Komunikacja Interpersonalna 

TERMIN ORAZ CENA SZKOLENIA 

 • Czas trwania: 2 dni (w godz. 9.00-16.00)
 • Termin szkolenia: 2-3.06.2020
 • Cena szkolenia: 1950 zł brutto (stawka zw. z VAT)
 • Cena szkolenia dla studentów i absolwentów ALK: 1750 zł brutto (stawka zw. z VAT)
 • Cena szkolenia zawiera: materiały szkoleniowe, przerwę kawową

TRENER PROWADZĄCY 


MAGDA ŻMIJEWSKA

Co ją wyróżnia na rynku?

Sukces w biznesie to 80% psychologii i 20% mechaniki – jako praktyk biznesu i pasjonat psychologii Magda wie jak połączyć obydwie te sfery dla radosnego osiągania celów osobistych i biznesowych.

Ukierunkowany ekspert w obszarze rozwijania kompetencji managerskich,  przywództwa, komunikacji oraz zarządzania energią własną. Wieloletni manager HR w biznesie (MTV, TVN, Grupa Pracuj), Executive Coach PCC ICF, wykładowca MBA. Certyfikowany trener Calligraphy Health System – Zarządzanie Energią Osobistą.
Pracuje zgodnie z podejściem holistycznym w pracy z Klientem. Jest praktykiem i pasjonatem chińskiego systemu uzdrawiania – Calligraphy Health System, który naturalnie wpisuje się w realizację strategii wellbeing w małych i dużych organizacjach. Jest autorką niestandardowego warsztatu rozwijającego leaderów biznesu „Zarządzanie Energią Osobistą Managera”. Projektuje i prowadzi również Akademie Managera szyte na miarę potrzeb organizacji. Za najważniejszą kompetencję managerską XXI wieku uważa komunikację na dwóch poziomach: intra i inter personalnym.

Pracowała m.in.: dla takich Klientów jak: Fiat Auto Poland, FCA Group Bank Polska S.A.,  Agora S.A., Nordea, Telewizja Polska, Netia S.A., Grupa Pracuj S.A., Trenkwalder, Inchcape Motor Polska (BMW), TVN S.A., WNS Global Services, Nowa Era,  Bricoman, Payback Polska, Benefit Systems S.A., CEDC International, Orange.

Magda w liczbach
- 20 lat manager w biznesie
- ponad 800 godzin coachingu indywidulanego i grupowego na szczeblu średniego i  wysokiego zarządzania
- 10 lat na sali szkoleniowej jako coach/trener/facylitator
- stała współpraca z dwoma uczelniami wyższymi: Akademia Leona Koźmińskiego oraz Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
- niezliczone już referencje od zadowolonych ze swoich efektów klientów, do sprawdzenia na www.magdazmijewska.pl

Wartościowe Certyfikaty: certyfikat Calligraphy Health System, PCC ICF, Erickson Certified Professional Coach, Zen Coaching, Clean Coaching, Master NLP, Trener Biznesu, Leadership & Authority in Groups and Organisations, Extended Disc, Talenty Gallupa.

Ceniona przez Klientów za indywidulane podejście, bycie i towarzyszenie, wiedzę i doświadczenie, prawdziwość i autentyczność, ludzką życzliwość, empatię i uważne słuchanie, a także za dobrą energię i poczucie humoru.

TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI POSZUKUJESZ: 

 • zwiększenia swojej siły oddziaływania na innych
 • możliwości poznania i wykorzystania potencjału dotarcia z komunikatem z poziomu nieświadomego
 • głębszego poznania znaczenia mowy ciała w komunikacji międzyludzkiej
 • sposobów by nauczyć się odkrywać „między wierszami” głębokie założenia i intencje rozmówcy
 • wypracowania sposób radzenia sobie z agresją w komunikacji
 • inspiracji jak komunikować się skutecznie  zarówno na poziomie werbalnym jak i niewerbalnym
 • sposobów permanentnego budowania swojej asertywnej komunikacji i postawy
 • dróg do wzmacniania poczucia własnej wartości, które przekładają się na sukcesy w komunikacji
 • elastycznej zmiany perspektywy w komunikacji
 • sposobów wykorzystania języka wspierającego komunikację

ADRESACI SZKOLENIA: 

 • kadra managerska
 • przedsiębiorcy
 • ci, którzy zawodowo muszą porozumieć się z „obcymi cywilizacjami”
 • osoby, które prowadzą spotkania, konferencje, wykłady
 • osoby, chcące rozwijać kompetencje komunikacyjne dla zwiększenia swojego komfortu i w pracy i w życiu
 • wszyscy ci, którzy są zainteresowani poznaniem tajników komunikacji niewerbalnej
 • ci, którzy w elegancki i harmonijny sposób pragną realizować swoje cele osobiste i zawodowe

CELE KURSU  

Celem warsztatu jest dostarczenie uczestnikom narzędzi i unikatowej wiedzy do efektywnego procesu komunikowania się w jedynym właściwym kierunku czyli zawsze od wewnątrz do zewnątrz, bo możemy dać innym jedynie to co sami posiadamy w sobie. Trzeba jasno powiedzieć, że w dzisiejszym świecie stanowi to o sukcesie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Także jest najlepszą inwestycją na tu i teraz dla lepszej komunikacji uczestnika z samym  sobą, z innymi i ze światem.

Warsztat jest autorskim podejściem autorki wyniesionym z wieloletniej pracy z ludźmi w organizacjach biznesowych i edukacyjnych. Program jest syntezą najlepszych praktyk i narzędzi funkcjonujących na rynku. Jego podstawą jest solidny fundament wiedzy psychologicznej podanej w prosty i przystępny sposób. Wyróżnia go umiejętność przełożenia teorii na praktyczne wykorzystanie nowej wiedzy w codziennym życiu. Zarządzanie różnorodnością w komunikacji, ćwiczenie umiejętności dopasowywania się do odbiorcy oraz permanentna praca nad zwiększaniem poczucia własnej wartości to niewątpliwie ważne korzyści płynące z uczestnictwa w tym warsztacie.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się też jakie narzędzia w procesie komunikowania mogą wykorzystywać. Podczas zajęć będą mogli doświadczyć jak działa efektywna komunikacja i na czym najlepiej skoncentrować swój czas i energię, aby otrzymywać spektakularne rezultaty. Przez całe dwa dni będziemy pracować nad budowaniem w zespole relacji opartych na zaufaniu. Szkolenie jest prowadzone w formie aktywnych warsztatów z dużym zaangażowaniem po stronie uczestników. Każdy z nich będzie miał okazję zacząć od siebie i poznać swój indywidulany sposób komunikowania się i odczuwania oraz wykorzystać i przełożyć tę wiedzę na doskonalenie swojej strategii komunikacyjnej. Uczestnicy będą mieli okazję rozszerzyć swoją wiedzę o informacje jak wywierać wpływ z wykorzystaniem języka wspierającego komunikację i przez to osiągać swoje cele w elegancki sposób.  Dowiedzą się w czym warto dać się zainspirować, a co warto wypracować samemu.

DLACZEGO WARTO - ZDANIEM NASZYCH ABSOLWENTÓW 

„Cieszę się, że trafiłam na szkolenie z Komunikacji Interpersonalnej, prowadzone przez Magdę - właściwą osobę, na właściwym miejscu! I najpierw o niej: ciepła kobieta, łatwo nawiązująca kontakt z grupą, z lekkością i przyjemnością prowadząca zajęcia - widać, że to nie tylko jej praca, ale i autentyczna pasja. Magda zaraża entuzjazmem. Jest świetnie przygotowana i posiada imponującą wiedzę, którą doskonale przekazuje. Mogłabym jej słuchać i słuchać...
Samo szkolenie było tak poprowadzone, że zachęcało do aktywności umysłowej i rozbudzało ciekawość. Poza tym pokazało mechanizmy działania komunikacji i dało narzędzia, które na pewno pomogą mi ją udoskonalić, i to nie tylko w pracy, ale i w domu - już sprawdziłam czy moje dzieci to lewo czy prawopółkulowce :)
Już wiem, że to nie jest moje ostatnie spotkanie z Magdą."

 
Komunikacja Interpersonalna, 21 – 22 luty 2019 - Iwona Miśkiewicz

 

„Szczerze polecam szkolenie z komunikacji interpersonalnej dla każdego kto chce zmienić jakość swojej codziennej komunikacji w każdej sferze swojego życia,  zarówno prywatnego jak i zawodowego. Trener Magda w sposób jasny i klarowny przekazuje swoją wiedzę na ten temat. Jest otwarta na dialog i sprawnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, które pojawiają się w trakcie. Szkolenie jest prowadzone zarówno w formie wykładu jak i ćwiczeń / scenek. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście pojechałam na to szkoleni i oczekiwałam, że zostaną mi przekazane zasady / procedury zachowań itp. Jakże piękne było moje rozczarowanie. Jednak nie mogę powiedzieć, że wyszłam z niczym. Szkolenie, tematy jakie zostały poruszone, bardzo mocno otwarły mi oczy na to co dzieje się w moim codziennym życiu. Teraz wiem, jak mam podejść do niektórych osób, w jaki sposób z nimi się porozumiewać. Wiem, co mogę zmienić i w jaki sposób to zrobić. Polecam.”
 
Komunikacja Interpersonalna, luty 2019, Aleksandra Pawlusiak

 

„Szkolenia z Komunikacji interpersonalnej z Magdą to świetny sposób na zrozumienie podstawowych zasad w kontaktach międzyludzkich. Magda ma nie tylko dużą wiedzę merytoryczną, ale i umiejętność przekazywania jej innym. I co równie istotne, podaje tę wiedzę w taki sposób, że można od razu wdrażać ją w życie i praktykować. Szkolenie łączy w sobie elementy wiedzy psychologicznej, socjologicznej i biznesowej, dzięki czemu pozwala lepiej zrozumieć mechanizmy komunikacji społecznej. Magda utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie ma jednego, sztywnego zestawu reguł komunikowania się ze wszystkimi w każdej sytuacji. Szkolenie pokazało mi, jak ważne są autorefleksja, samoświadomość oraz otwarcie na rozmówcę, czyli coś, co zawsze możemy dać drugiej stronie.”             
 
ALK, Komunikacja Interpersonalna, luty 2019, Dominika Gładki

 

„Szkolenie z Komunikacji Interpersonalnej było dla mnie bardzo budujące i pobudzające. Jestem wdzięczna za wsparcie i ciepłe słowa. Do tej pory myślałam że tylko ludzie po przejściach mają problemy z porozumiewaniem się i ku mojemu zaskoczeniu jest inaczej. Ja jestem ważna. I to wyniosłam ze szkolenia :))
 
ALK, Komunikacja Interpersonalna, 10/2018 - Marta Kulpanowska


 
„Szkolenie komunikacja interpersonalna pozwoliło mi otworzyć oczy na to że te same fakty czy zdarzenia mogą być odbierane i opisywane w zupełnie inny sposób. Umiejętność dostrzeżenia tego zjawiska na pewno ułatwi mi kontakt z ludźmi i rozwiązywanie wielu problemów”.
 
ALK, Komunikacja Interpersonalna, 10/2018 – Kamil Pięta, Fizjomed


 
„Szkolenie, było przygotowane bardzo profesjonalnie. Magda potrafiła stworzyć atmosferę i zachęcić ludzi do aktywnego uczestniczenia. Niby człowiek chce zawsze jak najwięcej skorzystać, ale jak przychodzi spotkanie jest różnie. Ja potrafiłem przełamać się na szkoleniu Magdy. Myślę że wszyscy uczestnicy otrzymali to czego oczekiwali na początku spotkania a nawet i więcej. Wyczucie problemu i pytania które mają nakierować człowieka lub łatwiej określić jego bolączkę były bezcenne. Profesjonalizm, autentyczność i merytoryka!”
 
ALK, Komunikacja Interpersonalna, 10/2018 – Marcin Wojciechowski, Play


 
„Warsztaty prowadzone przez Magdę to doświadczenie warte zdobycia. Połączenie profesjonalizmu z bardzo dobrą komunikacją pozwala lepiej zrozumieć rzeczywistość i dać impuls do zmiany. Pozytywna energia, koncentracja na człowieku oraz wrażliwość to wspaniałe dopełnienie tego obrazu.”
 
ALK, Komunikacja Interpersonlana, 10/2018 – Adam Gorzelańczyk, Szef Działu Zarządzania Projektami, Politechnika Warszawska

 

„Jeżeli chcesz doskonalić siebie, odkryć to, co w tobie nieodkryte i znaleźć klucz do komunikacji w sobą samym i z ludźmi to polecam jak najbardziej szkolenie u Magdy Żmijewskiej. Mnie zmieniło, ja już znalazłam swój skarb, swoje miejsce, odkryłam swoje ja.”

Katarzyna Dobrzyńska
Specjalista ds. Logistyki
Logistic Specialist
Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.

 

,,Muszę przyznać, że szkolenie przygotowało mnie do zaakceptowania inności innych.
Teraz dużo łatwiej rozmawiam z kolegami z pracy oraz lepiej rozumiem zachowanie dzieci w domu.
Warszat był bardzo ciekawym doświadczenim, miał zupełnie inną formę niż prezentowana dotychczas w szkole.
Atmosfera otwartości i zrozumienia umożliwiła szybkie przełamanie wewnętrznych ograniczeń.
Serdecznie polecam taki rodzaj samodoskonalenia aby móc lepiej odnaleść się w życiu zawodowym i rodzinnym."


Dariusz Strzalkowski
Sirona Technical Service Specialist

 

"Magda ma rzadką umiejętność szybkiego zrozumienia grupy, jej dążeń i wyzwań - prowadzi szkolenie tak, żeby zarówno każdy z uczestników dostał coś ważnego dla siebie, ale też, żeby grupa dostała coś wynikającego z jej potencjału jako całości. Kreuje to szkolenie z otwartą głową i nie obawia się pójść spontanicznie w kierunki, które może do łatwych nie należą, ale mają największe znaczenie rozwojowe. Wartością jest to, że po jakimś czasie ciągle echa szkolenia wpływają na postrzeganie siebie w komunikacji z innymi i ze światem."

Krzysztof Kamiński, PM Navigator

 

"Szkolenie bardzo ciekawe, mądre, inspirujące. Magda była bardzo pozytywnie do nas nastawiona, zaangażowana i zainteresowana naszymi problemami. Osobiście skorzystam z kilku wskazówek, które nam przekazała!"

Małgorzata Stochaj, Union – Investment

 

"Z radością i wdzięcznością myślę o efektach szkolenia prowadzonego przez Magdę. Otworzyła mi oczy i pokazała, jak wielki wpływ na wszelką komunikację mam ja sama. Tylko ode mnie zależy, jak zrozumie mnie moje otoczenie. Oczyściła mi umysł z wszelkich pretensji do innych o brak właściwego zrozumienia mojego przekazu i intencji.
To dzięki Magdzie i jej świetnie poprowadzonemu szkoleniu mam ogromną wolę lepiej siebie poznać, zrozumieć i rozwijać.
Polecam pracę z Magdą każdemu, komu zależy na samorozwoju i udoskonaleniu tym samym swojej komunikacji.”

Marta Ruda
Specjalista ds. Personalnych i Płac
CEZ Polska Sp. z o.o.

 

"Bardzo interesujące szkolenie, czekam na kolejną edycję!
Dwa dni, 14 godzin, a tak szybko zleciało. Czuję niedosyt – komunikacji interpersonalnej uczymy się całe życie"

Cezary Szeliga
Pełnomocnik ds. JST
Fundusz Pomerania” Sp. z o.o.

 

"Zdecydowanie polecam szkolenie z Komunikacji Interpersonalnej - Profesjonalna i Doświadczona Trenerka- Magda swoimi warsztatami skłoniła mnie do refleksji na temat komunikacji oraz zachęciła do zgłębienia tematu w tym zakresie.
Niesamowite jest to , ze wydaje się nam iż wiemy o sobie wiele, gdzie po kilku godzinach może sie okazać iż do poznania samego siebie jest „trochę” więcej.

Gorąco polecam!"


Aleksandra Pawlak
DSM Nutritional Products Sp.z o.o

Kontakt: 
Agnieszka Bartczuk-Jasińska

Starszy doradca edukacyjny