Ewa Chodakowska gościem ALK
10.11.2020

Ewa Chodakowska gościem ALK

W naszej uczelni gościła Ewa Chodakowska. Uznana trenerka fitness prowadziła spotkanie online „Od pasji do biznesu”, w trakcie którego opowiedziała studentom, jak z jednej firmy stworzyła grupę, która tworzy biznesowe imperium.

Ewa Chodakowska przedstawiła studentom, na czym polega tworzenie produktów i usług, które odpowiadają na potrzeby odbiorców, oraz budowanie firmy w oparciu o ich zaangażowanie.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się również, dlaczego pasja, wartości i autentyczność są tak istotne w biznesie oraz poznali pięć elementów biznesowego sukcesu Ewy Chodakowskiej.

Spotkanie odbyło się w ramach zajęć online pierwszego roku studiów niestacjonarnych I stopnia na kierunkach zarządzanie oraz psychologia w zarządzaniu, ale gościli na nim również studenci innych kierunków w naszej uczelni. Zadawali trenerce liczne pytania na temat sukcesu w biznesie.

Ewa była bardzo zadowolona ze spotkania ze studentami ALK i wyraziła chęć na następne. My również dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie! Na pewno będziemy informować Was o kolejnym wydarzeniu na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Ewa Chodakowska - pionierka fitness, trenerka, businesswoman, współtwórczyni, udziałowiec w sześciu spółkach. Jej profile w mediach społecznościowych obserwują 4 miliony osób.