Koźmiński MBA dla Inżynierów 

EARLY BIRD 

Do 30 czerwca zapisz się na wybrane studia, złóż komplet dokumentów, uiść opłatę wpisową/za postępowanie rekrutacyjne i otrzymaj zniżkę 300 zł na studia podyplomowe lub 800 zł na studia MBA.

Wystarczy wypełniając formularz w polu kod rabatowy wpisać: EarlyBird

Rabat łączy się ze zniżką dla absolwentów i zniżką za jednorazową płatność.


*promocja dotyczy kierunków studiów podyplomowych i MBA, rozpoczynających się w październiku 2019 r.

DYREKTOR PROGRAMU 

Nikolay Kirov

kirov@kozminski.edu.pl

 Praktyk z zapleczem naukowym. Od 1996 roku prowadzi wykłady, szkolenia i doradztwo z Negocjacji w biznesie, Negocjacji strategicznych i międzynarodowych, Budowania relacji i kreowania wartości, Rozwiązywania konfliktów, Modeli e-biznesu i Strategii oraz Przywództwa i wdrażania zmian organizacyjnych.
Od 1999 roku prowadzi wykłady i warsztaty z negocjacji dla uczestników MBA Executive, MBA IT, MBA HR, MBA dla Finansistów, MBA dla Inżynierów, MBA dla kadry Medycznej oraz na międzynarodowym programie MBA Executive realizowanym w języku rosyjskim w Białorusi.
Główne obszary doradztwa i szkoleń – negocjacje i budowanie relacji, negocjacje strategiczne, tworzenie wspólnych przedsięwzięć oraz wdrażanie zmian strategicznych dla firm z branż: finansowej, motoryzacyjnej, medycznej, farmaceutycznej, FMCG, turystycznej, budowlanej, wydawniczej, turystycznej, logistyki i przemysłu oraz instytucji publicznych:

  • BRE Bank, ING Bank Śląski, NBP, PKO BP, PZU, Raiffeisen POLBANK,Raiffeisen Leasing, Bankowe Towarzystwo Leasingowe, Union Investment
  • Mercedes, Renault, Renault Truck, KIA Motors, Kongsberg Automotive, GatX, Tramwaje Warszawskie
  • AUCHAN, EUROCASH, METRO GROUP, SCM Poland
  • PGNiG, NAFTA POLSKA, ORLEN Upstream, Polska Spółka Gazownictwa (a wcześniej Mazowiecka Spółka Gazownicza), Polskie Sieci Energetyczne PSE-INFO, GAZ-SYSTEM
  • Jabil Circuit Poland, Jabil Assembly Poland, Schneider Electric, WSK-Rzeszów
  • INFOVIDE-MATRIX, Carlson Wagonlit, JET LINE, CASINOS Poland, Q Development, Poczta Polska, Swede Center
  • Agencja Rozwoju Przemysłu, Operator ARP, Biuro Kadr i Szkoleń m.st Warszawy, Biuro Naczelnego Architekta m. st. Warszawy, Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego
  • Medicover, POLFA Warszawa oraz szeregu firm z branży farmaceutycznej.


Opiekunem kilkudziesięciu strategicznych projektów doradczych prowadzonych w ramach programów MBA, oraz opiekun i promotorem ponad 100 projektów doradczych dla administracji publicznej. 


Główne zainteresowania badawcze, to negocjacje i budowanie relacji z partnerami strategicznymi. Od 2005 r. członek Kolegium Redakcyjnego czasopisma "Management and Business Administration. Central Europe."


Obecnie, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Inicjatyw Strategicznych i Programów Edukacyjnych, Center of Excellence (Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów) Akademii Leona Koźmińskiego. Koordynator merytoryczny programu studiów Koźmiński MBA dla Inżynierów oraz studiów podyplomowych Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży. Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Zarządu Fundacji Bargework, Członek Rady Programowej Fundacji „Pasja dla Edukacji i Rozwoju”.
W Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego specjalizuje się w projektowaniu programów rozwojowych dla firm i instytucji. Centrum realizuje studia Master of Business Administration, studia podyplomowe, programy rozwojowe, szkolenia, doradztwo, konferencje, odpowiada za relacje z absolwentami i kariery studentów oraz pozyskuje fundusze strukturalne i UE. W latach 2005-2008 był koordynatorem regionalnym największego projektu edukacyjnego w Europie "Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw” realizowanego przez Stowarzyszenie Uczelni Wyższych "Edukacja dla Przedsiębiorczości" w ramach SPORZL 2.3,A

Szanowni Państwo,

W dzisiejszych czasach inżynierowie, którzy zajmują stanowiska kierownicze, powinni rozumieć nie tylko, jak działa szeroko rozumiana produkcja, ale również poznać model biznesowy firmy i jej otoczenie ekonomiczne, tak aby być równorzędnym partnerem w rozmowach ze swoim zarządem oraz w rozmowach między organizacjami. 

Jeśli już jesteście członkami zarządu, to awansowaliście prawdopodobnie dlatego, że rozwinęliście swoje umiejętności branżowe, a inni to dostrzegli. Na tym stanowisku często okazuje się jednak, że umiejętności techniczne mają już mniejszą wagę, nabrały natomiast znaczenia umiejętności związane z budowaniem strategii, zarządzaniem i komunikowaniem się w zespole.

Zawodowo zajmuję się doradztwem negocjacyjnym i wykładam negocjacje strategiczne. Dzięki temu rozumiem, jak wielką wagę w dzisiejszych czasach mają tzw. „umiejętności miękkie” i w jak dużym stopniu decydują one o powodzeniu realizowanych przez nas projektów. Dla przykładu: obwodnicę Wrocławia „budowano” 17 lat. Realizacja trwała 3 lata, a poprzedzające ją „uzgodnienia” zajęły lat 14…

Właśnie dlatego, tworząc program „MBA dla inżynierów”, ogromny nacisk położyliśmy na umożliwienie zrozumienia i rozwinięcie umiejętności w zakresie przywództwa, zarządzania zmianą oraz negocjacji i komunikowania się. Zachęcam do przeanalizowania programu pod tym kątem oraz zwrócenia uwagi na przedmioty do wyboru.

Do zobaczenia w Akademii!

Nikolay Kirov


Program posiada trzy najważniejsze akredytacje przyznawane uczelniom biznesowym - EQUIS, AMBA i AACSB.

Są to tak zwane trzy korony, o których zdobycie ubiegają się najlepsze szkoły biznesu. Na świecie jest tylko 58 uczelni, które posiadają wszystkie trzy akredytacje, spośród ok. 11 000. Takie wyróżnienie zobowiązuje i nakłada na nas obowiązek ciągłego doskonalenia się. Dzięki temu pracodawcy zatrudniający absolwentów uczelni, która otrzymała tej klasy akredytacje, mają pewność, że kandydaci posiadają gruntowną wiedzę i umiejętności pozwalające skutecznie realizować powierzone zadania.

CEL STUDIÓW 

Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom nowoczesnej wiedzy z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania, która stanowi podstawę do rozwoju praktycznych umiejętności menedżerskich: analizy i metody rozwiązywania problemów firmy, formułowania strategii rozwojowych, sprawnego podejmowania decyzji, skutecznego negocjowania, komunikowania się oraz współdziałania z innymi. Program studiów umożliwia zapoznanie słuchaczy z ogólnymi warunkami gospodarczymi, kulturowymi, społecznymi oraz politycznymi związanymi z gospodarką regionalną i globalną, w których funkcjonują menedżer i jego firma.

Absolwenci otrzymują dyplom uznawany i ceniony w środowisku kadry kierowniczej i przedsiębiorców, potwierdzający posiadanie wysokich kwalifikacji menedżerskich, sprzyjający dalszej karierze zawodowej.

WARUNKI UKOŃCZENIA STUDIÓW 

Studia kończą się napisaniem projektu doradczego dotyczącego rozwiązania konkretnego problemu menedżerskiego. Praca dyplomowa przygotowywana jest w grupach 3-4 osobowych i podlega obronie przed komisją egzaminacyjną.
Dodatkowym warunkiem ukończenia studiów jest zaliczenie wszystkich przedmiotów realizowanych podczas czterech semestrów zajęć.

Pobierz informacje w j. angielskim  

REKOMENDACJA ABSOLWENTA PROGRAMU 

Jeszcze nigdy nie przeżyłem tak wspaniałej przygody z nauką, jak w Akademii Koźmińskiego. Studia MBA były dla mnie wielkim wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem. Poza profesjonalną kadrą naukową i mentorskim podejściem, szkoła posiada przemiły personel w administracji. Projekt doradczy i wszystkie prace naukowe i zaliczeniowe zawsze były oparte o faktyczny stan i opisywały aktualną biznesową rzeczywistość. Dodatkowo szkoła zachęcała do wspólnego zespołowego analizowania i rozwiązywania casów czy problemów. Pamiętam też praktyczne zajęcia z psychologii i budowania zespołów podnoszące zdolności interpersonalne i pomagające w kontaktach biznesowych. Osobiście polecam szkołę i studia MBA wszystkim ceniącym profesjonalizm połączony ze zrozumieniem i podejściem partnerskim do studentów.

Piotr Rybicki

XII edycja Koźminski MBA dla inżynierów

Key Account Manager

Mediaform

ZOBACZ JAK WYGLĄDA OBRONA PROJEKTU DORADCZEGO 

UROCZYSTA GRADUACJA 


Kontakt: 
Izabela Obszańska

Doradca edukacyjny