Pracownicy 

Aktualności  

 • 22.10.2020

  Projekt „GREEN HEAT – towards collaborative local decarbonization”, którego współautorką jest dr Agata Dembek, otrzymał dofinansowanie w konkursie NCBiR IdeaLab „Cities for the Future: Services and Solutions”.

  więcej

 • 19.10.2020

  Prof. Wojciech Gasparski oraz prof. Dariusz Jemielniak otrzymali nagrody Prezesa Rady Ministrów 2020, przyznawane za działalność naukową, wdrożeniową lub artystyczną.

  więcej

 • 19.10.2020

  Społeczność ALK wzięła udział w IV edycji Biegu Erasmusa, który odbywał się w ramach międzynarodowych obchodów Erasmus Days. Tegoroczne zawody odbyły się w formie rywalizacji zdalnej z zachowaniem obostrzeń sanitarnych.

  więcej

Materiał dostępny tylko po zalogowaniu. 

Oferta zajęć sportowych  

Regularna aktywność fizyczna jest korzystna dla naszego zdrowia, pozwala zadbać o dobrą formę i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, dlatego zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych.

Gimnastyka korekcyjna kręgosłupa

W semestrze letnim 2019/2020  zajęcia sportowe organizowane przez ALK dla jej pracowników odbywają się w każdą środę, w godzinach 16.00 - 17.00 w aplikacji TEAMS.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Spraw Pracowniczych (tel. wew. 4483  lub mailowo bkluczek@kozminski.edu.pl).

Zajęcia do końca lipca prowadzi Pani Dagmara Jasińska.

Obecnie w związku z pandemią koronawirusa zajęcia odbywają się on-line poprzez aplikację TEAMS.

Zajęcia sportowe poza ALK 

Pracownicy maja także możliwość wykupienia karty Multisport.
Program ten daje uczestnikom  możliwość korzystania z 25 usług sportowych i rekreacyjnych m.in.: (basen, siłownia, zumba, zajęcia fitness, ścianki wspinaczkowe, sauna, joga, nauka tańca, aqua aerobik, squash, sztuki walki i inne) oraz dostęp do ok. 800 obiektów sportowych  w województwie mazowieckim w tym ok. 500 w samej  Warszawie.

Mogą  Państwo wybrać  jedną odpowiednią dla siebie kartę:

 • MultiSport Plus: nielimitowane korzystanie z karty, dostęp do prawie 4000 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla pracownika – 159,78zł.
 • MultiSport Classic: umożliwia korzystanie z kart raz dziennie. Dostęp do ok.  1700 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla pracownika – 145,26 zł.
 • MultiActive: umożliwia korzystanie z obiektów sportowych zgodnie z liczbą wejść zapisanych na karcie czyli 8. Dostęp do ok.  1500 punktów sportowych na terenie całej Polski. Cena za kartę dla pracownika – 95,87 zł


Pracownik korzystający z programu MultiSport może wyrobić dodatkowo:
- 1 kartę dla osoby towarzyszącej powyżej 15-go roku
- 3 karty dla dzieci do 15-tego roku życia.

MultiSport Plus: nielimitowane korzystanie z karty, dostęp do prawie 4000 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla dorosłej osoby towarzyszącej – 173,34 zł. Dla dziecka poniżej 15 roku życia: karta basenowa – 40 zł, karta Multisport Kids – 86,18 zł.

MultiSport Classic: umożliwia korzystanie z kart raz dziennie. Dostęp do ok.  1700 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla dorosłej osoby towarzyszącej – 154,94 zł. Dla dziecka poniżej 15 roku życia: karta basenowa – 37 zł, karta Multisport Kids – 64,89 zł.

MultiActive: umożliwia korzystanie z obiektów sportowych zgodnie z liczbą wejść zapisanych na karcie czyli 8. Dostęp do ok.  1500 punktów sportowych na terenie całej Polski.  Cena za kartę dla dorosłej osoby towarzyszącej – 116,21 zł. Dla dziecka poniżej 15 roku życia: karta basenowa – 37 zł, karta Multisport Kids – 57,14 zł.

Odpłatność za kartę będzie potrącana co miesiąc z wynagrodzenia osób, które uczestniczą w programie na podstawie złożonego upoważnienia.

Wykaz obiektów znajduje się na stronie internetowej: http://www.benefitsystems.pl/search/sport#mazowieckie

Zainteresowane programem osoby prosimy o kontakt z Biurem Spraw Pracowniczych, e-mail: kadry@kozminski.edu.pl lub tel. wew. 4467.

Do pobrania:

Druk zgłoszenia udziału w programie MultiSport w firmie Benefit Systems Spółka Akcyjna.

Formularz oświadczenia zgody dotyczący przetwarzania danych osobowych dla pracownika, osoby towarzyszącej, dziecka i seniora.

 

Informacja dla użytkowników Programu w związku z ponownym otwarciem obiektów sportowych:

Szanowni Państwo,

Większość obiektów sportowych, które są Partnerami Programu Multisport jest ponownie otwarta. 

O tym, jakie środki bezpieczeństwa zostały wprowadzone w klubach i siłowniach przeczytacie Państwo na stronie: www.kartamultisport.pl/dobrze-ze-jestes.  

Proszę również pamiętać, aby przed treningiem sprawdzić czy klub sportowy którym jesteście Państwo zainteresowani jest już otwarty. Na bieżąco aktualizowana jest lista otwartych obiektów, którą znajdziecie Państwo na stronie https://www.kartamultisport.pl/obiekty, wybierając filtr „obiekt funkcjonuje po COVID-19”. 

Zachęcamy również, by każdorazowo przed treningiem skontaktować się z interesującym Państwa klubem  (telefonicznie lub przez stronę www) w celu sprawdzenia czy zmianie nie uległy godziny otwarcia, dostępności usług dla Użytkowników kart MultiSport bądź czy obiekt nie wprowadził konieczności rezerwacji wizyt.