Minister Sprawiedliwości Marek Biernacki odznaczył dr Celinę Nowak z Katedry Prawa Karnego ALK oraz dr Magdalenę Olczyk z Katedry Prawa Cywilnego ALK medalem pamiątkowym "Zasłużony dla Wymiaru Sprawiedliwości".

Z dumą informujemy, że dr Celina Nowak (Katedra Prawa Karnego, Opiekun sekcji prawa karnego Studenckiej Poradni Prawnej ALK w latach 2007-2008) oraz dr Magdalena Olczyk (Katedra Prawa Cywilnego, Kierownik Studenckiej Poradni Prawnej ALK oraz Opiekun sekcji prawa cywilnego w latach 2007-2013) zostały odznaczone przez Ministra Sprawiedliwości – Marka Biernackiego medalem pamiątkowym Zasłużony dla Wymiaru Sprawiedliwości w uznaniu zasług na rzecz rozwoju ruchu akademickiego poradni prawnych.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia! Jednocześnie składamy gorące podziękowania za pracę na rzecz Studenckiej Poradni Prawnej działającej w naszej Akademii.  

Czytaj także