GXO Partnerem Akademii Leona Koźmińskiego dla wspierania rozwoju zawodowego studentów kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw.

25.01.2022

GXO Logistics, Inc., największy na świecie operator logistyki kontraktowej podpisał umowę o współpracy z naszą Akademią, na mocy której firma została naszym Partnerem Merytorycznym. Wspólnie z naszą Akademią firma GXO będzie realizować współtworzony program edukacyjny “Akademia Kariery”, który obejmuje zajęcia, staże i praktyki dla studentów kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw oraz rekrutację na stanowiska w GXO.

"Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego, aby kształcić przyszłych liderów branży logistycznej w Polsce," powiedział Jean Luc Bessade, Dyrektor Zarządzający GXO na Europę Środkowo- Wschodnią. "Dzieląc się naszą specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w trakcie wykładów akademickich oraz praktycznych staży, będziemy mieli wpływ na zwiększanie i wartość możliwości dostępnych dla studentów oraz będziemy mogli dotrzeć do osób zainteresowanych rozwijaniem swego potencjału zawodowego w GXO."  Program współpracy został opracowany przez dział Operacji i HR GXO w celu zwiększenia możliwości edukacyjnych i zawodowych studentów Akademii Leona Koźmińskiego.

"GXO będzie dla nas cennym partnerem," powiedział Sebastian Jastrzębowski, Dyrektor Centrum Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Dyrektor Council of Supply Chain Management Professionals (CSCMP) w Polsce. "Dzięki współpracy z GXO, zapewnimy naszym studentom możliwość zdobycia praktycznych umiejętności niezbędnych do budowania kariery zawodowej w świecie, w którym zarządzanie łańcuchem dostaw ma kluczowe znaczenie, a zastosowanie nowoczesnych technologii stanowi wsparcie w odpowiadaniu na aktualne wyzwania.

GXO Logistics, Inc. jest największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej. W Polsce firma obecna jest od 2006 roku. Działa w 12 centrach logistycznych na terenie całego kraju.