Nasz student Mistrzem Polski w Sztafetach!

17.05.2023

Mamy przyjemność podzielić się wiadomością, że nasz student, Szymon Maćkała, po raz drugi został Mistrzem Polski w Sztafetach!

Zawody odbyły się 13 maja 2023 r. w Słupsku i tym razem Szymon zdobył tytuł Mistrza w kategorii seniorskiej w sztafecie 4 × 200m. To jednak nie koniec jego zmagań, ponieważ już w najbliższym czasie będzie walczył w Akademickich Mistrzostwach Polski w Poznaniu.

Spełniłem swoje marzenie. Ostatni okres bardzo mocno przetrenowałem i wydało to bezcenne owoce. W zawodach reprezentowałem swój klub z Wrocławia. Liczę, że jest to dobre przetarcie przed Akademickimi Mistrzostwami Polski w Poznaniu” - powiedział Szymon, student I roku studiów magisterskich na kierunku zarządzanie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!