Kreowanie wartości dodanej w negocjacjach. Jak poziomy świadomości, przekonania, nawyki i biologia determinują nasze kontrakty

TERMIN ORAZ CENA SZKOLENIA

• Czas trwania: 2 dni (w godz. 9.00-16.30)
  • Termin szkolenia: Termin zaproponujemy gdy zbierze się grupa. Prosimy o wyrażenie swojego zainteresowania poprzez zarejestrowanie się w systemie.
  • Cena szkolenia: 2950 zł netto
  • Cena szkolenia dla studentów i absolwentów ALK: 2655 zł netto. Cena szkolenia zawiera: materiały szkoleniowe, przerwę kawową oraz obiad.

Szkolenie jest  są prowadzone wspólnie przez Akademię Leona Koźmińskiego oraz firmę Strategic Negotiators. Uczestnicy szkolenia otrzymują podwójny certyfikat, dzięki temu mają gwarancję, że zdobyta wiedza jest ugruntowana w teorii oraz sprawdzoną w praktyce.

W szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 50 osób.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Pierwszą czynnością w procesie rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.

Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z kandydatów otrzyma INDYWIDUALNY NUMER KONTA do dokonania płatności za szkolenie.

Rekrutacja online

Kontakt: