executive mba, studia mba cena

Executive MBA

Poziom
Studia podyplomowe
Studia MBA
Czas trwania
2 lata
Język
PL
Uzyskany tytuł
Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, Dyplom MBA
Tryb
Tryb niestacjonarny
Broszura
Kontakt

O kierunku

Cel studiów

15 stycznia, godz. 10.00 MBA Open Day online - spotkanie dla kandydatów na studia MBA połączone z zajęciami z Negocjacji ZAPISZ SIĘ

Nowa możliwość! Sesja wyjazdowa w ramach Konsorcjum MBA. Unikatowa, dodatkowa możliwość realizacji części programu za granicą w topowych uczelniach na świecie – w Japonii, Dolinie Krzemowej, Peru, USA, Brazylii czy RPA. Pierwsza wymiana odbędzie się już we wrześniu 2021 roku.  

W przypadku obostrzeń epidemicznych jesteśmy przygotowani do realizacji zajęć w formule online.

Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom nowoczesnej wiedzy z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania, która stanowi podstawę do rozwoju praktycznych umiejętności menedżerskich: analizy i opracowania metod rozwiązywania problemów firmy, formułowania strategii rozwojowych, sprawnego podejmowania decyzji, skutecznego negocjowania, komunikowania się oraz współdziałania z innymi. Program studiów umożliwia zapoznanie słuchaczy z ogólnymi warunkami gospodarczymi, kulturowymi, społecznymi oraz politycznymi związanymi z gospodarką regionalną i globalną, w których funkcjonują menedżer i jego firma.

Co nas wyróżnia?

EMBA FT
20 FT pl.png
FT

.

1
580 godzin

praktycznych, inspirujących i interaktywnych zajęć dydaktycznych

2
Ranking Financial Times

to jedyny polski program MBA w światowym rankingu "Financial Times", który bada m.in. rozwój kariery zawodowej absolwentów oraz wzrost zarobków, trzy lata po ukończeniu studiów.

3
Nauczanie ekonomii na światowym poziomie wg prestiżowego rankingu Financial Times

Nasza Uczelnia znajduje się w gronie 10 najlepszych uczelni, których program Executive MBA został wyróżniony za nauczanie ekonomii wg Financial Times

4
Najlepszy program MBA w Polsce

studia znalazły się na pierwszym miejscu w prestiżowym rankingu „Perspektyw” 2021.

5
Sesja wyjazdowa do ESCP Business School

residential week w najstarszej uczelni biznesowej w Europie ESCP Business School - zajęcia merytoryczne połączone z company visit – wizytą oraz poznaniem strategii i działań operacyjnych dwóch firm.

6
Sesja wyjazdowa w ramach Konsorcjum MBA

Executive MBA Consortium for Global Business Innovation, to grono 12 wiodących i elitarnych szkół biznesowych na świecie. Residential week w ramach Konsorcjum EMBA jest realizowany w ramach czesnego, uczestnik pokrywa koszty transportu i zakwaterowania.

7
Networking

dbamy o odpowiedni dobór osób w grupie oraz wspieramy naszych studentów i absolwentów w umacnianiu postaw nastawionych na współpracę i budowanie sieci kontaktów, w trakcie oraz po ukończeniu studiów.

8
Wzmocnienie kompetencji przywódczych

szczególny nacisk kładziemy na zajęcia wzmacniające umiejętności przywódcze, negocjacyjne oraz wiedzę, jak wprowadzać i zarządzać zmianą.

9
Unikatowe materiały wspierające rozwój

dostęp do unikatowych materiałów – w tym zasobów "Financial Times" oraz platformy LinkedIn Learning.

10
Podręczniki

każdy słuchacz otrzymuje komplet niezbędnych podręczników oraz wiele innych materiałów wspomagających naukę i pasję do rozwoju.

11
Ceniony dyplom

absolwenci otrzymują dyplom MBA, który jest uznawany i ceniony w środowisku kadry kierowniczej i przedsiębiorców, potwierdzający posiadanie wysokich kwalifikacji menedżerskich, sprzyjający dalszej karierze zawodowej.

12
Praktyczny projekt doradczy

uwieńczeniem studiów MBA jest przygotowanie praktycznego projektu doradczego dotyczącego rozwiązania konkretnego problemu menedżerskiego realizowany w interdyscyplinarnych zespołach.

Akredytacje

Program posiada trzy najważniejsze akredytacje przyznawane uczelniom biznesowym - EQUIS, AMBA i AACSB.

Są to tak zwane trzy korony, o których zdobycie ubiegają się najlepsze szkoły wyższe. Na świecie jest tylko 99 uczelni (mniej niż 1% szkół wyższych o profilu biznesowym), które posiadają wszystkie trzy akredytacje, a wśród nich Akademia Leona Koźmińskiego. Pracodawcy zatrudniający absolwentów uczelni, która otrzymała tej klasy akredytacje, mają pewność, że kandydaci posiadają gruntowną wiedzę i umiejętności pozwalające roztropnie i skutecznie realizować powierzone zadania.

EQUIS
AMBA
AACSB

Międzynarodowe i krajowe rankingi

Brytyjski dziennik „Financial Times” przygotowuje co roku ranking stu najlepszych programów Executive MBA na świecie. Na 54. miejsce (z 63.) awansowały studia Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w światowym rankingu „Financial Times”. Jako jedyne z Polski są obecne w tym zestawieniu od ponad 10 lat i cały czas mają mocną pozycję wśród setki najlepszych uczelni na świecie. Jednocześnie są to najlepsze i jedyne w zestawieniu studia Executive MBA w Europie Środkowej. Ranking publikuje co roku dziennik „Financial Times”.

Studia w Koźmińskim są oceniane podobnie jak dwa programy amerykańskie znanych uniwersytetów Michigan i Georgetown czy holenderskiego Erasmus University.

Ranking „FT” stanowi wyjątkowy przegląd najnowszych tendencji w nauce zarządzania na najwyższym poziomie menedżerskim. Studia Executive MBA są przeznaczone dla menedżerów z kilku, a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy podejmując naukę, już są na wysokim szczeblu, określanym jako C-level.

– Słuchacze Executive MBA wybierają studia w Koźmińskim właśnie dlatego, że kładziemy nacisk na rozwój biznesu przez nowe technologie i sztuczną inteligencję, ale też mamy na uwadze zrównoważony rozwój, ekologię i etykę biznesu. Żeby dziś być prawdziwym liderem biznesu, nie wystarczy wygrać konkurencyjną walkę o przewagę rynkową. Trzeba umieć walczyć o więcej i działać w perspektywie globalnej, dobrze rozumiejąc zmieniający się świat – mówi prof. Grzegorz Mazurek, Rektor naszej Akademii.

– Program studiów MBA cały czas się zmienia, jednak jego trzonem pozostaje zaawansowana wiedza z analizy finansowej, ekonomii, prawa i zarządzania. Studia oferują menedżerom sprawdzone narzędzia, pozwalające skutecznie działać w praktyce. Wiedza jest aktualizowana i uzupełniana o moduły dotyczące odpowiedzialności społecznej liderów i ich rozwoju osobistego – mówi dr Sylwia Hałas-Dej, Dyrektor Kozminski Executive Business School. Czytaj więcej

Według krajowego Rankingu MBA Perspektywy studia Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego są najlepsze w Polsce. Sprawdź tabelę rankingową

QS Executive MBA Ranking  

Znajdujemy się w gronie 100 uczelni, które zostały ujęte w QS Executive MBA Ranking 2021. W tegorocznej edycji tego prestiżowego światowego zestawienia program z ALK pojawił się po raz pierwszy.

Według metodologii QS szkoły biznesu są oceniane na podstawie m.in. takich kryteriów jak: osiągnięcia w karierze (w tym wzrost płac po zakończeniu studiów i liczby absolwentów, którzy awansowali w rok po dyplomie), reputacji uczelni wśród cenionych pracodawców z różnych branż, pozycji zawodowej studentów MBA, poziomu akademickiego kadry.

Najwyższą pozycję, bo 14. w skali globalnej i 7. w Europie, zajęli absolwenci Koźmińskiego pod względem pozycji zawodowej uczestników kursów Executive MBA.

 

FT Ex MBA 2020
Ranking MBA Perspektywy 2021 logo
T100 QS Ranking

Sesje wyjazdowe

Residential Week to tygodniowy pobyt studentów Executive MBA w Berlinie i udział w zajęciach w kampusie ESCP Business School, pierwszej na świecie uczelni biznesowej. Czytaj więcej

Sesja wyjazdowa w ramach Konsorcjum EMBA

Konsorcjum EMBA, Executive MBA Consortium for Global Business Innovation, to grono 12 wiodących i elitarnych szkół biznesowych na świecie, a Akademia Leona Koźmińskiego jest jego częścią. Dzięki porozumieniu uczestnicy programu Executive MBA mogą zrealizować część programu stanowiącą sesję wyjazdową w topowych uczelniach na świecie – w Japonii, Dolinie Krzemowej, Peru, USA, Brazylii czy RPA. Pierwsza wymiana odbędzie się już we wrześniu 2021 roku. Czytaj więcej

Adresaci studiów

Każdy z naszych słuchaczy jest wyjątkową i niepowtarzalną osobą. Ta różnorodność przekłada się na niezwykle cenne środowisko, w którym będziecie zdobywali wiedzę. Dbamy o zróżnicowanie osób w grupie, nasi studenci pochodzą z różnych branż, każdy ma doświadczanie w  innym obszarze wiedzy, ale wszyscy mają wspólne pragnienie rozwoju. Wierzymy, że dzielenie się wiedzą, wymiana doświadczeń wzbogaca i pozwala spojrzeć na biznes z różnych perspektyw.

Na studia zapraszamy:

 • osoby z doświadczeniem menedżerskim na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla;

 • właścicieli średnich i dużych firm prywatnych;

 • osoby aspirujące do najwyższych stanowisk kierowniczych.

Wymagane jest minimum 8-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 5- letnie doświadczenie menedżerskie

Obejrzyj film z graduacji MBA

Dyrektor programu

dr Sylwia Hałas-Dej

Witamy w Kozminski Executive Business School.
Rozwój osobisty jest filozofią, sposobem na życie. Jest to droga do osiągnięcia celów, ale także cel sam w sobie. Poszukiwanie nieznanego, innowacyjność i dążenie do nowych przedsięwzięć sprawiają, że jesteśmy przygotowani na wyzwania, jakie stawiają przed nami globalne przemiany. Kierując się tą ideą, Koźmiński Executive Business School dostarcza doświadczeń transformacyjnych, tworząc unikalne środowisko, w którym inicjatywa i proaktywne podejście są mile widziane i doceniane.

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w dostarczaniu najwyższej jakości edukacji menedżerskiej, KEBS przyjął szerszą rolę, przyczyniając się do rozwoju biznesu poprzez szkolenia, doradztwo i pomoc badawczą - wszystko, czego współczesna firma może potrzebować, aby stale się rozwijać i doskonalić.

Sylwia Hałas-Dej

Dyrektor Kozminski Executive Business School, Dyrektor programu

Materiały wspierające rozwój

linkedin learning logo
Financial Times logo

Czy wiesz, że każdy student tych studiów otrzymuje darmowy dostęp do największej na świecie platformy e-learningowej "Linkedin Learning" oraz do e-gazety i platformy wiedzy "Financial Times"?

Co zyskujesz

 • zdobycie pakietu wiedzy dotyczącego aktualnych problemów gospodarczych w skali globalnej;
 • uzyskanie przekrojowej wiedzy na temat wszystkich istotnych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstw (strategia w tym międzynarodowa, finanse, marketing, zachowania organizacyjne);
 • pozyskanie wiedzy na temat najnowszych rozwiązań i metodyk funkcjonujących w zarządzaniu organizacjami;
 • zdobycie umiejętności tworzenia i kierowania zespołami projektowymi (w tym wdrażania trudnych projektów w organizacjach o różnych kulturach);
 • nabycie umiejętności opracowania i wdrażania strategii według najpopularniejszych i najnowszych metodyk;
 • zdobycie umiejętności operowania uniwersalnym językiem menedżerskim, pozwalającym na swobodną komunikację z przedstawicielami wszystkich działów w firmie;
 • rozwój umiejętności przywódczych, negocjacyjnych oraz umiejętności wprowadzania i zarządzania zmianą;
 • zdobycie wiedzy w zakresie współpracy w środowisku międzykulturowym.   

Dyplomy i certyfikaty    

 • świadectwo ukończenia studiów podyplomowych "Executive Master of Business Administration" (MBA), które  zgodnie z zapisem w Ustawie o zasadach zarządzania mieniem państwowym z dnia 16 grudnia 2016r. poz.2259 art.19 upoważnia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.
 • dyplom MBA Akademii Leona Koźmińskiego zawierający 3 najważniejsze akredytacje: AMBA, EQUIS, AACSB.
 • certyfikat ESCP Business School ukończenia tygodniowego programy - International Management and  Entrepreneurship.

Program

Ramowy program studiów

Wprowadzenie

 • Sesja integracyjno-informacyjna
 • Zarządzanie sobą i zespołem oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje

Blok I Foundational managerial knowledge

 • Ekonomia menedżerska
 • Rachunkowość zarządcza
 • Finanse przedsiębiorstw
 • Statystyka w biznesie
 • Zarządzanie
 • Prawo biznesowe
 • Marketing
 • Negocjacje

Blok II Strategic and tactic management

 • Zarządzanie strategiczne
 • Strategie e-biznesu
 • Strategie zarządzania zasobami ludzkimi
 • Systemy wspomagania decyzji - zarządzanie operacyjne
 • Negocjacje strategiczne
 • Symulacyjna gra decyzyjna

Blok III Actionable Leadership

 • Leadership
 • Zarządzanie zmianą
 • Komunikacja interpersonalna
 • Inteligencja emocjonalna- osobisty kapitał przywódczy
 • Transformacja cyfrowa organizacji
 • Budowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o zaufanie i etykę
 • Networking
 • Sztuka wystąpień publicznych

Blok IV International management  - residential week - zajęcia w ESCP Business School (Campus w Berlinie)

 • International strategy
 • Innovation and entrepreneurship
 • Intercultural leadership
 • Company visit*

*Residential week to sesja wyjazdowa na zajęcia, połączona z Company visit – wizytą oraz poznaniem strategii i działań operacyjnych dwóch firm.

Blok V Elective courses

 • Przedmioty do wyboru I
 • Przedmioty do wyboru II
 • Przedmioty do wyboru III

Blok VI Projekt grupowy  

 • Projekt doradczy
 • Analiza finansowa projektów doradczych
 • Konsultacje projektów doradczych
 • Spotkania z praktykiem

Całkowita liczba godzin dydaktycznych: 580* *jedna godzina dydaktyczna = 45 minut

alk

Organizacja zajęć

Studia trwają 4 semestry.  

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w: 

 • czwartki 17:00 - 20:15;

 • piątki 17:00 – 20.15;

 • soboty 8.45 - 15.45.  

Planowane terminy zjazdów w I semestrze

 • 21 - 23.10.2021
 • 04 - 06.11.2021
 • 18 - 20.11.2021
 • 02 - 04.12.2021
 • 16 - 18.12.2021
 • 13 - 15.01.2022
 • 27 - 29.01.2022
 • 17 - 19.02.2022

Społeczność

Nasi absolwenci - nasz duma

Dolczewski Dariusz
Dariusz Dolczewski

Delivery Manager for Web & Mobile + Cloud Enterprise Solutions - LINGARO

Gdybym jeszcze raz miał zdecydować czy rozpocząć Executive MBA w ALK na pewno podjąłbym tę samą decyzję. Nadal korzystam z tego, czego się nauczyłem, a przede wszystkim z wielkiego daru, jakim było poznanie wielu ciekawych ludzi. Są to dwa niezaprzeczalne atuty - poziom programu i społeczność - dające absolwentom ogromne możliwości rozwoju nie tylko kariery zawodowej i biznesu, ale i życia. Wszyscy jesteśmy na różnych etapach naszego rozwoju, pochodzimy z różnych środowisk i właśnie ta mieszanka wysoko zmotywowanych osób sprawia, że doświadczenie studiów jest tak wyjątkowe.

absolwentak
Marta Kowalczyk-Rompała

- Inspirujące kontakty -

Brakowało mi inspirujących kontaktów z ludźmi biznesu. Takich sparingpartnerów. Pomyślałam, że znajdę ich na studiach MBA.
I to się udało. Nasza grupa absolwentów trzyma się razem, wymieniamy się opiniami, pomagamy sobie wzajemnie rozwiązywać zawodowe problemy, czynimy to życzliwie i etycznie. Nie ma między nami konkurencji. Studia spełniły moje oczekiwania, a dodatkowo dały mi coś jeszcze, czego się chyba nie spodziewałam. Solidną dawkę motywacji. Takiego kopa do działania.

- Własna firma -

Zastanawiałam się wcześniej, czy nie lepiej byłoby pracować „na swoim” zamiast na etacie, ale nie sądziłam, że dzięki studiom podejmę się założenia własnego start-upu, pracując jednocześnie w firmie.
Pomysł na agencję rekrutacyjną HUB HR przybrał realną postać właśnie na studiach. To był nasz projekt doradczy przygotowywany w ramach dyplomu. Pracowaliśmy nad nim we czwórkę, przy czym pozostałe osoby nie miały HR-owego doświadczenia. Był specjalista od zarządzania danymi, osoba od sprzedaży, inna od windykacji, tylko ja pracowałam w agencji outsourcingowej. Wszyscy byliśmy wizjonerami według analizy FRIS. Takie testy mamy na początku studiów MBA.
Start-up ruszył w listopadzie 2019, a po trzech miesiącach praktycznie zrealizowaliśmy cele biznesowe, jakie postawiliśmy sobie na pół roku. Projekt finansuje mój szef Amerykanin, którego przekonałam, że to dobry pomysł. On autentycznie wspiera rozwój pracowników. Potrafi szerzej patrzeć na biznes, dlatego zgodził się zostać inwestorem w moim start-upie, a ja nadal jestem pracownikiem jego firmy. Tworząc HUB HR zatrzymałam w firmie dwie osoby, które bardzo cenię. HR Manager wracała z urlopu macierzyńskiego, a osoba ją zastępująca okazała się świetnym pracownikiem i nie chciałam „stracić” żadnej z nich. W HUB HR obie mają zajęcie, które lubią, którego są współtwórcami i nasze trio firmuje projekt.

- Projekt doradczy na studiach MBA -

Projekt firmy doradczej kiełkował w mojej głowie od kilku lat. Z jedną z moich koleżanek, (obecnie członkiem HUB HR) zastanawiałyśmy się nad tym, czy warto nasze dotychczasowe doświadczenie wyniesione z działów HR przekuć na swój biznes, ale wtedy zabrakło nam odwagi. Działania pojawiły się od momentu, kiedy musieliśmy zdecydować jako grupa projektowa na MBA, jaki temat będzie przedmiotem naszego projektu doradczego. Przeprowadziliśmy mnóstwo analiz, symulacji wykorzystując wiedzę ze studiów. Ostatecznie ocena rynku, naszych możliwości osobowych, finansowych oraz gotowości mentalnej do rozpoczęcia nowej przygody, sprawiły, że powiedziałam „teraz albo nigdy”.

- Warto było -
Studia MBA były najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć na tym etapie życia. Pozwoliły mi uwierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych, że wszystko jest w naszej głowie. Dały mi ogrom wiedzy, inspiracji, pewności siebie, otwarcia na ludzi. Poznałam tak wiele ważnych dla mnie osób.
Cudownie jest być członkiem „rodziny MBA”, bo wsparcie zarówno Akademii Leona Koźmińskiego, jak i absolwentów jest naprawdę niezwykłe.
Tu chce się wracać…
Marta Kowalczyk-Rompała jest  absolwentką 53. nitki Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Agnieszka Durlej

Studia Executive MBA dały mi niepowtarzalną okazję uporządkowania mojej dotychczasowej wiedzy i praktyki zawodowej, osadzając je w zupełnie nowych ramach. Dzięki studiom miałam okazję zdobyć nową perspektywę biznesową i osobistą. Pomogły w tym zarówno bardzo ciekawe zajęcia, prowadzone przez praktyków biznesu, jak i poznanie moich fantastycznych współtowarzyszy studiów.
Executive MBA to unikalna możliwość poszerzenia swojej bazy kontaktów nie tylko w ramach swojej grupy, ale i innych studentów MBA różnych specjalizacji. W trakcie dwóch lat miałam unikalną możliwość zbudowania grupy zaufanych ekspertów z różnych dziedzin, z którymi jestem w stałym kontakcie.
Uważam, że moja decyzja o podjęciu studiów była jak najbardziej słuszna. Wymagały one dużo wysiłku i poświęcenia, ale w zamian zaoferowały nowe umiejętności, nową wiedzę, pewność siebie i podbudowę do budowania dalszej kariery zawodowej.

Zasady rekrutacji

Etapy naboru
1
Uzyskanie podstawowych informacji

Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa programu MBA i sprawdzenie zasad naboru. 

2
Rejestracja

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni 

3
Opłata rekrutacyjna

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na konto uczelni lub skorzystać z funkcji płatności.pl podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego. 

Postępowanie kwalifikacyjne
 • Test typu GMAT 
 • Rozmowa kwalifikacyjna 
 • O przyjęciu decyduje pozytywny wynik testu typu GMAT (pobierz przykładowe pytania: GMAT) - 20 % zadań jest w języku angielskim - oraz rozmowy kwalifikacyjnej. 
 • Test typu GMAT składać się będzie z dwóch części: matematycznej (problem solving) - oceniającej zrozumienie podstawowych zagadnień matematycznych, rozumowanie logiczne, obliczanie, analiza zadań ilościowych oraz analitycznej (data sufficiency) - sprawdzającej umiejętność rozumowania, konstruowania i oceny argumentacji, wyciągania wniosków, formułowania i ocena planu działania.  

Wymagane jest minimum 8-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 5- letnie doświadczenie menedżerskie.  

62 edycja  - rekrutacja trwa, planowany termin rozpoczęcia studiów to marzec 2022 roku.

 

Studia dostępne także w języku angielskim. Sprawdź

Warunki ukończenia studiów

Studia kończą się napisaniem projektu doradczego dotyczącego rozwiązania konkretnego problemu menedżerskiego. Praca dyplomowa przygotowywana jest w grupach 3-4 osobowych i podlega obronie przed komisją egzaminacyjną. Dodatkowym warunkiem ukończenia studiów jest zaliczenie wszystkich przedmiotów realizowanych podczas czterech semestrów zajęć.  

Wymagane dokumenty
 • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych**;
 • CV;  
 • list motywacyjny;  
 • zdjęcie elektroniczne w formacie JPG;
 • oryginał dokumentu tożsamości do wglądu;
 • kopia dowodu opłaty za postępowanie kwalifikacyjne.  

**W przypadku kandydatów posiadających dyplom zagraniczny, i chcących kontynuować naukę w Polsce na poziomie podyplomowym, istnieją odrębne przepisy dotyczące uznawania dyplomów ukończenia studiów wyższych, wydanych w innych krajach.

Sprawdź szczegóły, aby dowiedzieć się, czy Twój zagraniczny dyplom wymaga dodatkowego procesu uznawania (nostryfikacji), aby umożliwić Ci rozpoczęcie studiów podyplomowych / MBA w Polsce: kliknij TU

Iga Bala
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Iga Bala

Opłaty

Płatności
Cena podstawowa (możliwość płatności w trzech ratach po  22 200 zł każda) 66 600 zł
Cena ze zniżką dla absolwentów ALK (możliwość płatności w trzech ratach po 19 980 zł każda) 59 940  zł
Cena ze zniżką za jednorazową płatność 61 500 zł *
Opłata za postępowanie kwalifikacyjne 950 zł

Konto bankowe, na które można dokonywać wpłaty wpisowego:   Akademia Leona Koźmińskiego   03-301 Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59   BANK PEKAO SA w Warszawie 20 1240 1024 1111 0010 1646 0637  

Opłaty za studia wnoszone są na indywidualny numer konta, podawany po zakończeniu rekrutacji. 

Osoby zainteresowane otrzymaniem FAKTURY proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Fabiańską

 

Po ukończeniu studiów

Skills
Spotkania inspiracyjno-networkingowe dla absolwentów
Uczelnie partnerskie
Przynależność do Klub Absolwenta
Współpraca
Coroczne Zjazdy Absolwentów MBA
networking
Spotkania świąteczne Absolwentów MBA
koła
Możliwość uczestnictwa w konferencjach oraz innych bezpłatnych wydarzeniach
wydanie elektroniczne
Dostęp do zamkniętej networkingowej grupy absolwenckiej na platformie LinkedIn