MLE
04.10.2022

Akademia Leona Koźmińskiego objęła patronatem II edycję Ligi MLE

Akademia Leona Koźmińskiego objęła swoim patronatem tegoroczną, II edycję Ligi MLE. Rozgrywki, w których udział wezmą uczniowie liceów, techników i szkół branżowych z całej Polski odbędą się już 10.10.2022 r. Wciąż prowadzona jest rejestracja drużyn. Zawodnicy tegorocznej rywalizacji zmierzą się w:  

  • Counter-Strike: Global Offensive
  • Valorant
  • League of Legends

MLE to największa w Polsce Młodzieżowa Liga E-sportowa, grupa fanów gier komputerowych i organizatorów turniejów e-sportowych dla uczniów szkół średnich. Decyzja o objęciu patronatem rozgrywek w II edycji Ligi MLE wynika z faktu naszego zaangażowania i wspierania projektów e-sportowych. Każdego roku organizujemy m.in. Turniej E-Sportowy dla studentów Koźmińskiego o Puchar Rektora. Dla pasjonatów e-sportu w ALK prowadzone są także zajęcia e-sportowe w ramach zajęć AZS. Ponadto dla najbardziej uzdolnionych studentów istnieje możliwość reprezentowania naszej uczelni w drużynie L4Gaming, sekcji ALK. 

Trzymając kciuki za wszystkich zawodników, zachęcamy do rejestracji drużyn i dołączenia do RYWALIZACJI O MISTRZOSTWO AKADEMII LEONA KOŹMIŃSKIEGO. Do wygrania cenne nagrody m.in. pamiątkowe koszulki, karty podarunkowe do sklepu technologicznego oraz zniżki na studia w Koźmińskim.