27.03.2023

Koło Naukowe Kozminski Business Club zorganizowało warsztaty dla studentów we współpracy z firmą Mondelez

24 marca 2023 Kozminski Business Club zorganizował wspaniałe warsztaty z Mondelez - wiodącą firmą w branży przekąsek. Tematem warsztatów były "Negocjacje w trudnym środowisku", a poprowadziła je Małgorzata Bołka - Procurement Manager w warszawskim biurze Mondelēz International. 

Podczas warsztatów uczestnicy zdobyli niezbędne informacje na temat znaczenia właściwie dobranego partnera biznesowego. Małgorzata Bołka podkreśliła znaczenie właściwej komunikacji i zrozumienia partnera. Ponadto podczas warsztatów podzielono się cennymi spostrzeżeniami na temat przygotowania do negocjacji, analizy potrzeb, interesów i celów drugiej strony oraz identyfikacji własnych mocnych i słabych stron. Studenci nie tylko otrzymali istotną wiedzę teoretyczną na temat zasad prowadzenia negocjacji, ale również zdobyli pewne doświadczenie praktyczne, uczestnicząc w studium przypadku przygotowanym przez Małgorzatę Bołkę na zakończenie warsztatów. 

To była przyjemność prowadzić warsztaty na tak ciekawy temat z tak zaangażowaną publicznością. Musimy tylko uważać, gdy będziemy negocjować z Akademią Leona Koźmińskiego" - podzieliła się na LinkedIn Małgorzata Bołka.

W Kozminski Business Club wierzymy, że umiejętności negocjacyjne są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w każdym kontekście biznesowym, ale są szczególnie ważne w czasie kryzysu. Dzięki warsztatom z Mondelez jesteśmy lepiej przygotowani na przyszłość, aby pewnie i sprężyście poruszać się w tak trudnych czasach - powiedziała prezeska KBC, Martyna Kamińska

Gratulujemy KBC tak wspaniałego wydarzenia zorganizowanego dla swoich studentów i studentek i trzymamy kciuki za dalszą współpracę z kolejnymi firmami!

Link do strony KBC na LinkedIn znajduje się TUTAJ.