25 forbes
13.04.2022

Nasz absolwent znalazł się na liście 25 under 25 Forbes!

Mamy zaszczyt poinformować, że nasz absolwent Filip Sobel znalazł się na liście "25 under 25" opublikowanej przez "Forbes".

Sprzedaż gadżetów przez serwisy aukcyjne, praktyki w Idea Banku i Citibanku, projekty marketingowe w agencji DDoB - tak się zaczęło życie zawodowe Filipa Sobela. Dzisiaj jest twórcą start-upu Staffly, który opracował narzędzie łączące pracowników z pracodawcami. Jego firma oferuje system weryfikujący kluczowe cechy osobowości kandydata przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji i psychometrii. Staffly w zaledwie cztery miesiące od uruchomienia przeprowadził niemal 25 tys. testów kandydatów, pozyskał kilkadziesiąt firm do testów i podpisał pierwsze kontrakty. Na komercyjne wdrożenia jego systemu zdecydowały się m.in. Toyota, Biedronka, Żabka czy Starbucks. Firma zebrała milion złotych finansowania od funduszu Czysta3.vc.

Obecność w gronie osób o tak bogatym dorobku zawodowym to dla mnie zaszczyt. To prestiżowe wyróżnienie jest dla mnie namacalnym dowodem, że to, co robimy jako Zespół, niesie ze sobą realną wartość. W Staffly wierzymy, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć więcej. Wykorzystując siłę psychometrii i oceny cech osobowości, dostarczamy idealnych kandydatów, którzy zmieniają oblicza przedsiębiorstw, do których trafiają. Mam nadzieję, że produkt niedługo zostanie udostępniony szerszemu gronu odbiorców, także poza granicami naszego kraju - mówi Filip.

Filip Sobel ukończył zarządzanie na studiach licencjackich oraz zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa - perspektywa właścicielska na studiach magisterskich.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia oraz życzymy dalszych sukcesów!