Design Thinking jest od dawna uznaną na świecie metodą tworzenia innowacyjnych usług, procesów i produktów. To także projektowanie prostych i przydatnych rozwiązań realnych problemów klientów. W centrum Design Thinking jest człowiek. Istotą metody jest właściwie zdefiniowany problem oraz skoncentrowanie na realnych potrzebach końcowego użytkownika, a nie na tym, co firmie wydaje się, że będzie dla niego przydatne. Świadomość tej istotnej różnicy ogranicza ryzyko porażki. Najbliższy termin 24-27 maja
intensywny, przygotowujący do roli moderatora warsztatów i procesów Design Thinking
rozwój myślenia kreatywnego oraz rozwiązywania problemów
trzykrotnie doświadczysz procesu DT. Kurs rozpoczyna się i kończy doświadczeniem wszystkich etapów procesu DT. Drugi i trzeci dzień to ćwiczenie poszczególnych etapów DT oraz praktykowanie narzędzi
wszystko do wykorzystania od razu
wraz z informacją zwrotną od uczestników i trenera
rozwiązywanie konkretnych, realnych problemów
czynniki sukcesu oraz zagrożenia porażką każdego etapu DT
jak pracować z grupą, przestrzenią, procesem, jak rozbudzać kreatywność oraz budować interdyscyplinarne zespoły DT
metoda i narzędzia, krok po kroku
jak sprzedawać i budować oferty metodą DT
bez tego nie ma DT
certyfikat Akademii Leona Koźmińskiego: Moderator Design Thinking

Executive & Business Coach CoachWise™ ACC ICF.
Trener biznesu i wykładowca akademicki, w tym MBA ALK. Certyfikowany coach ICF oraz mentor EMCC (prof. David Clutterbuck, uznany światowy autorytet mentoringu). Posiada także kilkanaście innych certyfikatów w zakresie kompetencji coachingowych, mentoringowych i trenerskich. Absolwent filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, doktorant. Jego pasją jest etyka, logika i komunikacja.
Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w biznesie, edukacji, samorządach i mediach. W przeszłości m.in. dziennikarz I Programu Polskiego Radia i prasy ekonomicznej (makro- i mikroekonomia), dyrektor Biura Prasowego i rzecznik prasowy Forum Ekonomicznego w Krynicy (zwanego polskim Davos), dyrektor programowy Instytutu Lecha Wałęsy oraz szef programów w rządowym think tanku Centrum Europejskie Natolin.
Wprowadza narzędzia filozofii, etyki i logiki do biznesu. Proponuje autorskie programy rozwoju: przywództwo, marka osobista, komunikacja biznesowa, komunikacja medyczna, zarządzanie przez wartości oraz diagnostyka: 360, FRIS i Hogan Assessement.
Po pierwsze, zyskasz kompetencję do samodzielnego prowadzenia warsztatów i procesów metodą Design Thinking. Nauczysz się metody i stosowania praktycznych narzędzi, a także sprzedawania i budowania ofert metodą Design Thinking. Po drugie, rozwiniesz kompetencję myślenia kreatywnego oraz rozwiązywania problemów, czyli dwie z trzech najbardziej pożądanych na rynku pracy według ekspertów Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Po trzecie, doświadczysz fajnego czasu i zanurzysz się w świat lewej półkuli. David Kelley, jeden z twórców metody, mówi: stańmy się, jak dzieci. Jego zdaniem, żeby dojść do rozwiązania sedna problemu, trzeba dać ujście dziecięcej wyobraźni. Design Thinking święci triumfy nie tylko dlatego, że przyczynia się do realnego rozwiązywania problemów ludzi ca całym świecie, ale także dlatego, że to zarazem świetna zabawa. Taki będzie nasz kurs moderatora.
Czas trwania: 4 dni (32 h dydaktycznych)* w godz. 9.00-16.00
Podczas zajęć zapewnimy Państwu przerwę kawową oraz dwudaniowy obiad z opcją wegetariańską do wyboru.
* jedna godzina dydaktyczna= 45 minut
24-27 maja 2021r.
Formuła stacjonarna na terenie Uczelni
Prosimy o zapoznanie się z opisem interesującego Państwa kierunku i sprawdzenie zasad naboru.
Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej uczelni.
Prosimy oczekiwać na kontakt mailowy opiekuna szkolenia lub kursu.
* Oferowana zniżka nie kumuluje się z innymi ewentualnymi rabatami
Cena szkolenia | 3800 zł netto (stawka zw.z VAT) |
Cena szkolenia dla studentów i absolwentów studiów I, II stopnia, studiów podyplomowych i MBA w ALK | 3420 zł netto (+23% VAT)* |
Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.
Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma mailowo INDYWIDUALNY NUMER KONTA do dokonania płatności za szkolenie.
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Fabiańską e-mail agaf@kozminski.edu.pl