TALENT MANAGEMENT UPDATE - Kompetencje, osobowość czy inteligencja – co zapewnia przetrwanie? 

Termin oraz koszt szkolenia 

  • Czas trwania: 2 godziny (120 min)
  • Termin: 23 czerwca 2020,  godz. 14.00-16.00
  • Koszt szkolenia: 220 zł brutto (stawka zw. z VAT)
  • Koszt szkolenia dla studentów i absolwentów ALK*: rabat 10 % - 198 zł brutto (stawka zw. z VAT) 

O webinarze 

Przed rokiem 2008, termin talent management kojarzony był głównie HR-ową fanaberią lub przygotowaniem do skokowego wzrostu, a w ostatnich 5 latach traktowano go najczęściej jako praktykę retencyjną i element Employer Brandingu. W najbliższym czasie dla wielu firm będzie on jednak istotnym narzędziem zmiany.

Niezależnie czy to rozwój biznesu, zapewnienie jego ciągłości, czy powszechny obecnie tryb disaster recovery, rzetelna wycena i świadomość potencjału kapitału ludzkiego może zadecydować o dalszym być lub nie być firmy. Co ciekawe, w perspektywie kurczenia się organizacji i niepewnej przyszłości, diametralnie może zmienić się profil i kryteria wyceny talentu.
Obecnie wielu przedsiębiorców i przedstawicieli HR zadaje sobie pytanie, o kogo należy szczególnie zadbać, a kto nie będzie w stanie realizować założeń nowego modelu biznesowego. Jakie decyzje i działania należy podjąć oraz jak szybko?

Podczas webinaru omówimy obecne wyzwania, a także pochylimy się nad czynnikami determinującymi przetrwanie biznesu w kontekście obecnej sytuacji rynkowej.

Adresaci: 

  • Przedsiębiorcy
  • Menedżerowie
  • Przedstawiciele Działów HR

Trener - Karina Popieluch 

kpopieluch@kozminski.edu.pl

Senior HR Expert, Trener Biznesu, Wykładowca Akademicki, Coach ICC
Blisko 20 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania produkcją oraz sprzedażą w sektorze B2B  zdobywała współpracując głównie z klientami z branży FMCG, IT oraz finansów. Jako menedżer operacyjny zarządzała produkcją oraz sprzedażą, a przejście z Biznesu do HR było naturalną odpowiedzią na oczekiwania rynku i organizacji budujących swoją przewagę konkurencyjną na rozwoju kapitału ludzkiego oraz konsekwencją specjalizacji w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi  i ekspertyzy w obszarze Lean Management.
Pomysłodawca i kierownik studiów podyplomowych HR Business Partner, wykładowca na studiach MBA oraz studiach podyplomowych z obszaru HR, Członek Executive Education Advisory Board wspierającej działania Koźmiński Business School oraz Partner Merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Członek rady merytorycznej czasopisma branżowego HR Business Partner oraz patron merytoryczny cyklu HR na szpilkach. Redaktor merytoryczny i współautor książki HR Business Partner. Rola, filary, perspektywy oraz wielu innych publikacji i uznany prelegent konferencji branży HR.

Na co dzień w ramach prowadzonych firm doradczo-szkoleniowych pracuje nad rozwojem indywidualnym i zespołowym kadry zarządzającej, zasiada w radzie nadzorczej, doradza zarządom spółek komercyjnych, wspierając transformację funkcji HR oraz realizując projekty budujące przewagę konkurencyjną organizacji w oparciu o Systemowe Zarządzanie Efektywnością, Zarządzanie Zmianą, Przywództwo i Kapitał Ludzki.

W kwietniu 2018 jej osiągnięcia zawodowe zostały uhonorowane nagrodą Polish Businesswomen Awards w kategorii: „Lider w obszarze strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi”.

 

Przeczytaj artykuł 6 KROKÓW WDROŻENIA SYSTEMOWEGO ZARZĄDZANIA TALENTEM ORGANIZACYJNYM autorstwa Kariny Popieluch.


Kontakt: 
Aneta Małkowska

Menedżer ds. inicjatyw edukacyjnych