Linki do grup kierunkowych na FB oraz kontakt do opiekunów merytorycznych studiów magisterskich

STUDIA II STOPNIA W JĘZYKU POLSKIM

ZARZĄDZANIE – link do grupy na Facebooku

Dostępne są 4 zakresy studiów:

ZARZĄDZANIE W WIRTUALNYM ŚRODOWISKU link do grupy na Facebooku Dagmara Plata-Alf, mail: dplataalf@kozminski.edu.pl 

ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW – link do grupy na Facebooku prof. ALK dr Mirosław Antonowicz, mail: maaw@kozminski.edu.pl 

ZARZĄDZANIE ROZWOJEM PRZEDSIĘBIORSTWA – link do grupy na Facebooku prof. ALK dr Jan Dąbrowski, mail: jgd@kozminski.edu.pl 

ZARZĄDZANIE – SOCJOLOGIA BIZNESU I MEDIÓW – link do grupy na Facebooku dr Krzysztof Kuźmicz, mail: kkuzmicz@kozminski.edu.pl

PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU – link do grupy na Facebooku prof. ALK dr Krzysztof Przybyszewski, mail: crispy@kozminski.edu.pl

FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ – link do grupy na Facebooku dr Marcin Ocieszak, mail: mocieszak@kozminski.edu.pl 

PRAWO I ZARZĄDZANIE W BIZNESIE – link do grupy na Facebooku dr Maria Tomaszewska, mail: mariat@kozminski.edu.pl

PRAWO ZATRUDNIENIA link do grupy na Facebooku dr Arleta Nerka, mail: arletan@kozminski.edu.pl 

 

STUDIA II STOPNIA W JĘZYKU ANGIELSKIM – MASTER PROGRAMS

MANAGEMENT - link do grupy na Facebook'u dr Piotr Wójcik, Prodziekan Kolegium Zarządzania: pwojcik@kozminski.edu.pl

dostępnych jest 6 zakresów studiów (majors):

FINANCE & ACCOUNTING - link do grupy na Facebook'u dr Franjo Mlinaric, mail: mfranjo2003@kozminski.edu.pl BIG DATA SCIENCE - link do grupy na Facebook'u prof. Aneta Hryckiewicz-Gontarczyk, mail: ahryckiewicz@kozminski.edu.pl

  • dostępny zakres (major): Health Economics & Big Data Analytics prof. Katarzyna Kolasa, mail: kkolasa@kozminski.edu.pl

 

ALKSchool