25.11.2022

Konferencja Kozminski E-Sport Day

Już 13.12.2022 w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się jedna z najciekawszych konferencji e-sportowych. 

Koźmiński od lat angażuje się w projekty e-sportowe i aktywnie wspiera rozwój tej branży. Współpraca z pasjonatami e-sportu oznacza dla nas zarówno możliwość rozwijania polskiej sceny sportu elektronicznego i utalentowanych osób, jak i promowania zdrowej rywalizacji. Konferencja Kozminski E-Sport Day to kolejny wyraz sympatii oraz wsparcia dla e-sportu.

Podczas konferencji Kozminski E-Sport Day gościć będziemy największe gwiazdy oraz fanów rozgrywek e-sportowych. Wydarzenie poprowadzi youtuber, Piotr Machała. Wspólnie odkryjemy wiele tajemnic sportu elektronicznego i dowiemy się, jak osoby blisko związane z e-sportem postrzegają przyszłość i największe wyzwania branży. 

W programie konferencji zaplanowanych zostało 5 bloków tematycznych, poświęconych najważniejszym obszarom e-sportu, m.in.: •    Gaming a kompetencje przyszłości  •    Organizacje e-sportowe jako wsparcie sportu w tradycyjnym rozumieniu •    Ścieżki karier w branży gamingowej  •    Perspektywy e-sportu i dalsze losy branży •    Biznesowe i i wizerunkowe aspekty gamingu

Każdego roku Koźmiński angażuje się w szereg projektów e-sportowych. Wspieramy m.in. Młodzieżową Ligę E-sportową oraz organizujemy Turniej E-Sportowy dla studentów Koźmińskiego o Puchar Rektora. Dla pasjonatów e-sportu w ALK prowadzone są zajęcia e-sportowe w ramach zajęć AZS. Dla najbardziej uzdolnionych studentów istnieje możliwość reprezentowania uczelni w drużynie L4Gaming, sekcji ALK. 

Podczas Kozminski E-Sport Day odbędzie się zakończenie II edycji Ligi Młodzieżowej Ligi E-sportu o Mistrzostwo ALK. W lidze, obejmującej gry w Counter Strike (Global Offensive, League of Legends oraz Valorant), udział wzięli uczniowie szkół średnich.

Zapraszamy do udziału w Konferencji i wspólnego wspierania e-sportowców! Pokażmy, w jaki sposób gaming przeistacza się w profesjonalny zawód i wspiera rozwój kompetencji.

Kozminski E-Sport Day będzie podzielony na 2 strefy: wydarzenie na żywo w Auli Głównej oraz live stream wydarzenia w Auli Leona Koźmińskiego. Zapisy