15 lecie studiów Zarządzanie w mediach

Z okazji jubileuszu 15-lecia studiów podyplomowych „Zarządzanie w mediach” Akademia zorganizowała wyjątkowe spotkane dla absolwentów programu. Wykład inspiracyjny poprowadził Pan Kamil Przełęcki, bardzo lubiany i ceniony przez studentów wykładowca. Dyskusja toczyła się wokół kwestii: „KTO I ILE ZARABIA NA EKSPLOATACJI FILMÓW? Było dużo danych liczbowych, informacji o źródłach finansowania i kluczowych faktorach planu podziału przychodów.

W drugiej części spotkania otwartego odbył się panel dyskusyjny dotyczący nowych modeli konsumpcji mediów na rynku. W dyskusji moderowanej przez Kamila Przełęckiego udział wzięli:

• Urszula Piasecka – Prezes Zarządu - Kino Świat Sp. z o.o.
  • Mariusz Spisz – Prezes Zarządu - Multikino S.A.
  • Adam Skręt – Digital Growth Director - Canal+ Polska S.A.
  • Maciej Sowiński – Członek Zarządu - TFP Sp. z o.o.

Spotkanie z ludźmi, którzy po latach zawitali ponownie w mury Uczelni - często znakomicie już radzącymi sobie na rynku - to wielka przyjemność.  Duża frekwencja to także dowód na emocjonalne powiązanie ze szkołą. Uczelnia ma tę moc przyciągania fachowców, dzięki którym w tak ważnym dla mediów okresie wielkiej zmiany mogliśmy szczerze i fachowo rozmawiać o przyszłości tego rynku. Na pewno innej, na pewno w nowej konfiguracji. Być może takim, jaki będą kształtować go dzisiejsi studenci, a jutrzejsi pierwszoligowi rynkowi gracze.

Dla nas - wykładowców to także spore wyzwanie na przyszłość.  By zauważać trendy i szkolić w najbardziej nowoczesnym modelu zarządzania mediami. Dzięki łączeniu praktyki biznesowej w branży i pasji do uczenia, wielu z nas może sporo przekazać naszym studentom - wierząc, że oni dzięki swym talentom będą umieli to wykorzystać - mów Kamil Przełęcki