Akademia Leona Koźmińskiego objęła patronat nad Pierwszym Forum Prawnym EU-PARTNERSTWO WSCHODNIE.

Akademia Leona Koźmińskiego objęła patronat nad Pierwszym Forum Prawnym EU-PARTNERSTWO WSCHODNIE.

Obecna sytuacja na rynku międzynarodowym wyraźnie pokazuje, jak ważny jest dialog. Forum planowane było od roku, ale wojna w Ukrainie, która zaskoczyła cały świat sprawiła, że perspektywa współpracy Państw Wschodnich oraz EU uległa kompletnej zmianie. Pierwotnie miała być dyskusja o wymianie handlowej w kontekście rozwoju i post – pandemicznego zrywu gospodarczego, ale w obecnej sytuacji spotkanie będzie poświęcone szansom na reaktywację wymiany gospodarczej w nowej rzeczywistości.

Pierwsze Forum Prawne Partnerstwa Wschodniego UE odbędzie się w dniach 26-27 maja 2022 r. w Warszawie (Warsaw Marriott Hotel).

Podczas forum zaproszenie goście i eksperci będą dyskutować o tym, jak:

  • wygląda współpraca międzynarodowa w kontekście nowej rzeczywistości;
  • działać efektywnie z partnerami ze wschodu w obliczu wojny;
  • działać na rynku międzynarodowym w obliczu sankcji nałożonych na Rosję i Białoruś;
  • pozyskiwać nowych partnerów i dostawców;
  • wyglądają regulacje prawne w obliczu stanu wojennego i kryzysu gospodarczego.

26 i 27 maja Warszawa stanie się sercem rynku prawnego oraz dialogu międzynarodowego. Inspirujące przemówienia, ciekawe dyskusje, spotkania networkingowe i B2B oraz duża dawka praktycznej wiedzy - to wszystko pomoże słuchaczom odnaleźć się w nowej rzeczywistości gospodarczej i nawiązać relację z zagranicznymi partnerami.

Kto się pojawi?

Akademię Leona Koźmińskiego na Pierwszym Forum Prawnym EU-Partnerstwo Wschodnie będzie reprezentował prof. Bartłomiej Nowak, Prorektor ds. Współpracy z Otoczeniem, Dziekan Kolegium Prawa oraz dr Karolina Małagocka z Katedry Marketingu.

Forum zgromadzi partnerów największych kancelarii prawnych z Europy i Azji, uznanych prawników działających na rynku międzynarodowym, szefów wewnętrznych działów prawnych, a także ekspertów ds. rozwoju biznesu, specjalistów do PR i marketingu prawniczego, a także doradców z zakresu finansów czy rankingów.

Więcej o forum znajdziesz TUTAJ.

Czytaj także