Akademia Leona Koźmińskiego uczelnią partnerską Olimpiady Zwolnionych z Teorii

18.05.2022

Akademia Leona Koźmińskiego jest uczelnią partnerską ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne. Korzystają przy tym ze specjalnej platformy edukacyjnej, dzięki której wiedzą, jak działać i uczą się zarządzania projektem w profesjonalny sposób.

Ponad 4,5 tys. młodych ludzi zrealizowało własne projekty społeczne w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii 2021/2022.

Od 2019 roku tworzona jest również platforma nauczycielska, narzędzie dające nauczycielom zaangażowanym w konkurs Zwolnieni z Teorii możliwość wspierania młodzieży w procesie projektowym.

Laureaci i finaliści konkursu posiadający certyfikatu Project Management Principles PMI ATP dostaną dodatkowe punkty przy rekrutacji na Akademię Leona Koźmińskiego.

Informację tę ogłosi podczas tegorocznego finału 19 maja 2022 Rektor naszej Akademii prof. Grzegorz Mazurek. Weźmie on udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym koniecznych zmian w systemie polskiej edukacji.

Więcej o konkursie "Zwolnieni z Teorii" TUTAJ