Doskonalenie umiejętności menedżerskich w oparciu o brydża sportowego 

TERMIN ORAZ CENA SZKOLENIA  

 • Czas trwania:  2 dni (w godz. 9.00-16.00)
 • Termin szkolenia: 9-10 listopada 2019
 • Cena szkolenia: 2400 zł brutto (stawka zw. z VAT)
 • Cena szkolenia dla studentów i absolwentów ALK: 2160 zł brutto (stawka zw. z VAT)
 • Cena szkolenia zawiera: materiały szkoleniowe, przerwę kawową oraz obiad.

TRENERZY 

Łukasz Witkowski

Menedżer zarządzający i wykładowca w największej szkole brydżowej w Polsce, licencjonowany instruktor Polskiego Związku Brydża Sportowego i utytułowany brydżysta (Mistrz Świata Juniorów, Akademicki v-ce Mistrz Świata, wielokrotny Mistrz Polski, od 8 lat występujący w brydżowej ekstraklasie). Prowadzi warsztaty brydżowe, podczas których uczestnicy ćwiczą kreatywne myślenie, techniki motywacji zespołu i podnoszą zdolności analityczne.

Z wykształcenia ekonomista, doktorant na Akademii Leona Koźmińskiego badający rynek finansowy w Polsce, specjalista w branży online marketingu.

 

 

 

Igor Łosiewicz

 

Wykładowca w największej szkole brydżowej w Polsce, doświadczony i utytułowany brydżysta (Mistrz Świata Juniorów, Akademicki v-ce Mistrz Świata, wielokrotny Mistrz Polski). Prowadzi warsztaty brydżowe, podczas których uczestnicy ćwiczą kreatywne myślenie, techniki motywacji zespołu i podnoszą zdolności analityczne.

Z wykształcenia inżynier budownictwa, specjalizujący się w prowadzeniu inwestycji kolejowych. Członek Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

 


Ewa Janiszewska

 

Doradca w zakresie zdrowego, efektywnego mózgu; trener zdolności poznawczych, trener biznesu , psycholog. Projektuje działania rozwojowe dla klientów biznesowych i indywidualnych, wykorzystując wiedzę dotyczącą budowy ludzkiego mózgu. Doradza jak efektywnie wykorzystywać mózg w biznesie, jak i w życiu prywatnym, aby osiągać zamierzone cele.

Wykłada na Uniwersytetach II i III Wieku – dzieląc się ze swoimi studentami wiedzą z zakresu dbania o zdrowy i aktywny umysł. Gościnnie występuje w audycjach radiowych o tematyce związanej z pamięcią i koncentracją.

 

 

Przemysław Janiszewski

Menedżer i mentor z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w branży budowlanej. Od lat zajmuje kluczowe stanowiska menedżerskie w dużych spółkach kapitałowych.

Arcymistrz Międzynarodowy w brydżu sportowym (wielokrotny medalista Mistrzostw Świata , Europy i Polski)
Absolwent: Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, International Institute for Management Development w Lozannie.

 

 

TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI CHCESZ: 

 • Podnieść swoje zdolności analityczne i ćwiczyć nieszablonowe myślenie na przykładzie gry w brydża
 • Rozwinąć swoje umiejętności koncentracyjne
 • Rozwijać zdolności menedżerskie i przywódcze podczas sportowej rywalizacji
 • Ćwiczyć podejmowanie decyzji pod presją czasu i zarządzanie ryzykiem
 • Połączyć naukę gry w brydża z treningiem zdolności interpersonalnych
 • Dowiedzieć się jak wyciągać prawidłowe wnioski z informacji przekazywanych przez partnera oraz przeciwników przy brydżowym stole i nie tylko
 • Błyszczeć w salonowej grze świata biznesu jaką jest brydż

OPINIE O SZKOLENIU: 

Najlepszą grą, która wspomaga rozwój kompetencji menadżera jest zdecydowanie brydż sportowy! Zarówno w planowaniu, podejmowaniu decyzji, oceny ryzyka i dyscypliny. W dodatku nieczęsto się zdarza że możemy uczyć się mając z tego dużo przyjemności i dobrą zabawę.

dr Aleksander Chrostowski
Wykładowca Akademii Leona KoźmińskiegoPolecam ten kurs każdemu, kto chce osiągać sukcesy w zarządzaniu. Doskonalenie umiejętności menedżerskich na przykładzie brydża sportowego to połączenie przyjemnego z pożytecznym, szansa na zdobycie cennych kontaktów, doświadczenia i nowego hobby.

Konrad Araszkiewicz
Wiceprezes zarządu Evomed


"Polecam grę w brydża każdemu kto chce rozwinąć swoje zdolności analityczne oraz szybciej podejmować skuteczne decyzje. Dla mnie doświadczenie zdobyte przy brydżowym stole jest nieocenione w efektywnym zarządzaniu zespołem i firmą. "


Przemysław Janiszewski
Wiceprezes Zarządu Polimex – Mostostal S.A.


Kontakt: 
Aneta Małkowska

Menedżer ds. inicjatyw edukacyjnych