Socjologiczne Seminarium Doktorskie 

Godziny pracy Biura:

Poniedziałek – nieczynne

Wtorek – Czwartek – 10.00 – 15.00

Piątek zjazdowy – 10.00 – 17.00

Piątek niezjazdowy – 10.00 – 15.00

Sobota zjazdowa – 08.00 – 15.30

Sobota niezjazdowa – nieczynne

Niedziela zjazdowa – 08.30 – 15.00

Niedziela niezjazdowa - nieczynne

W dniu 28.04 oraz 10.05.2019r., Biuro jest nieczynne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brak wyników do pokazania

24 czerwca 2013 roku, Decyzją Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów Naukowych, Akademia Leona Koźmińskiego uzyskała uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk społecznych w dyscyplinie socjologia.

30 listopada 2013 roku otwieramy seminarium doktorskie z socjologii. Jego uczestnicy będą przygotowywali rozprawy doktorskie pod opieką naukową profesorów socjologii związanych na stałe z Akademią Leona Koźmińskiego. Seminarium ma na celu przygotowanie uczestników do otwarcia przewodów doktorskich w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie socjologia. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium doktorskim magistrów socjologii, a także magistrów: administracji, antropologii, dziennikarstwa, ekonomii, etnologii, historii, kulturoznawstwa, nauk politycznych,  psychologii i psychologii społecznej, stosunków międzynarodowych, zarządzania i innych dyscyplin społecznych. Szczególnie zapraszamy  absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego.

Seminarium jest także otwarte dla studentów z innych krajów. W ramach seminarium doktorskiego  można przygotowywać rozprawy doktorskie w języku angielskim. 

Program seminarium oraz jego regulamin są dostosowane do potrzeb i zainteresowań osób silnie zmotywowanych, aby rozwijać się naukowo. 

Uprzejmie prosimy o  kontakt wszystkie te osoby, które są zainteresowane seminarium i  przygotowywaniem rozpraw doktorskich pod opieką profesorów socjologii Akademii Leona Koźmińskiego. 

 Kontakt w sprawach administracyjnych Pan mgr Rafał Dobosz - Kierownik Biura ds. Studiów Doktoranckich i Awansów Naukowych  centrum@kozminski.edu.pl  (tel. 22 519 21 83, 534 600 490).