Kształcenie na miarę potrzeb nowego świata!

07.07.2022

Rozmowa z dr Sylwią Hałas-Dej, dziekanem Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów w Akademii Leona Koźmińskiego, o tym, jak ważna dla organizacji i pracowników jest idea kształcenia przez całe życie.

"Pod koniec maja 2022 „Financial Times” opublikował ranking czołowych uczelni biznesowych, które prowadzą studia podyplomowe. Akademia Leona Koźmińskiego (ALK) pojawia się w tym zestawieniu jako jedyna polska szkoła wyższa pośród znanych uczelni z całego świata. To powód do dumy. Oczywiście, że tak. To wyróżnienie jest efektem naszych dążeń do zbudowania w tym miejscu Europy biznesowej szkoły wyższej o charakterze międzynarodowym. Cieszymy się, że „Financial Times”, który klasyfikuje najlepsze uczelnie biznesowe na świecie, docenił nasze starania i jako jedyną spośród polskich uczelni ujął we wszystkich rankingach, czyli Master in Management, Master in Finance, Executive MBA, Executive Education Open oraz European Business School. Jestem przekonana, że wyróżnienie jest efektem działań uczelni, które zdecydowanie wychodzą poza standardowe funkcjonowanie jednostek edukacyjnych. Oczywiście mamy w swojej ofercie studia pierwszego i drugiego stopnia, studia MBA, ale do biznesu kierujemy także rozbudowaną ofertę rozwojową skrojoną na miarę obecnych potrzeb.

Czytaj cały artykuł