lub dokonując wpłaty na konto Fundacji Multis Multum: 08 1140 1977 0000 5577 8000 1001 (tytułem: działalność dobroczynna).