podpisanie umowy z KPMG
24.06.2022

Akademia Leona Koźmińskiego podpisała umowę o współpracy z firmą KPMG dotyczącą studiów z obszaru logistyki

Od października 2022 rozpoczynamy autorski program nauczania we współpracy z KPMG na studiach II stopnia „Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw”, a także na programie MBA „Logistyka i łańcuchy dostaw”, którym zarządza prof. Sebastian Jarzębowski z Katedry Ekonomii, Dyrektor Centrum Logistyki i SCM ALK. Umowę o partnerstwie merytorycznym podpisali: Rektor prof. Grzegorz Mazurek i Agnieszka Dziewulska, Chief People&Culture Officer w KPMG.

Program poprowadzi Igor Siedlarski, Senior Manager w zespole Shared Services and Outsourcing Advisory w KPMG. Igor zdobywał doświadczenie biznesowe, doradzając wielu firmom Fortune500 zarówno w Europie, Azji, jak i Ameryce. Specjalizuje się w budowaniu Modeli Operacyjnych dla funkcji Supply Chain i Finansów, zarządzaniu kapitałem obrotowym oraz digitalizacji i optymalizacji procesów. Swoim kilkunastoletnim doświadczeniem w biznesie i praktyczną wiedzą dzieli się ze studentami już od kilku lat. Pomaga im w praktycznym zastosowaniu najnowszych trendów rynkowych, bazując na symulacjach i studiach przypadku.

Logistyka i łańcuchy dostaw to jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków. Wiedza ekspercka z zakresu e-handlu, cyfrowych łańcuchów dostaw czy zarządzania zakupami wspartego technologiami IT z pewnością pomoże przyspieszyć karierę menedżerską w logistyce, która jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Współpraca merytoryczna z KPMG przyczyni się do wzbogacenia oferowanych w ALK kierunków studiów z obszaru logistyki i łańcuchów dostaw - mówi prof. Sebastian Jarzębowski, który jest również opiekunem zakresu Logistics & Supply Chain Management na kierunku Master in Management.

KPMG 4
KPMG 1
KPMG 2
KPMG 3