30 września 2022 roku odszedł nagle wieloletni pracownik AZS Koźmiński – Rafał Opioła.

05.10.2022

Rafał urodził się w 1972 roku w Rzeszowie, gdzie spędził swoje dzieciństwo i młodość, przez kilka lat mieszkał w Łodzi i Pile. Od 2001 roku współpracował z Akademią Leona Koźmińskiego. W latach 2001 – 2011 był instruktorem samoobrony i Aikido, od 2012 roku instruktorem ABS, kulturystyki oraz sekcji AZS Aikido. Pedagog z wykształcenia, posiadacz stopnia 3 dan Aikido, dyplomowany instruktor kulturystyki. Interesował się się sztukami walki i filozofią dalekiego wschodu.

Prowadził zajęcia ze studentami i słuchaczami na różnych poziomach zaawansowania, także w języku angielskim, od I roku studiów dyplomowych po Kozminski Advanced Management Program. Chętnie uczestniczył w obozach integracyjnych dla osób nowo przyjętych na studia w Żabince k/Giżycka jako instruktor samoobrony. Zawsze perfekcyjny we wszystkim co robił, z indywidualnym podejściem do każdego swojego ucznia. Lojalny, szczery, świetny organizator, pełen pomysłów, pełen zainteresowań, zawsze uśmiechnięty i optymistycznie patrzący na świat.

Nieustannie na własnym przykładzie pokazywał, że szacunek do każdej osoby, życzliwość, gotowość do okazywania wsparcia i udzielania pomocy - są wartościami nadrzędnymi, którymi należy się kierować w życiu.

W pamięci współpracowników Akademii Leona Koźmińskiego pozostanie jako ceniony i uczynny Kolega.

Rodzinie i Bliskim składamy najgłębsze wyrazy współczucia.

Ceremonia pożegnalna odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Sali Ceremonialnej B w czwartek, 6 października 2022 r. o godz. 12:30.