Akademia Leona Koźmińskiego wśród Marek Godnych Zaufania 2023

01.06.2023

Magazyn „My Company Polska” ogłosił wyniki badania Marka Godna Zaufania 2023. Zwycięzcą w kategorii Szkoła Liderów została Akademia Leona Koźmińskiego.

„My Company Polska” realizuje coroczne badanie za pośrednictwem instytutu badania rynku Kantar Polska. Ankieterzy pytają 20 tys. przedsiębiorców, przedstawicieli kadry kierowniczej i prezesów firm, jakim markom ufają. W tegorocznej edycji respondenci wskazali marki w 25 kategoriach. W kategorii Szkoła Liderów Akademia Leona Koźmińskiego nie miała sobie równych. To naszej uczelni przedstawiciele biznesu ufają najbardziej.

Dr Sylwia Hałas-Dej, Dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów ALK, odbierając statuetkę na uroczystej gali, powiedziała:

To ogromne wyróżnienie dla naszej uczelni i potwierdzenie wysiłków w dążeniu do doskonałości w edukacji liderów. Docenili nas pracodawcy, a więc najsurowsze jury, które na co dzień recenzuje efekty kształcenia w naszej Akademii, ale też blisko z nami współpracuje.