28 i 29 maja 2022 w naszej Akademii odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Absolwentom ALK.

30.05.2022

Były to specjalnie zorganizowane uroczystości dla tych studentów, którzy kończyli swoje studia podczas pandemii. Swoje dyplomy odebrali w sobotę absolwenci kierunków prowadzonych w języku angielskim, a w niedzielę studiów polskich.

Studia to czas intensywnej nauki, ale nie tylko. To też czas zawierania przyjaźni, zdobywania doświadczeń i kolekcjonowania wspomnień. Mamy nadzieję, że dla naszych Absolwentów był to inspirujący etap życia.

Fotorelacje z uroczystości:

Zachęcamy też do obejrzenia transmisji z wydarzeń, w tym wykładów graduacyjnych wygłoszonych przez prof. Pawła Krzyworzekę (w j. angielskim) i prof. Włodzimierza Piotrowskiego (w j. polskim):

Link do pliku z tekstem wykładu prof. Piotrowskiego: TUTAJ