Opowiedz swoją historię

Opowiedz swoją historię

Jest nam niezmiernie miło poinformować o powstaniu nowej platformy "Podziel się swoją historią!".

Będąc Absolwentem/Absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego masz z pewnością do opowiedzenia niezwykłą historię. Twoje doświadczenie i wykształcenie ukształtowało to, kim dzisiaj jesteś.

Chcemy usłyszeć Twoją historię i podzielić się z nią z naszą społecznością.

Niezależnie od tego, czy było to założenie własnej firmy, zawodowy awans, ciekawe hobby czy po prostu satysfakcjonujące osiągnięcie. Historie naszych Absolwentów i Absolwentek są inspiracją dla całej społeczności Koźmińskiego i w ramach nowej platformy zapraszamy do podzielenia się nimi z resztą świata! Nie możemy się doczekać, żeby usłyszeć o Waszych sukcesach, przeżyciach i ciekawych doświadczeniach!

W celu zamieszczenia swojej publikacji, prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

Historie naszych Absolwentów i Absolwentek

Weronika Ławniczak

Nazywam się Weronika Ławniczak i z pierwszego wykształcenia jestem  mgr inż. budownictwa. Przez około 20 lat (2000 – 2019) pracowałam jako Project Manager w dużych spółkach budowlanych i organizacjach rządowych. Brałam udział w największych projektach inżynierskich w Polsce, zarządzałam zespołami, prowadząc równolegle projekty o wysokim stopniu zaawansowania. Ukończyłam Zarządzanie projektami (PRINCE2), współpracowałam z  podwykonawcami wszystkich branż. Jako inżynier brałam udział w pracach naukowych nad wynalazkami na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Po 20 latach odważyłam się pójść całkiem nową drogą i otworzyć swoją działalność, ponieważ w misji na życie mam łączyć biznes, naukę i dobrostan, pomagać zdrowieć i  zwiększać witalność. Pracując z setkami ludzi słuchałam jakie mają problemy i potrzeby. Na ogół nie były one realizowane. Ludzie nie pracowali w zgodzie ze swoimi wartościami, nie potrafili osiągnąć life-balance. W 2014 r. rozpoczęłam kształcenie, aby jak najlepiej zrozumieć drogę do dobrostanu.

Moim sukcesem jest powołanie w 2019 r. Instytutu Zdrowia i Urody ,,Holispace” w Warszawie. Jest to miejsce, w którym razem ze specjalistami środowiska medycznego, jak i specjalistami medycyny naturalnej, dbamy o komfort psychiczny, fizyczny, zdrowie i urodę. Stosujemy metody o udowodnionym działaniu przeciw wypaleniu zawodowemu, redukujące stres i ból oraz napięcie w ciele. ,,Holispace” to nowatorska marka z filozofią miejsca „przez zdrowie do urody”, gdzie połączyłam wiedzę, płynącą z całego świata, o naturalnych metodach dla witalności i urody z nowoczesnymi technologiami medycznymi. Rozwiniecie biznesu zdarzyło się w bardzo trudnym czasie - pandemii, wojny, inflacji. Dziś z dumą mogę powiedzieć, że osiągamy najwyższe opinie na wszystkich możliwych portalach ocen o jakości wykonywanych usług.

Uważam również, że bez nauki i pogłębiania wiedzy nie ma drogi do sukcesu, dlatego w 2022r. ukończyłam studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku ,,Pozytywna organizacja well-being i zdrowie w miejscu pracy”. Pozwoliły mi one z powodzeniem wdrażać strategię wellbeing w biznesie i  podnosić dobrostan pracowników. Rozwinęły moje umiejętności, poszerzyły kompetencje i dały szansę otworzyć się na nowe możliwości jakie daje świat. Dzięki studiom na ALK inspiruję i rozwijam moich podopiecznych każdego dnia.

Równocześnie dążenie do dobrostanu nabiera dziś wyraźnego znaczenia.  Zrobienie pierwszego kroku, czyli wejście na drogę zdrowego stylu życia i dbania o zdrowie swoje jak i pracowników w środowisku pracy jest odpowiedzią na zmienność i niepewność otoczenia. Profilaktyka  zdrowia i wellbeing  łączą się w relacji „człowiek - biznes - nauka”.

Opracowałam również  Self Immersion Method – metodę na świadome życie w lekkości oraz „5 kroków do witalności i długowieczności” na bazie doświadczeń i wieloletniej edukacji i obserwacji swoich klientów i pacjentów.

Moje publikacje z dziedziny zdrowego i świadomego stylu życia, są pokazywane w programach telewizyjnych i wielu magazynach. Jako prelegentka na kongresach i wystąpieniach chętnie inspiruję do pozytywnej zmiany stylu życia, samorozwoju.
Po 25 latach zgłębiania natury i potrzeb człowieka, wielu publikacjach, wywiadach i ostatecznie powołaniu firmy Instytut Zdrowia i Urody Holispace - z wielką radością odebrałam statuetkę "Liderka w kreowaniu holistyki i holizmu w biznesie" Magazynu Businesswoman & life.