06.05.2022

Akademia Leona Koźmińskiego jest partnerem wydarzenia European Union Week 2022

9 maja rozpoczyna się Tydzień Unii Europejskiej w TUM School od Managment, który potrwa do 12 maja. Organizatorami wydarzenia są @TUM Speakers Series, @HEC Paris @HEC Débats oraz Akademia Leona Koźmińskiego. Głównym celem spotkania jest podkreślenie znaczenia i roli Unii Europejskiej w obliczu niezwykle aktualnych kwestii wyzwań stawianych przed wspólnotą.

Z przyjemnością informujemy, że wydarzenie otworzy Rektor naszej Akademii prof. Grzegorz Mazurek. Reprezentować nas będzie również prof. Izabela Grabowska, która 10 maja o godz. 14:00 poprowadzi wykład pt. "Ukraina w ruchu - implikacje dla Europy.

W wydarzeniu weźmie udział m.in. Mariya Gabriel, komisarz UE ds. innowacji, badań, kultury, edukacji i młodzieży. Pani komisarz wygłosi keynote speech, w której zgłębi temat przyszłości Europy przez pryzmat edukacji, badań, innowacji i kultury. 

W całym wydarzeniu można wziąć udział w trybie online. Natomiast w wykładzie prof. Izabeli Grabowskiej 10 maja o godzinie 14.00 można uczestniczyć także stacjonarnie. Wykład odbędzie się na terenie kampusu Akademii, w sali D/301.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Rejestracja: https://www.wi.tum.de/faculty-research/european-union-week/ 

Program wydarzenia: https://www.wi.tum.de/wp-content/uploads/2016/09/220428_Programmuebersicht.pdf