Akademia Leona Koźmińskiego i Business Centre Club nawiązały współpracę partnerską, dzięki której otwierają rozdział wspólnego budowania programów rozwoju i kształcenia biznesowego.

15.10.2021

11 października br. odbyło się uroczyste podpisanie listu intencyjnego w Pałacu Lubomirskich, które rozpoczęło podejmowanie wspólnych inicjatyw edukacyjnych mających na celu podnoszenie kompetencji członków zrzeszonych w BCC, wzajemną wymianę doświadczeń i informacji pomiędzy partnerami oraz otwiera rozdział wspólnego budowania programów rozwoju i kształcenia biznesowego, m.in. dla:

• senior executives, dla których dedykowany jest program rozwojowy Koźmiński BCC AMP For Life
  •  kadry menedżerskiej firm członkowskich, dla której dedykowane są studia Koźmiński BCC MBA For Future
  • studentów zrzeszonych w Studenckim Forum BCC, dla których dedykowany jest w szczególności program rozwojowy Koźmiński BCC Business For YOUng.

„Nawiązanie współpracy naszej Akademii z Business Centre Club, którego misją jest łączenie ludzi biznesu i rozwój gospodarki, to dla nas naturalny krok. Mamy wspólne wartości. Akademia Leona Koźmińskiego od lat kładzie nacisk na etykę w działaniu i budowanie relacji. Wspieramy naszych studentów zapewniając im możliwość rozwoju, dzielimy się wiedzą, stwarzamy bezpieczną przestrzeń do wymiany doświadczeń. BCC integruje ludzi biznesu i tworzy elitarną przestrzeń do nawiązywania wartościowych kontaktów. Mamy nadzieję, że ta współpraca przyniesie nam wiele wartościowych projektów, które wspólnie zrealizujemy” – mówi prof. Grzegorz Mazurek, Rektor Akademii Leona Koźmińskiego.

„BCC i ALK wyruszają we wspólną drogę z intencją wzajemnego wspierania się, szacunku dla wypracowanych wartości i przede wszystkim – z wolą tworzenia możliwości najlepszego rozwoju dla ludzi biznesu w Polsce” – mówi wiceprezes BCC, dyrektor generalny Maciej Owczarek.