Program Rozwojowy. Startup od czego zacząć?

Dla kogo jest ten program?

Program jest adresowany do osób, które:

• myślą o założeniu własnego startupu,
  • dla tych, którzy szukają wiedzy, jak zacząć,
  • oraz dla tych, którzy potrzebują praktycznej porady jak można sprawdzić swój pomysł w praktyce i jakie działania można podjąć, aby go zrealizować.

Spotkania będą powadzone przez absolwentkę i absolwenta ALK Natalię i Pawła, założycieli Fitual.

Zajęcia będą oparte na podejściu praktycznym i warsztatowym, ale nie zabraknie też inspirujących historii prowadzących. Opowiedzą oni, jak inicjatywy i proaktywność na studiach mogą przekształcić się w firmę.

Program zapewni uczestnikom nie tylko praktyczną wiedzę o tworzeniu startupów, ale także da możliwość poznania przyszłych współzałożycieli, czy całego teamu.

Udział w Programie dla studentów i studentek Akademii Leona Koźmińskiego jest bezpłatny.

szkolenie

Plan Programu

Warsztat I

Termin: 9 maja 16:00 - 18:30

Jak znaleźć pomysł na startup? Gdzie i jak go szukać?

Warsztat II

Termin: 16 maj 16:00 - 18:00

Mam pomysł i nie wiem co dalej. Pierwsze kroki przy tworzeniu startupu. Na co zwrócić uwagę?

Warsztat III

Termin: 23 maj 16:00 - 18:00

Planowanie rozwoju produktu. Prototyp? Mvp? Jak zaplanować tworzenie rozwiązania i jak je sprawdzić na rynku?

Natalia Szczucka

Współzałożycielka Fitual oraz CEO i współzałożyciełka play.air.

Jest również absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w branży doradztwa biznesowego, gdzie pełniła rolę konsultanta i menedżera projektu. Zarządzała również 30-osobowym zespołem i prowadziła liczne projekty w startupach technologicznych.

Prywatnie, Natalia pasjonuje się żeglarstwem, kitesurfingiem, narciarstwem, a także lubi na co dzień grą w squasha i tenisa.

Paweł Kiełkowski

Współzałożyciel i prezes zarządu Fitual, absolwent Double Degree na Akademii Leona Koźmińskiego.

Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu polskiego oddziału jednej z największych międzynarodowych firm w branży Asset Management oraz zarządzaniu własną firmą, zdobył cenne doświadczenie zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i startupowym.

Koordynator programu
Sylwia Błońska