Sektor 3.0

Festiwal Sektor 3.0 z udziałem Rektora Akademii Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego objęła patronat nad Festiwalem Sektor 3.0.

Festiwal Sektor 3.0 to wydarzenie, które pokazuje, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań. W tym roku wydarzenie odbędzie się 18 maja pod hasłem Building Trust.

Dlaczego potrzebujemy zaufania w życiu codziennym i w pracy? Jak budować wiarygodność w zdigitalizowanym świecie? Jak mądrze wykorzystać do tego technologie? 

Wraz z zaproszonymi ekspertami i ekspertkami, wspólnie zastanowimy się nad rolą zaufania w codziennym funkcjonowaniu organizacji i osób działających społecznie. Przemyślimy także nowe znaczenie zaufania w życiu codziennym, w którym uczymy się, pracujemy i pozyskujemy informacje za pomocą technologii cyfrowych.

Dyskusja otwierająca pt. “Jak budować zaufanie w zdigitalizowanym świecie?” Festiwalu Sektor 3.0 Building Trust Online odbędzie się 18 maja 2022 roku w godz. 10:10 - 10:40. Będzie w niej uczestniczył Rektor Akademii Leona Koźmińskiego - prof. dr hab. Grzegorz Mazurek.

Zaproszeni goście: Zuzanna Rudzińska-Bluszcz (ClientEarth) oraz Magdalena Dziewguć (Google Cloud Polska), wspólnie z prof. dr. hab. Grzegorzem Mazurkiem będą rozmawiać o nowych zjawiskach pojawiających się na przecięciu świata społecznego i technologii, które cementują relacje społeczne.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny, link do rejestracji znajdziesz TUTAJ.