O kierunku
Cel studiów
Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania cyberbezpieczeństwem w organizacjach z sektora publicznego i prywatnego.
W trakcie studiów słuchacze poznają między innymi:
- zasady funkcjonowania krajowego i europejskiego systemu cyberbezpieczeństwa,
- zasady tworzenia i wdrażania strategii i architektury cyberbezpieczeństwa w organizacji,
- wybrane techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa:
- wyzwania ochrony cyberprzestrzeni państwa w sytuacji konfliktów zbrojnych (cyberwojna),
- zagadnienia tzw. najlepszych praktyk w zakresie ochrony informacji,
- metod i technik używanych przed hakerów,
- ofensywnych narzędzi używanych przez cyberwłamywaczy,
- narzędzi używanych do ochrony przed włamaniami
- zasady bezpieczeństwa sieci komputerowych, aplikacji i urządzeń mobilnych, rozwiązań chmurowych,
- narzędzi do wykrywania włamań,
- w jaki sposób użytkować bezpiecznie rozwiązania „chmurowe” (cloud computing),
- narzędzi związanych z technologią blockchain i „cyfrowych pieniędzy”,
- wykorzystania mechanizmów tzw. „sztucznej inteligencji” do wspierania bezpieczeństwa,
- zasady działania i wykorzystanie kryptografii kwantowej i postkwantowej
- zasady tworzenia i zarządzania zespołami CERT/ CSIRT/SOC,
- zasady zarządzania finansami dla managerów cyberbezpieczeństwa
- wymagania i metody audytów systemów informatycznych,
- wymagania i metody szacowania ryzyka oraz zapewnienia ciągłości działania,
- praktyczne zasady zarządzania incydentami,
- metody informatyki śledczej (computer forensics),
- zasady sporządzania dokumentacji dotyczącej cyberbezpieczeństwa,
- prawne aspekty cyberbezpieczeństwa, w tym ochrony informacji poufnych, ochrony danych osobowych, przestępstw komputerowych, kryptografii, odpowiedzialności za włamania do systemów informatycznych, shadow IT,
- techniczne i prawne wyzwania technologii kwantowych, w tym ryzyka związane z rozwojem komputerów kwantowych i możliwości mitygacji takiego ryzyka.
Główne atuty studiów
226 godziny praktycznej nauki zagadnień związanych z zarządzaniem cyberbezpieczeństwem, w tym technicznych i prawnych aspektów cyberbezpieczeństwa, w doskonałej atmosferze!
W ramach studiów podyplomowych słuchacze uzyskają interdyscyplinarną wiedzę z zakresu zarządzania, technicznych aspektów cyberbezpieczeństwa, prawa, jak również tzw. social engineering.
Przewidujemy praktyczne warsztaty dotyczące:
- zagrożenia cyberbezpieczeństwa w praktyce - słuchacze nauczą się w jaki sposób hakerzy dokonują włamań i zasymulują próbne włamanie do wirtualnej firmy. Poznają w praktyczny sposób narzędzia służące do przełamywania zabezpieczeń zarówno informatycznych jak i wykorzystujących słabości ludzkie. Nauczą się w jaki sposób po uzyskaniu nieautoryzowanego dostępu utrwalić go oraz dokonać tzw. eksfiltracji danych.
- zarządzania incydentami, w tym zgłaszania incydentów do odpowiedniego CSIRT
- sporządzania dokumentacji dotyczącej cyberbezpieczeństwa,
- szacowania i modelowania ryzyka,
- PR kryzysowego np. kontaktów z prasą w związku z incydentem.
Zajęcia prowadzą praktycy, z bardzo bogatym doświadczeniem w zakresie cyberberbezpieczeństwa, w tym specjaliści, menedżerowie i dyrektorzy cyberbezpieczeństwa, doświadczeni prawnicy, IOD
Absolwenci naszych studiów otrzymują 205 punktów edukacyjnych CPE w procesie certyfikacji prowadzonym przez stowarzyszenie ISACA oraz 40 punktów w procesie certyfikacji (ISC) 2.
Ukończenie studiów podyplomowych ułatwia uzyskanie certyfikatu potwierdzającego, nadanie kwalifikacji rynkowej Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji pn. Zarządzanie cyberbezpieczeństwem – specjalista.
Dzięki współpracy z TUV NORD POLSKA słuchacze studiów podyplomowych mają możliwość przystąpienia do egzaminu na Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001, na bardzo korzystnych warunkach.
Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001
Dzięki uczestnictwu w studiach podyplomowym organizowanym na Akademii Leona Koźmińskiego otrzymacie Państwo możliwość przystąpienia do egzaminu na: Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001. Pozytywny wynik egzaminu oraz spełnienie wymagań związanych z doświadczeniem zawodowym tj. min. 1 rok zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin czasu pracy, (patrz: wytyczne dot. certyfikacji) uprawniają do otrzymania akredytowanego certyfikatu kompetencji „Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001”wydanego przez Jednostkę Certyfikującą TUV NORD Polska.
Powyższy certyfikat spełnia wymagania: ROZPORZĄDZENIA MINISTRA CYFRYZACJI z dnia 12 października 2018 r. w sprawie wykazu certyfikatów uprawniających do przeprowadzenia audytu. Certyfikat wydany przez akredytowaną w tym zakresie jednostkę certyfikującą osoby, uprawnia do przeprowadzania audytów w rozumieniu art. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
Certyfikat ten wyróżnia na rynku logo Polskiego Centrum Akredytacji. PCA jako organizacja rządowa potwierdziło kompetencje naszej jednostki do przeprowadzania egzaminów oraz certyfikacji zgodnie z wymaganiami normy ISO/IEC 17024.
Komercyjny koszt przystąpienia do szkolenia na Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z ISO 27001 oraz do certyfikacji personelu w tym obszarze wynosi 3200 zł netto.
Zakres studiów podyplomowych Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem obejmuje jednak zakres szkolenia przygotowującego do certyfikacji. Słuchacze naszych studiów nie muszą zatem uczestniczyć w odrębnym szkoleniu.
Ponadto, słuchacze naszych studiów podyplomowych mogą liczyć na specjalną cenę przy przystąpieniu do akredytowanego przez PCA egzaminu.
Specjalna cena dla słuchaczy studiów podyplomowych Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem wynosi 550,00 PLN netto/os. plus 23 % VAT (676,50-zł brutto/os.)
Do udziału w studiach podyplomowych nie jest wymagana uprzednia szczególna wiedza z zakresu informatyki lub prawa.
Studia umożliwiają networking, poznanie osób o podobnych zainteresowaniach i wymianę doświadczeń.
słuchacza i absolwenci studiów podyplomowych zyskają możliwość udziału w społeczności LAW TECH NET („klubu absolwenta”) organizowanej przez fundację AI LAW TECH. Zapisy już wkrótce TU
Partnerzy
Kancelaria Rymarz Zdort Maruta
Rymarz Zdort Maruta to kancelaria powstała na skutek największej fuzji na polskim rynku usług prawniczych ostatnich lat. Stanowi połączenie transakcyjnej kancelarii Rymarz Zdort, będącej również bezpośrednią kontynuacją warszawskiego biura międzynarodowej kancelarii Weil, Gotshal & Manges oraz kancelarii Maruta Wachta, będącej liderem transformacji technologicznej, skoncentrowanej na cyfrowym biznesie oraz innowacjach.
To unikatowe na rynku połączenie kompetencji oraz nowa jakościowo, kompleksowa oferta usług prawnych. Razem tworzymy nowoczesną kancelarię skupioną na szybkim i kompleksowym rozwiązywaniu problemów, łączącą unikatowe historie obydwu zespołów. Naszą wyjątkową pozycję osiągnęliśmy dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w doradztwie prawnym, zdobytemu w prawie każdym sektorze i branży gospodarki.
Od wielu lat jesteśmy rekomendowani za szerokie kompetencje, najwyższe standardy usług oraz odważne i pionierskie rozwiązania. Regularnie jesteśmy wyróżniani przez klientów z różnych sektorów za zdolność do rozwiązywania najbardziej złożonych zagadnień prawnych.
Polskie Towarzystwo Informatyczne
Doświadczona polska organizacja branżowa, która zrzesza profesjonalistów z branży informatycznej. Działamy na rzecz środowiska teleinformatycznego oraz jego otoczenia społecznego i gospodarczego.. W swojej działalności statutowej Towarzystwo, w imieniu skupionego wokół niego środowiska, wypowiada się, w najistotniejszych kwestiach związanych z informatyzacją, cyfryzacją, telekomunikacją i cyberbezpieczeństwem. Jest konsultowane w procesach legislacyjnych na wszelkich poziomach tworzenia regulacji. Prowadzi działalność certyfikacyjną oraz rzeczoznawczą. PTI organizuje całe spektrum wydarzeń tematycznych, mających na celu podnoszenie kompetencji oraz integrację specjalistów teleinformatyki. Działamy również na rzecz zwiększenia ogólnych umiejętności cyfrowych w społeczeństwie. Promujemy Polskę poprzez eksponowanie światowych sukcesów naszych informatyków oraz wyjątkowych produktów technik cyfrowych tworzonych w naszym kraju. Działamy na terenie całego kraju – poprzez sieć 13 oddziałów regionalnych i ponad 1000 zrzeszonych członków Towarzystwa.
Cele działania Polskiego Towarzystwa Informatycznego to: wspieranie działalności naukowej i naukowo-technicznej w zakresie informatyki oraz metod jej wykorzystania;
- podnoszenie poziomu wiedzy i etyki zawodowej oraz kwalifikacji członków;
- ułatwianie wymiany informacji w środowisku zawodowym;
- popularyzacja w społeczeństwie zagadnień informatyki i jej zastosowań;
- reprezentowanie członków Towarzystwa, ich opinii, potrzeb i uprawnień wobec społeczeństwa, władz oraz stowarzyszeń w kraju i za granicą.
THINKTANK
Ośrodek THINKTANK powstał w 2009 roku. Inspiruje i wzmacnia debatę publiczną w Polsce, tworzy platformę refleksji i wymiany wiedzy między liderami biznesu i administracji. Prowadzi badania, wydaje raporty i analizy, w których opisuje najważniejsze trendy z zakresu zarządzania, przywództwa i polityki państwowej. Działania THINKTANK, obejmują takie sfery jak zwiększanie szans polskich firm w środowisku globalnym, promowanie dobrych praktyk w obszarze administracji czy poprawa kompetencji przywódczych liderów biznesu.
THINKTANK spaja sieć ekspertów i wybitne osobistości polskiego i międzynarodowego życia publicznego. W Radzie Strategicznej ośrodka zasiadają m.in.: laureat Pokojowej Nagrody Nobla Muhammad Yunus, wieloletni wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Günter Verheugen. THINKTANK Society skupia liderów biznesu i administracji publicznej, zainteresowanych dzieleniem się doświadczeniami, rozwijaniem wiedzy oraz umiejętności zarządczych.
Cyber Women Community
Społeczność Cyber Women Community powstała z potrzeby wspólnego miejsca do dyskusji o sytuacji kobiet w branży cyberbezpieczeństwa. To branża, która dynamicznie się zmienia i gdzie cały czas powstają nowe możliwości rozwoju zawodowego.
Cyber Women Community to aktywna społeczność łącząca ekspertki z dziedziny Cybersecurity z kobietami, które chcą rozwijać swoje kompetencje w tej dziedzinie. Społeczność ma na celu dzielenie się wiedzą, promocję oraz wsparcie kobiet w odkrywaniu ich drogi zawodowej w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz w nowych technologiach poprzez spotkania, webinaria i mentoring. Dzięki paniom z Rady Programowej i tzw. Loży Ekspertek dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę, która pomoże członkiniom społeczności zrealizować plany i rozwinąć się zawodowo. Więcej o CWC.
ISACA
ISACA jest prekursorem wśród stowarzyszeń zajmujących się cyberbezpieczeństwem, audytem, nadzorem i kontrolą IT (isaca.waw.pl).
Powstała ponad 60 lat temu w USA i 25 lat temu w Polsce, do dziś nieustannie gromadzi w swoich szeregach profesjonalistów różnych branż, aktualnie ponad 145 000 członków na całym świecie.
Stowarzyszenie wspiera członków w ciągłym rozwoju zawodowym i motywuje do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Promujemy szeroki networking tj. wzajemne poznawanie się specjalistów zajmujących się IT, audytem, bezpieczeństwem, ryzykiem i governance.
Zachęcamy do wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Nasi członkowie mają wiele okazji do wymiany pomysłów, prowadzenia dyskusji i wzajemnego inspirowania się. ISACA patronuje różnym wydarzeniom branżowym zapewniając w ten sposób dostęp do konferencji i prezentacji, bardzo często po niższych cenach lub zapraszając na wydarzenia bezpłatne.
ISACA jest wydawcą wielu certyfikatów tak dla profesjonalistów - najbardziej znane to np. CISA, CISM, CRISC - jak i dla osób pragnących dopiero zacząć karierę w branży security - np. CSX który zawiera certyfikaty na różnych poziomach kompetencji.
Certyfikaty ISACA rozpoznawane są na całym świecie. W Polsce aż cztery certyfikaty ISACA znalazły się na liście certyfikatów uprawniających do przeprowadzania audytu – są to CISA, CISM, CRISC, CGEIT (Rozporządzenie Ministra Cyfryzacji z 12.10.2018 r;). Art. 286 ust. 1 pkt 5 lit. a ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych ustanawia wymogi formalne i kwalifikacyjne dla osób, które mogą prowadzić audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznych – takim certyfikatem jest CISA ( certyfikowany audytor systemów informatycznych).
Członkowie ISACA mogą liczyć na promocyjne ceny na przystąpienie do egzaminów jak również za odnawianie certyfikatów i ich utrzymanie.
(ISC)2 Poland Chapter
Stowarzyszenie Ekspertów ds. Bezpieczeństwa Informacji „(ISC)2 Poland Chapter” (ISC)² jest jednym z najbardziej znanych na świecie stowarzyszeń skupiających osoby zainteresowane szeroko pojętym obszarem bezpieczeństwa informacji. Siedziba organizacji znajduje się w Palm Harbour, Floryda (USA). Poza działalnością edukacyjną (ISC)² jest najlepiej znana z prowadzonych programów certyfikacji, z których wiodącym jest certyfikacja CISSP (Certified Information Systems Security Professional). Certyfikaty (ISC)² potwierdzają realną wiedzę i kompetencje z zakresu bezpieczeństwa IT.
W 2012 roku powstał polski oddział stowarzyszenia: (ISC)² Chapter Poland, którego celem jest budowa lokalnej społeczności osób zainteresowanych obszarem bezpieczeństwa IT w Polsce. Udział w pracach stowarzyszenia jest ciekawą propozycją nie tylko dla członków globalnego (ISC)2 czy osób posiadających jeden z certyfikatów wydawanych przez (ISC)2, ale także tych wszystkich którzy interesują się tematyką bezpieczeństwa IT i chcą rozwijać swoje kompetencje a także dzielić się swoim doświadczeniem z innymi.
Adresaci studiów
Partnerem technologicznym kierunku jest T-Mobile
Program
Organizacja zajęć
Studia trwają dwa semestry. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu
- soboty 9.15 - 16.15
- niedziele 9.15 - 16.15
Do 20% zajęć może odbywać się on-line
Terminy
Planowane terminy zjazdów w I semestrze studiów:
26.10.2024-27.10.2024
16.11.2024-17.11.2024
30.11.2024 – 01.12.2024 ONLINE
14.12.2024-15.12.2024
11.01.2025-12.01.2025
25.01.2025-26.01.2025 ONLINE
22.02.2025-23.02.2025
Społeczność
Wiodący wykładowcy
Opinie absolwentów programu
Radca prawny
„Zagadnienia związane z szerokorozumianym bezpieczeństwem obecnie dotykają wszystkich branż. Polecam studia podyplomowe „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem” na Akademii im. Leona Koźmińskiego, nie tylko dlatego, że wiedza z tego obszaru jest coraz bardziej pożądana i przydaje się w codziennej pracy w branży IT lub prawnej. Rekomenduję ten kierunek również z tego powodu, że zajęcia są prowadzone przez najlepszych i najbardziej doświadczonych praktyków w swoich dziedzinach, co sprawia, że wykłady są ciekawe i inspirujące. Brakowało podobnego kierunku w ofercie polskich uczelni."
IT Security Officer, ERGO Technology & Services S.A.
"Program studiów podyplomowych Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem na Akademii im. Leona Koźmińskiego charakteryzuje się holistycznym podejściem do złożonych aspektów cybersecurity. Tematyka zajęć skupia się nie tylko wokół zagadnień technicznych, ale również prawnych i korporacyjnych (compliance). Dodatkową wartość stanowi dobór Ekspertów prowadzących zajęcia - treści przedstawiane w ramach zajęć mają zawsze wymiar praktyczny i są poparte wieloletnim doświadczeniem z obszaru bezpieczeństwa IT."
„Studia z Zarządzania cyberbezpieczeństwem na ALK są dla mnie bardzo ważnym doświadczeniem z kilku powodów: po pierwsze, mimo że jestem inżynierem, zrozumiałem troszeczkę lepiej o czym mówią koledzy zajmujący się cyberbezpieczeństwem, po drugie nauczyłem się także, że kombinacja dobrze wdrożonego prawa, procedur i regulacji w kombinacji z inżynierskim podejściem jest jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie odpowiedniego poziomu cyberbezpieczeństwa – mimo że ważne są także inne elementy, o których na studiach także była mowa: komunikacja, psychologia, socjologia.... po trzecie i być może najważniejsze, poznałem mnóstwo bardzo wartościowych osób zarówno z grona wykładowczyń i wykładowców jak i grona koleżanek i kolegów!
Nie dziwię się, że na te studia ustawiają się kolejki 😊"
Cyber Resilience Lead w G2A.
"Zarządzanie cyberbezpieczeństwem na Akademii Leona Koźmińskiego to studia bazujące głównie na praktyce. To kierunek który daje bardzo szeroki zakres wiedzy i pozwalający na zdobycie potrzebnych w tym środowisku umiejętności. To również świetni wykładowcy - praktycy, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, przedstawiając niekiedy ciężkie zagadnienia w przystępny i zrozumiały sposób. Dzięki studiom na cyberbezpieczeństwo spojrzałem z innej perspektywy, poszerzając znacząco poziom swojej wiedzy którą obecnie skutecznie wykorzystuję w swojej pracy."
Head of IT/CyberSecurity" Grupa ESPERSEN
"Studia "Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem" na Akademii Leona Koźmińskiego, to bardzo ciekawe doświadczenie. Jako że są to studia podyplomowe swoją wartość opierają przede wszystkim na trzech elementach: wiedza, specjaliści, networking. Prowadzone zajęcia, dają możliwość ustrukturyzowania posiadanej wiedzy zapewniają materiały i podpowiedzi gdzie można tą wiedzę pogłębiać. Zadania prowadzą praktycy, ludzie którzy mają głęboką wiedzę, bogate doświadczenie zdobywane latami i co najważniejsze stawiają przede wszystkim na dzielenie się tym, otwarcie zapraszając do dyskusji, dzielenia się swoimi pomysłami. Mogłoby się wydawać, że formuła zdalna, wymuszona przez ograniczenia związane z "COVID", ograniczy możliwość budowy relacji, zdobywania kontaktów, synergii. Nic bardziej mylnego. Studia te podejmują wyjątkowi ludzie którzy szukają możliwości, nie wymówek, dzięki czemu zdalna - rozproszona praca nad projektem, została zakończona oceną z wyróżnieniem. Czy są to studia idealne ? Absolutnie nie, ale co ważne dla nas studentów, uwagi dotyczące przebiegu zajęć, formy opiekunowie przyjmują i starają się realizować. Czy poleciłbym je znajomym lub rodzinie: zdecydowanie TAK. Oczekiwania na przyszłość - już jako ALUMNI of ALK, liczymy na aktywny udział w społeczności absolwentów."
Deputy Director of Security, Match Operations and Stadium Infrastructure, PZPN
„Studia podyplomowe z Zarządzania Cyberbezpieczeństwem na Akademii Leona Koźmińskiego to pokaźny pakiet ciekawej i praktycznej wiedzy dostarczonej przez najlepszych ekspertów i specjalistów w swoim fachu. Zajęcia i wykłady w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony danych, zarządzania incydentami, aspektów prawnych i technicznych cyberbezpieczeństwa stanowią praktyczną i teoretyczną podstawę programu studiów. Polecam niniejsze studia, ponieważ w sposób wielowarstwowy i interdyscyplinarny podchodzą do tak szybko rozwijającej się dziedziny jaką jest cyberbezpieczeństwo.”
Risk manager
"Wiedza zdobyta podczas studiów pozwala zbudować solidne fundamenty systemu zarządzania ryzykiem ICT. Holistyczne spojrzenie na ten proces połączony z wiedzą i doświadczeniem praktyków dają narzędzia do mitygacji cyberzagrożeń. Atutem studiów jest program oparty na 3 modułach: strategicznym, technicznym i prawnym, który pozwala na wzmocnienie kompetencji menadżerskich."
Zasady rekrutacji
9 edycja - rekrutacja trwa do 15 września 2024 roku lub do wyczerpania miejsc. Planowany termin uruchomienia to październik 2024.
Kandydaci powinni posługiwać się językiem angielskim na poziomie co najmniej średniozaawansowanym, ponieważ część materiałów do zajęć jest przygotowywana w języku angielskim
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Liczba miejsc ograniczona.
Warunkiem ukończenia studiów jest napisanie pracy końcowej i jej obrona, oraz zdanie egzaminów z trzech wymaganych przedmiotów:
Techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa
Prawne aspekty cyberbezpieczeństwa
Cyber Security Leadership
Ocena końcowa stanowi średnią z ocen: 10 % z każdego z czterech przedmiotów + 70 % ocena z obrony
- odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych** (tytuł zawodowy: licencjat, inżynier, lekarz, magister)
- zdjęcie elektroniczne w formacie JPG
- oryginał dokumentu tożsamości do wglądu
- kopia dowodu wpłaty wpisowego
- Kandydaci powinni posługiwać się językiem angielskim na poziomie co najmniej średniozaawansowanym, ponieważ część materiałów do zajęć jest przygotowywana w języku angielskim
**W przypadku kandydatów posiadających dyplom zagraniczny prosimy o dostarczenie dyplomu oraz suplementu (transcript of records) wraz z oficjalnym tłumaczeniem na język angielski.
Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa kierunku i sprawdzenie zasad naboru.
Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni.
Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni lub skorzystać z funkcji płatności.pl podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.
Opłaty
Oferowane zniżki (zniżka dla absolwentów, zniżka za jednorazową płatność i ewentualne dodatkowe zniżki) nie kumulują się.
Wpisowe | 250 zł |
Cena podstawowa (możliwość płatności w dwóch ratach po 5 300 zł każda) | 10 600 zł |
Cena ze zniżką dla absolwentów ALK (możliwość płatności w dwóch ratach po 4 770 zł każda) | 9 540 zł |
Cena ze zniżką za jednorazową płatność (Oferowane zniżki (zniżka dla absolwentów, zniżka za jednorazową płatność i ewentualne dodatkowe zniżki) nie kumulują się) | 10 100 zł |
Konto bankowe, na które można dokonywać wpłaty wpisowego: Akademia Leona Koźmińskiego 03-301 Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59 BANK PEKAO SA w Warszawie 20 1240 1024 1111 0010 1646 0637
Opłaty za studia wnoszone są na indywidualny numer konta, podawany po zakończeniu rekrutacji.
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Fabiańską e-mail agaf@kozminski.edu.pl
Uprzejmie informujemy, że edycje są uruchamiane przy określonej liczbie uczestników, pozwalającej na właściwą dynamikę pracy grupy.