Transformacja cyfrowa biznesu 

 

Jesteśmy online ready.
W razie konieczności każde zajęcia z pierwszego semestru jesteśmy w stanie poprowadzić w formule online.

O STUDIACH 

Szanowni Państwo,  

Internet, sztuczna inteligencja, Internet rzeczy, media społecznościowe, big data, urządzania mobilne to tylko wybrane rozwiązania technologiczne, które zmieniają nasz świat, naszych klientów i – chcąc nie chcąc -  nasze firmy. Słyszymy o wielu innowacyjnych rozwiązaniach opartych o Internet ale czy dobrze znamy ich prawdziwy potencjał i wiemy jak je skutecznie wdrożyć? Czy od strony menedżerskiej jesteśmy gotowi do ogromnej zmiany zwanej cyfrową transformacją? Czy wiemy jak optymalnie wykorzystać nowe narzędzia on-line? Czy wreszcie mamy w firmie specjalistów od cyfrowej zmiany, którzy wiedzą jak dobrze odpowiadać na współczesne wyzwania?

Zdając sobie sprawę, jak trudno jest się poruszać po meandrach cyfrowego świata oferujemy studia podyplomowe, których celem jest przygotowanie specjalistów, menedżerów i entuzjastów „sfery digital” do przeprowadzania cyfrowej transformacji w organizacji. Przeprowadzenia jej tak, by wszystko co wiąże się z „innowacyjnymi rozwiązaniami opartymi o Internet” przestało być modnym hasłem, o którym słyszeliśmy w mediach czy na konferencjach, a stało się realnym wsparciem dla rozwoju firmy i jej pracowników.

Na zajęciach, opartych o unikatową wiedzę pochodzącą od wybitnych ekspertów z różnych dyscyplin, dyskusje, studia przypadków, warsztaty przyjmujemy perspektywę menedżerską a nie technologiczną, gdyż cyfrowa zmiana to wyzwanie przede wszystkim menedżerskie.

Gwarantem jakości programu jest nie tylko merytoryczna zawartość, ale właśnie Prowadzący – wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, o ogromnym doświadczeniu oraz udokumentowanych sukcesach, wiedzący, że liczy się nie tylko wiedza, ale i umiejętność jej wykorzystania do skutecznego wdrożenia zmian cyfrowych w organizacji. Takie pojęcia jak np. Internet rzeczy, chmura obliczeniowa, social media, big data, wirtualna rzeczywistość i wiele, wiele innych przestaną być tylko modnymi i ważnymi hasłami, ale realnymi opcjami zmian w firmie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów podyplomowych z Cyfrowej Transformacji Biznesu. W szczególności zachęcam do zanalizowania tematyki zajęć, form ich prowadzenia, sylwetek prowadzących. 

Do zobaczenia na zajęciach!


Grzegorz Mazurek

Opiekun studiów

CEL STUDIÓW 

Głównym celem studiów jest wyposażenie kadry specjalistycznej i menedżerskiej w wiedzę, kompetencje i umiejętności związane z wpływem innowacji tj. Internet, sztuczną inteligencja, Internet rzeczy, media społecznościowe, big data, urządzania mobilne na zarządzanie organizacją. Ten zestaw wartości pozwoli słuchaczom na skuteczne przeprowadzanie cyfrowej transformacji w każdej organizacji oraz zdobycie kompetencji, dzięki którym będą jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów na rynku pracy (Digital Transformation Officer/ Chief Digital Officer).

CO NAS WYRÓŻNIA?  

  • 192 godzin praktycznych, interaktywnych zajęć dydaktycznych w ramach jednego z najbardziej innowacyjnych programów studiów w Polsce (zobacz program studiów), 
  • prowadzący zajęcia to uznani wykładowcy z udokumentowanym doświadczeniem w obszarze cyfrowej transformacji i poszczególnych jej elementów, świetni praktycy reprezentujący znane marki z branży interaktywnej (zobacz sylwetki prowadzących),
  • zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach, w świetnie wyposażonych salach, laboratoriach komputerowych czy bibliotece z dostępem do szeregu specjalistycznych baz danych tj. EBSCO, Emerald czy ProQuest.
  • dostęp do unikatowych materiałów - w tym zasobów "Financial Times"
  • realizacja projektu końcowego pod opieką eksperta, który ma charakter praktycznego dokumentu doradczo-konsultingowego.

Program >>>Prowadzący >>>Zasady naboru >>>Opłaty >>> Zobacz także >>>