Pracownicy 

Aktualności  

 • 29.07.2020

  Zapraszamy na spotkanie online dla kandydatów na studia II stopnia zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów. Poprowadzą je studenci i absolwenci tego kierunku.

  więcej

 • 24.07.2020

  "Financial Times" opublikował listę "Summer Books of 2020: Economics". Znalazła się w niej książka prof. Grzegorza W. Kołodko, "China and the Future of Globalization: The Political Economy of China’s Rise".

  więcej

 • 23.07.2020

  Gustavson School of Business na University of Victoria w Kanadzie uruchamia nowy program online wspólnie z naszą Akademią. Poprzez Collaborative Online International Learning (COIL) studenci obu uczelni stworzą międzynarodową platformę współpracy.

  więcej

Materiał dostępny tylko po zalogowaniu. 

Oferta zajęć sportowych  

Regularna aktywność fizyczna jest korzystna dla naszego zdrowia, pozwala zadbać o dobrą formę i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, dlatego zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych.

Gimnastyka korekcyjna kręgosłupa

W semestrze letnim 2019/2020  zajęcia sportowe organizowane przez ALK dla jej pracowników odbywają się w każdą środę, w godzinach 16.00 - 17.00 w aplikacji TEAMS.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Spraw Pracowniczych (tel. wew. 4483  lub mailowo bkluczek@kozminski.edu.pl).

Zajęcia do końca lipca prowadzi Pani Dagmara Jasińska.

Obecnie w związku z pandemią koronawirusa zajęcia odbywają się on-line poprzez aplikację TEAMS.

Zajęcia sportowe poza ALK 

Pracownicy maja także możliwość wykupienia karty Multisport.
Program ten daje uczestnikom  możliwość korzystania z 25 usług sportowych i rekreacyjnych m.in.: (basen, siłownia, zumba, zajęcia fitness, ścianki wspinaczkowe, sauna, joga, nauka tańca, aqua aerobik, squash, sztuki walki i inne) oraz dostęp do ok. 800 obiektów sportowych  w województwie mazowieckim w tym ok. 500 w samej  Warszawie.

Mogą  Państwo wybrać  jedną odpowiednią dla siebie kartę:

 • MultiSport Plus: nielimitowane korzystanie z karty, dostęp do prawie 4000 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla pracownika – 159,78zł.
 • MultiSport Classic: umożliwia korzystanie z kart raz dziennie. Dostęp do ok.  1700 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla pracownika – 145,26 zł.
 • MultiActive: umożliwia korzystanie z obiektów sportowych zgodnie z liczbą wejść zapisanych na karcie czyli 8. Dostęp do ok.  1500 punktów sportowych na terenie całej Polski. Cena za kartę dla pracownika – 95,87 zł


Pracownik korzystający z programu MultiSport może wyrobić dodatkowo:
- 1 kartę dla osoby towarzyszącej powyżej 15-go roku
- 3 karty dla dzieci do 15-tego roku życia.

MultiSport Plus: nielimitowane korzystanie z karty, dostęp do prawie 4000 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla dorosłej osoby towarzyszącej – 173,34 zł. Dla dziecka poniżej 15 roku życia: karta basenowa – 40 zł, karta Multisport Kids – 86,18 zł.

MultiSport Classic: umożliwia korzystanie z kart raz dziennie. Dostęp do ok.  1700 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla dorosłej osoby towarzyszącej – 154,94 zł. Dla dziecka poniżej 15 roku życia: karta basenowa – 37 zł, karta Multisport Kids – 64,89 zł.

MultiActive: umożliwia korzystanie z obiektów sportowych zgodnie z liczbą wejść zapisanych na karcie czyli 8. Dostęp do ok.  1500 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla dorosłej osoby towarzyszącej – 116,21 zł. Dla dziecka poniżej 15 roku życia: karta basenowa – 37 zł, karta Multisport Kids – 57,14 zł.

Odpłatność za kartę będzie potrącana co miesiąc z wynagrodzenia osób, które uczestniczą w programie na podstawie złożonego upoważnienia.

Wykaz obiektów znajduje się na stronie internetowej: http://www.benefitsystems.pl/search/sport#mazowieckie

Zainteresowane programem osoby prosimy o kontakt z Biurem Spraw Pracowniczych, e-mail: kadry@kozminski.edu.pl lub tel. wew. 4467.

Do pobrania:

Druk zgłoszenia udziału w programie MultiSport w firmie Benefit Systems Spółka Akcyjna.

Formularz oświadczenia zgody dotyczący przetwarzania danych osobowych dla pracownika, osoby towarzyszącej, dziecka i seniora.

 

Informacja dla użytkowników Programu w związku z ponownym otwarciem obiektów sportowych:

Szanowni Państwo,

Większość obiektów sportowych, które są Partnerami Programu Multisport jest ponownie otwarta. 

O tym, jakie środki bezpieczeństwa zostały wprowadzone w klubach i siłowniach przeczytacie Państwo na stronie: www.kartamultisport.pl/dobrze-ze-jestes.  

Proszę również pamiętać, aby przed treningiem sprawdzić czy klub sportowy którym jesteście Państwo zainteresowani jest już otwarty. Na bieżąco aktualizowana jest lista otwartych obiektów, którą znajdziecie Państwo na stronie https://www.kartamultisport.pl/obiekty, wybierając filtr „obiekt funkcjonuje po COVID-19”. 

Zachęcamy również, by każdorazowo przed treningiem skontaktować się z interesującym Państwa klubem  (telefonicznie lub przez stronę www) w celu sprawdzenia czy zmianie nie uległy godziny otwarcia, dostępności usług dla Użytkowników kart MultiSport bądź czy obiekt nie wprowadził konieczności rezerwacji wizyt.