Akademia Leona Koźmińskiego dołącza do programów: Google Cloud career readiness & Qwiklabs

18.03.2021

Z radością informujemy, że Akademia Leona Koźmińskiego dołącza do programu Google Cloud career readiness oraz Qwiklabs.

Kilka słów wstępu od prof. Aleksandry Przegalińskiej-Skierkowskiej:

Akademia Leona Koźmińskiego niewątpliwie bardzo skorzysta na współpracy z Google. Cieszymy się, że nasi studenci i studentki uzyskają dostęp do Qwiklabs, czyli rzeczywistego środowiska chmurowego, które pomoże im zapoznać się z funkcjonalnościami platform chmurowych oraz oprogramowania (Firebase, Kubernetes). Zwłaszcza studenci i studentki studiów licencjackich z Zarzadzania i Sztucznej Inteligencji, choć z pewnością nie tylko oni, jako przyszli profesjonaliści sektora IT, skorzystają z szerokich możliwości oferowanych przez Google.

W ramach tej współpracy nasi studenci będą mogli wziąć udział w dwóch programach: Google Cloud career readiness oraz Qwiklabs.

Więcej informacji oraz formularz zapisów znajdziecie TUTAJ.