Konsultant oprogramowania Atlassian - projektowanie procesów IT w JIRA 

 

Jesteśmy online ready.
W razie konieczności każde zajęcia z pierwszego semestru jesteśmy w stanie poprowadzić w formule online.

PARTNERZY MERYTORYCZNI 

CEL STUDIÓW 

Celem studiów podyplomowych jest wykształcenie konsultantów oprogramowania Atlassian, którzy potrafią przełożyć wymagania biznesowe w organizacji (np. w banku czy firmie zajmującej się rozwojem oprogramowania) na działające procesy IT z wykorzystaniem oprogramowania Atlassian (np. JIRA, Confluence, Bamboo, Bitbucket) – lidera branży tworzącego światowej klasy oprogramowanie. Procesy obejmują zagadnienia takie jak: zarządzanie zadaniami w projektach biznesowych i IT, praca w zespołach zwinnych, równoległa praca podczas wytwarzania oprogramowania, procesy automatyzacji spełniające wymagania biznesowe klienta. Kolejnym celem studiów jest przedstawienie praktycznych wdrożeń procesów ITIL oraz Agile zgodnie z obowiązującymi standardami branżowymi w korporacjach oraz dużych i średnich firmach w różnych branżach (bankowość, finanse, wytwarzanie oprogramowania, aplikacje biznesowe itd.), które wdrażają transformację cyfrową w swojej organizacji będącej elementem rewolucji 4.0.

GŁÓWNE ATUTY 

  • 176 godzin praktycznych, interaktywnych zajęć dydaktycznych w świecie aplikacji Atlassian
  • Zajęcia interaktywne prowadzone są wyłącznie przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem wspierających największe firmy w Polsce i na świecie
  • Zajęcia mają formę praktycznych warsztatów mających na celu rozwiązywanie rzeczywistych wyzwań i problemów w biznesie IT

KORZYŚCI DLA SŁUCHACZY 

  • Dogłębne poznanie oprogramowania Atlassiana i praktyczna nauka korzystania z tych narzędzi w codziennej pracy
  • Zyskanie umiejętności unikatowych i cennych na rynku pracy
  • Udział w jedynym takim projekcie w Polsce
  • Pierwszeństwo podjęcia płatnego stażu w Deviniti (Atlassian Platinum Partner), z możliwością późniejszego zatrudnienia zaraz po ukończeniu tych studiów

ADRESACI STUDIÓW 

Adresatami studiów są osoby, które chcą zdobyć poszukiwany zawód konsultanta JIRA lub konsultanta Atlassian, a także zainteresowane pracą z klientami i budowaniem procesów IT w firmach z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania firmy Atlassian. Doświadczenie w branżach lub wykształcenie w kierunkach ścisłych, np. ekonomicznych, technicznych, informatycznych mogą okazać się przydatne w studiowaniu praktycznych zagadnień na tych studiach podyplomowych, ale nie są formalnym wymogiem.

WIODĄCY WYKŁADOWCY 

Łukasz Krupa

Product Owner. Łączy umiejętności techniczne z perspektywą biznesową. Obecnie skupia się na integracji aplikacji, ponieważ wie, że ten temat jest naprawdę ważny w codziennej współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami.

 

 

 

 

 

 

 

Tymoteusz Tomaszuk

Atlassian Expert i Lider. Entuzjasta rozwiązań ITSM, automatyzacji procesów i innowacyjnych rozwiązań. W codziennej pracy pomaga spełniać potrzeby klientów, budować lub ulepszać ich procesy oraz dba o relacje z nimi.

Umiejętności kierownicze zdobył dzięki doświadczeniu, począwszy od roli Telesales Consultant, poprzez role CRM Tester, IT Support, Process & Service Analyst, a skończywszy na ServiceNow, Jira Administrator.

 

 

 

 

 

Bogusław Osuch

Bogusław Osuch może pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem jako lider wysoko wykwalifikowanych ekspertów, 13-letnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów związanych z IT oraz ponad 250 zrealizowanych projektów informatycznych.

 

 

 

 

 

 

 

Mateusz Olczak

Software developer, product expert, entuzjasta automatyzacji procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania wysokiej jakości oraz integracji systemów IT. Na co dzień wdraża i rozwija rozwiązania oparte o produkty firmy Atlassian, dbając przy tym, aby dostarczane rozwiązania były elastyczne i charakteryzowały się najwyższą jakością.

 

 

 

 

 

 

Wykładowcy na tym kierunku to praktycy z branży IT z doświadczeniem w ramach szkoleń IT oraz konsultanci wdrożeń biznesowych oprogramowania Atlassian. Firma Deviniti jest też corocznym organizatorem największej konferencji w środkowej Europie na temat oprogramowania Atlassian – Jira Day (https://deviniti.com/jira-day-2020/) oraz firmą ze statusami Atlassian Platinum & Enterprise Solution Partner oraz Platinum Marketplace Partner.

Kontakt: 
Magdalena Wyrwa

Doradca edukacyjny