talent-management.

Talent Management – 6 kroków wdrożenia /ONLINE

Poziom
Kursy ONLINE
Czas trwania
1 dzień
Język
PL
Uzyskany tytuł
Świadectwo ukończenia szkolenia
Tryb
Online
Małgorzata Oświata
Małgorzata Oświata
Godziny otwarcia biura

Od poniedziałku do środy w godz. 8.30-17.00. Czwartki w godz.8.30-17.30, piątki 8.30 -19.00*. Soboty 8.45-14.30*, niedziele 8.45-13.30*. *podane godziny dotyczą tylko tych weekendów, podczas których odbywają się zajęcia na studiach podyplomowych. 

O kursie

Cel szkolenia

TALENT MANAGEMENT to proces, którego głównym celem jest realizacja założeń strategicznych organizacji przez zapewnienie ciągłości biznesu, wzmacnianie jej przewagi konkurencyjnej oraz zagwarantowanie zdolności do rozwoju i adaptacji.

Systemowe podejście do zarządzania talentem organizacyjnym jest w Polsce jeszcze dość rzadkie, a poza dojrzałymi organizacjami wręcz unikatowe. Jest to zagadnienie złożone i podejście do niego zbyt pochopnie może spowodować nie tylko brak korzyści, ale wręcz straty. Całokształt działań obejmuje: mapowanie i wycenę talentu, planowanie sukcesji i ścieżek rozwoju, rekrutacje oraz polityki wynagradzania i doceniania. Celem warsztatu jest zbudowanie świadomości podejścia systemowego oraz przećwiczenie projektowania jego kluczowych komponentów.

Najbliższy termin: 23 kwietnia 2021r. Zapisz się

Warsztaty adresowane są do osób, które organizacji pełnią funkcje przywódcze, związane ze wspieraniem innych w obszarze rozwoju organizacyjnego i indywidualnego oraz podejmują decyzje personalne:

  • przedstawicieli HR
  • menedżerów
  • przedsiębiorców

Wszystkich, którzy czują, że nadszedł moment redefinicji rynkowej ich modelu biznesowego i pragną znaleźć metody budowania przewagi konkurencyjnej organizacji przez kapitał ludzki

 

GroupOfPeopleIllustration

Trener

Karina Popieluch

Senior HR Expert, Trener Biznesu, Wykładowca Akademicki, Coach ICC.
Blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania produkcją oraz sprzedażą w sektorze B2B zdobywała współpracując głównie z klientami z branży FMCG, IT oraz finansów. Jako menedżer operacyjny zarządzała produkcją oraz sprzedażą, a przejście z biznesu do HR było naturalną odpowiedzią na oczekiwania rynku i organizacji budujących swoją przewagę konkurencyjną na rozwoju kapitału ludzkiego oraz konsekwencją specjalizacji w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i ekspertyzy w obszarze lean management. 

Pomysłodawca i kierownik studiów podyplomowych HR Business Partner, wykładowca na studiach MBA oraz studiach podyplomowych z obszaru HR, członek Executive Education Advisory Board wspierającej działania Koźmiński Business School oraz partner merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Członek rady merytorycznej czasopisma branżowego "HR Business Partner" oraz patron merytoryczny cyklu "HR na szpilkach". Redaktor merytoryczny i współautor książki HR Business Partner. Rola, filary, perspektywy oraz wielu innych publikacji. Uznany prelegent konferencji branży HR. 

 

Na co dzień w ramach prowadzonych firm doradczo-szkoleniowych pracuje nad rozwojem indywidualnym i zespołowym kadry zarządzającej, zasiada w radzie nadzorczej, doradza zarządom spółek komercyjnych, wspierając transformację funkcji HR oraz realizując projekty budujące przewagę konkurencyjną organizacji na bazie systemowego zarządzania efektywnością, zarządzania zmianą, przywództwa i kapitału ludzkiego. 

 

W kwietniu 2018 jej osiągnięcia zawodowe zostały uhonorowane nagrodą Polish Businesswomen Awards w kategorii: „Lider w obszarze strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi”.

Program szkolenia

Podczas interaktywnego szkolenia online Karina Popieluch zaprezentuje autorski model wdrożenia tego procesu w organizacji, obejmujący 6 poniższych kroków: 

 

1. Określenie celu procesu wraz z jego KPI.

2. Definicja talentu. 

3. Kryteria talentu i narzędzia jego wyceny.

4. Projektowanie procesu: kroki, polityka i standardy/procedury, kalendarz, narzędzia i działania powiązane.

5. Ustalanie zasad i zaplanowanie komunikacji.

6. Przygotowanie organizacji do realizacji procesu.

figury

Organizacja zajęć

Czas trwania:

  • 1 dzień (6 h dydaktycznych)*
  • w godz. 9.00-14.30 

* jedna godzina dydaktyczna = 45 minut 

Terminy

23 kwietnia 2021r.

Szkolenie odbywa się w formule online.

Forma prowadzenia zajęć

1
Uzyskanie podstawowych informacji 

Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa kierunku i sprawdzenie zasad naboru.

2
Rejestracja 

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni. 

3
KONTAKT

Prosimy oczekiwać na kontakt mailowy opiekuna szkolenia lub kursu.

Opłaty

* Oferowana zniżka nie kumuluje się z innymi ewentualnymi rabatami 

Tabela opłat
Cena szkolenia 900 zł brutto (stawka zw. z VAT)
Cena szkolenia dla studentów i absolwentów studiów I, II stopnia, studiów podyplomowych i MBA w ALK 810 zł netto (stawka zw. z VAT)

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.  

Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma mailowo INDYWIDUALNY NUMER KONTA do dokonania płatności za szkolenie. 

Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Fabiańską e-mail agaf@kozminski.edu.pl