Postaw na talenty. Zarządzanie sobą na zielonej ścieżce III 

TRENERZY 

RENATA GUT

Promuje maksymę P. Druckera: „Najpierw zarządzaj sobą potem innymi i organizacją”. Wykładowca, coach, doradca, trener NLP nurtu amerykańskiego (certyfikat Chris Hall).

Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego. Autorka i prowadząca autorski program „Zarządzanie sobą” dla słuchaczy studiów MBA. Jest też twórcą i współzałożycielem Szkoły Trenerów Biznesu przy Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

Trener technik zarządzania zasobami człowieka, zarządzania zmianą nawyków, technik efektywnego uczenia się i nauczania oraz wykorzystywania stanu relaksu w procesach poznawczych i pamięciowych człowieka.

Twórca i wydawca czasopisma „Podróż w Intelekt”. Twórca audycji radiowych i programów telewizyjnych popularyzujących współczesną wiedzę o budowie i funkcjonowaniu ludzkiego mózgu i pracy umysłu oraz adaptacji tej wiedzy w praktycznym zastosowaniu w edukacji i biznesie. Szkoli się i stale podnosi kwalifikacje u największych światowych autorytetów w dziedzinie efektywnego uczenia się i zarządzania sobą.

Współautorka książki „Zarządzanie sobą” (wydawnictwo DIFIN, Warszawa 2008) i autorka książki „Cechy osobowe dyrektora szkoły, a styl zarządzania” (wydawnictwo CODN, Warszawa 2009).

Od 10 lat wdraża Zarządzanie Talentami w wielu firmach i zespołach menadżerskich. Pracowała m.in. dla: KGHM Polska Miedź, NORDEA Bank Polska, AXA Polska, COMAU Polska, EGIS Polska, ORLEN GAZ, Urzędu ds. Cudzoziemców oraz ZUS.

IWONA BOBROWSKA – BUDNY

Doświadczony trener, certyfikowany konsultant metod analizy osobowości zawodowej oraz manager i partner biznesowy w obszarze HR.
Magister socjologii o specjalizacji Zarządzanie Organizacjami i Zasobami Ludzkimi na wydziale Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła specjalizację z Mediacji i rozwiązywania konfliktów na Uniwersytecie Warszawskim oraz liczne kursy w zakresie diagnozowania i rozwoju potencjału pracowniczego. Wykładowca akademicki (studia podyplomowe) oraz Partner Merytoryczny Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego. Członek Fundacji Liderek Biznesu, wspierającej kobiety na rynku pracy.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie biznesowe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi – jako manager lub partner biznesowy kreowała i wdrażała projekty ze wszystkich obszarów „miękkiego HR”. Opracowywała i implementowała programy rozwojowe dla pracowników i managerów o wysokim potencjale, programy Talent Management oraz przeprowadzała oceny potencjału kompetencyjnego metodami Assasement/Development Center oraz wywiadami rozwojowymi na podstawie wyników analiz osobowości zawodowej. Zarządzała również działami kadr i płac.

TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI POSZUKUJESZ ODPOWIEDZI NA PYTANIA: 

  •  Jak w pełni wykorzystywać swoje TALENTY i jak nie być w ich CIEMNEJ STRONIE mocy?
  • Czym jest Automotywacja i skąd się bierze?
  • Co robić, gdy wydatkowanie energii na próby motywowania ludzi są przeważnie stratą czasu?
  • Co to są STARE i NOWE techniki motywacyjne?
  • Czym jest samozarządzanie?
  • Jak sprawdzać, czy kultura organizacji umożliwia uruchamianie w ludziach  motywacji wewnętrznej? Kiedy działają kary i nagrody, a kiedy NIE działają?
  • Jak kształcić współczesnych menedżerów?
  • Czym jest Motywacja 1.0, Motywacja 2.0 i Motywacja 3.0.
  • Czy jesteś szefem, który motywuje czy demotywuje swoich ludzi?


Kontakt: 
Aneta Małkowska

Menedżer ds. inicjatyw edukacyjnych