Budowanie zespołu i relacji z partnerami w biznesie - neurowspółpraca w oparciu o style myślenia i działania FRIS 

To szkolenie jest elementem programu Akademia Negocjacji Budowania Relacji i Kreowania Wartości w Biznesie

kliknij -
ZOBACZ WIĘCEJ

TERMIN ORAZ CENA SZKOLENIA: 

 • Czas trwania: 2 dni
 • Termin szkolenia: 25-26.06.2020 r. ( w godz. 9.00-16.30) - ONLINE NA PLATFORMIE ZOOM
 • Cena szkolenia: 2950 zł netto (+23% VAT)
 • Cena szkolenia dla studentów i absolwentów studiów I, II stopnia, studiów podyplomowych i MBA w ALK: rabat 10 %*


  *Ewentualne dodatkowe, inne zniżki nie kumulują się.

Szkolenie jest  są prowadzone wspólnie przez Akademię Leona Koźmińskiego oraz firmę Kirov Strategic Negotiators.
Wykonawcą szkolenia jest firma Kirov Strategic Negotiators.
Uczestnicy szkolenia otrzymują podwójny certyfikat, dzięki temu mają gwarancję, że zdobyta wiedza jest ugruntowana w teorii oraz sprawdzoną w praktyce.

TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI: 

 • pracujesz w zespole, niezależnie od tego, czy nim zarządzasz czy jesteś jego członkiem
 • współpracujesz z partnerami biznesowymi i chcesz polepszyć swój sposób prowadzenia rozmów oraz negocjacji
 • chcesz poznać, jak skuteczniej się komunikować oraz jak łatwiej docierać z argumentami do partnerów
 • chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać zespół, korzystać z potencjału i talentów jego członków oraz jak wzmocnić współpracę między nim
 • chcesz efektywniej zarządzać projektami
 • jakość Twojej pracy i Twojego życia zależą od tego, jak układa Ci się współpraca z innymi, a Ty jesteś gotowy/gotowa świadomie nad nią pracować
 • chcesz być budzącym zaufanie partnerem i liderem.

 

Podczas szkolenia poznasz style myślenia, które determinują podejmowane przez Ciebie i Twoich partnerów decyzje. W trakcie ćwiczeń doświadczysz, jak różne sposoby myślenia i wynikające z nich style działania prowadzą do różnych efektów w realizowanych projektach.

Znajdziesz odpowiedź na pytania, co sprawia, że z jednymi osobami budujesz relacje szybko i "nadajecie na tych samych falach", a z innymi współpraca jest wyzwaniem. Dowiesz się również, jak można ten proces usprawnić.

Nauczysz się, jak mając świadomość stylu myślenia i działania partnera w biznesie, możesz dostosować argumentację, aby być zrozumianym, budować relacje i efektywnie współpracować.

W części szkolenia będziemy pracować w oparciu o metodę FRIS, która umożliwia bliższe poznanie swojego sposobu funkcjonowania oraz potencjału wynikającego z naturalnego sposobu myślenia. FRIS służy do zrozumienia stylów myślenia i działania człowieka, nie jest analizą osobowości ani analizą behawioralną, czym się wyróżnia wśród dostępnych narzędzi na rynku, jest za to silnie osadzony w kulturze polskiej. Dzięki zrozumieniu siebie oraz poznaniu tej metody w łatwy sposób zaaplikujesz ją w biznesie.

Najpóźniej tydzień przed warsztatem otrzymasz od nas link do kwestionariusza FRIS. Kwestionariusz ten nie jest testem psychologicznym, tylko testem określającym sposoby myślenia i działania. W tym kwestionariuszu nie ma dobrych czy złych odpowiedzi i nie ma profilów lepszych lub gorszych! ;) Jego wypełnienie jest niezbędne do uczestnictwa w warsztatach. W czasie szkolenia jako uzupełnienie otrzymasz indywidualny 20-stronicowy raport o sobie.

 

 

OPINIE UCZESTNIKÓW 

 “ … może w wolnej chwili jeszcze raz podziękuję za otwarcie oczu na postawy innych ludzi i ogromną lekcję pokory, wyrozumiałości i tolerancji dla siebie i dla innych!☺☺☺
Szkolenia wywarło na mnie ogromny , pozytywny wpływ. Jest mi lżej, łatwiej

Aneta Gądek
Polpharma”
Zachęcam do ciekawych, interesujących i pełnych zwrotów akcji intelektualnych podróży, w które zabierze Cię Nadejda Kirova w trakcie swoich zajęć, konsultacji, czy treningów. Profesjonalizm połączony z dużą dawką atrakcyjnych dla menadżera informacji z zakresu: budowania relacji w biznesie, komunikacji i sposobów rozwiązywania konfliktów spotka Cię w trakcie takiej wyprawy. Prezentowany materiał przekazywany jest w subtelny sposób z pasją i energią. Decydując się na taką wyprawę zyskasz wiele cennych wskazówek, następnie będziesz mógł je z powodzeniem zastosować w życiu zawodowym i osobistym. Brałem udział w takiej wycieczce, polecam. Nie zwlekaj – w drogę!

PAWEŁ SALAK
Wiceprezes Zarządu
VISTAL CONSTRUCTION Sp. z o.o.

 


"..początek szkolenia, Prowadzący rozpoczynają stwierdzeniem: "..wiemy o Was dużo, a nawet jeszcze więcej.."
Myślę sobie: TAK - też sama wiem o sobie duż. a nawet jeszcze więcej. Bo jak nie ja, to kto ma wiedzieć.. :)
Warto przyjść i posłuchać o tym czego jeszcze o sobie nie wiemy, a jeśli wiemy, to nie potrafiliśmy tego nazwać, doprecyzować i wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje; dlaczego właśnie tak, a nie inaczej postępujemy w życiu i w pracy..

W trakcie szkolenia otrzymujemy szczegółową analizę NAS SAMYCH, zestaw informacji i przepis: dlaczego tak postępujemy, i co zrobić, żeby było lepiej, efektywniej, a przede wszystkim łatwiej.. Zdajemy sobie sprawę, że różnorodność jest pożądanym "zjawiskiem" w życiu, tylko trzeba do niej dopasować formę i przekaz..
 Szczerze polecam udział w szkoleniach, 100% pewność i satysfakcja. Profesjonalizm Prowadzących potrafi przełamać największych nieśmiałków. W tym szkoleniu aktywnie uczestniczy każdy, kto znajdzie się na sali. Zagadnienia i omawiane treści dedykowane są zarówno dla całego zespołu, jaki i jednostek (Analiza dotyczy każdego uczestnika szkolenia, ale Ci mogą również być częścią korporacji, zespołem, który pracuje ze sobą na co dzień.) Szkolenie przebiega intensywnie i z pełnym zaangażowaniem do ostatniej minuty. Totalna burza mózgów."

Ania Jaworska
Polpharma


Miałem przyjemność uczestnictwa w zajęciach z rozwiązywania konfliktów i budowania relacji prowadzonych przez Nadię jako jeden z bloków tematycznych na studiach MBA prowadzonych Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. W sposób jasny, zrozumiały oraz angażujący uczestników wdrożyła nas w temat narzędzia FRIS dotyczącego analizy różnic w zachowaniach i stylach myślenia każdego z nas.

Dowiedziałem się, że ja jako zawodnik - osoba zorientowana na cel, opierająca się na faktach i liczbach często jestem przez innych uważany za osobę postępującą według schematów i nie przywiązującą zbyt dużej wagi do relacji. Nadia wdrożyła nas w sposoby myślenia Badacza, Partnera i Wizjonera. Praktyczne wskazówki prowadzącej otworzyły mi oczy na to w jaki sposób postępować w kontaktach z współpracownikami i partnerami biznesowymi. Główną zaletą płynącą z poznania metodyki FRIS jest zrozumienie, że by osiągnąć cel (biznesowy lub wewnątrzorganizacyjny) konieczne jest zrozumienie stylu myślenia i działania partnera. Wówczas dostosowując się do jego sposobu funkcjonowania i komunikowania można dużo łatwiej rozwiązywać problemy i osiągać wyznaczone nam cele.

Patryk Kotwica
Category Manager
OBI Centrala Systemowa

TRENERZY: (2 lub 3 w zależności od wielkości grupy) 

NADEJDA KIROVA

Trener, coach, manager i przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Certyfikowany konsultant metod analizy osobowości zawodowej i rozwoju, stosujący w swojej praktyce m.in. kwestionariusz FRIS.
Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego. Partner merytoryczny Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego.
Łączy swoje doświadczenia menedżerskie oraz biznesowe z technikami trenerskimi opartymi o najnowszą wiedzę z zakresu budowy mózgu, stylów myślenia oraz uczenia się, prowadząc warsztaty dla menedżerów, dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów i ich rodziców.
Założycielka i Prezes Fundacji Pasja do Edukacji i Rozwoju. Mówca konferencyjny. Współwłaściciel i członek zarządu firmy Kirov Strategic Negotiators sp. z o.o. specjalizującej się w doradztwie i szkoleniach w zakresie negocjacji i budowania relacji w biznesie.
Pełniła funkcje menedżerskie w firmach z branży reklamowej, szkoleniowej, turystycznej oraz przemysłu ciężkiego. Założyła i zorganizowała pięć spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz dwie fundacje. W chwili obecnej jest członkiem zarządu w firmach Bulcom i Kirov Strategic Negotiators oraz w fundacjach „Bargework” i „Pasja do Edukacji i Rozwoju”.

IWONA BOBROWSKA-BUDNY

Doświadczony trener, certyfikowany konsultant metod analizy osobowości zawodowej oraz manager i partner  biznesowy w obszarze HR stosujący w swojej praktyce m.in. kwestionariusz FRIS.

Magister socjologii o specjalizacji zarządzanie organizacjami i zasobami ludzkimi na wydziale Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła specjalizację z mediacji i rozwiązywania konfliktów na Uniwersytecie Warszawskim oraz liczne kursy w zakresie diagnozowania i rozwoju potencjału pracowniczego. Wykładowca akademicki (studia podyplomowe, MBA i Kozminski Advanced Management Program) oraz partner merytoryczny Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego. Członek Fundacji Liderek Biznesu, wspierającej kobiety na rynku pracy.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie biznesowe w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim – jako manager lub partner biznesowy kreowała i wdrażała projekty ze wszystkich obszarów „miękkiego HR”. Opracowywała i implementowała programy rozwojowe dla pracowników i managerów o wysokim potencjale, programy Talent Management oraz przeprowadzała oceny potencjału kompetencyjnego metodami Assessment/Development Center oraz za pomocą wywiadów rozwojowych na podstawie wyników analiz osobowości zawodowej. Zarządzała również działami kadr i płac.

Przygotowywała i prowadziła szkolenia/warsztaty m.in. dla: AXA Polska, Skoda, VW Bank, Stock, Bank BGŻ, AVEEX, EDF Energia,  ORANGE–TelTech, KGHM Polska Miedź, PESA Bydgoszcz, EDF Energia, Kongsberg Automotive, KROSS, NEINVER, Najwyższa Izba Kontroli, Lasy Państwowe, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Poczta Polska, Główny Inspektorat Farmaceutyczny, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Gospodarki, dyrektorzy generalni administracji państwowej.

NIKOLAY KIROV

Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.
Od 1996 r. mówca inspiracyjny, wykładowca i doradca w zakresie:

- Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie

- Przywództwa i wdrażania zmian organizacyjnych

- Rozwiązywania konfliktów i komunikowaniem się

- Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych

- Budowania modeli e-Biznesu i Strategii

Od 20 lat ponad 50 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach inspiracyjnych podczas realizacji Programów Rozwojowych dla Korporacji i Przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA realizowanym w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca  „Kozminski AMP” -  „Advanced Management Program” - realizacja Warszawa - Barcelona, prowadził zajęcia w EADA Business School.

Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty.


Członek Zarządu i Dyrektor Strategii i Rozwoju, Center of Excellence (Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów) Akademii Leona Koźmińskiego. Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Kolegium Redakcyjnego czasopisma "Management and Business Administration. Central Europe." oraz Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”.


W Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidualne potrzeby organizacji. Centrum realizuje studia MBA, studia podyplomowe, programy rozwojowe, szkolenia, doradztwo, konferencje, odpowiada za relacje z absolwentami i kariery studentów oraz pozyskuje fundusze strukturalne i UE. W latach 2005-2008 był koordynatorem regionalnym największego projektu edukacyjnego w Europie (ponad 40 mln zł) „Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw”, realizowanego przez Stowarzyszenie Uczelni Wyższych "Edukacja dla Przedsiębiorczości" w ramach SPORZL 2.3,A.

Koordynator merytoryczny programu studiów Koźmiński MBA dla Inżynierów. Obecnie zajmuje się rozwojem edukacji w obszarze sprzedaży, który jest jednym z kluczowych obszarów  z punktu widzenia rozwoju gospodarki. Zaprojektował i koordynuje studia podyplomowe „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”. Popularną kiedyś strategię „Hit & Run” stosują już tylko „dinozaury biznesu”, którzy mogą być zaskoczeni tym, że udziały ich firm w rynku spadają, a ich kluczowi sprzedawcy realizują coraz mniejsze kontrakty. Te studia proponują nowe podejście do sprzedaży. Dodatkowo, pokazują dlaczego wyniki biznesowe powinny być osiąganie w sposób etyczny. Efekty niewłaściwego postępowania widzimy w spektakularnych upadkach firm giełdowych, a w przypadku średnich firm nieetyczne zachowanie prowadzi do braku odnowienia kontraktów z klientami.


Opiekun ponad 100 strategicznych projektów doradczych, prowadzonych w ramach programów MBA, oraz opiekun i promotor ponad 200 projektów doradczych dla administracji publicznej.


Główne zainteresowania badawcze oraz doradcze i szkoleniowe to negocjacje i budowanie relacji z partnerami strategicznymi w biznesie, negocjacje strategiczne, tworzenie wspólnych przedsięwzięć oraz wdrażanie zmian strategicznych dla firm z branż: finansowej, motoryzacyjnej, medycznej, farmaceutycznej, FMCG, turystycznej, budowlanej, wydawniczej, turystycznej, logistyki i przemysłu oraz instytucji publicznych.

Kontakt: 
Małgorzata Oświata

Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju