O kursie
TRWA REKRUTACJA NA DRUGĄ EDYCJĘ KURSU.
Kurs DH-SMU to 120 godzinny program rozwijania wiedzy i praktycznych umiejętności potrzebnych do skutecznego wprowadzania innowacji w dobie cyfryzacji ochrony zdrowia.
Jest dedykowany liderom ochrony zdrowia zainteresowanym cyfryzacją ochrony zdrowia, a w szczególności:
• Innowatorom poszukującym możliwości finansowania swoich pomysłów zarówno z perspektywy Venture Capital, jak i refundacji w ramach publicznego systemu ochrony zdrowia
• Pracownikom pharma& medtech otwartych na innowacyjne podejście do budowania wartości dla swoich produktów w oparciu o rozwiązania cyfrowe
• Menadżerom w publicznym i prywatnym sektorze opieki zdrowotnej tworzącym ścieżki dostępu dla innowacji na rzecz zwiększenia efektywności funkcjonowania praktyki klinicznej
Zakończyliśmy I edycję kursu - zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem Liderki kursu - Anny Zawady.
Kurs DH-SMU to inwestycja w Twoje kwalifikacje Lidera transformacji cyfrowej!
Co mówi Liderka o swoim pomyśle na kurs DH-SMU?
„Osiągnięcie sukcesu na rynku opieki zdrowotnej wymaga innego sposobu myślenia w dobie cyfryzacji. Dane sprawiają, że wszystko jest ze sobą połączone. Nie ma już produktu A i produktu B. Wyniki zdrowotne są napędzane efektem synergii między A i B.
Dlatego sukces wprowadzenia innowacji zostanie osiągnięty tylko wtedy, gdy wizja twórców wybranych technologii wpisze się w możliwości kliniczne produktów farmaceutycznych i wyrobów medycznych. Tylko w warunkach poszukiwania współpracy możemy budować z sukcesem rozwiązania na rzecz skutecznego zaspokojania potrzeb pacjenta. Jest to ciągłe wyzwanie wszystkich działających w sektorze ochrony zdrowia. Transformacja cyfrowa dzięki dostępowi do danych daje nam jednak nowe możliwości integracji sił i osiągnięcia efektu synergii.
Kurs Digital Health Start Me Up został zaprojektowany jako miejsce spotkań dla różnych grup interesariuszy dążących do tego samego ostatecznego celu - poprawy życia pacjentów.
Cyfryzacja zmienia system opieki zdrowotnej bezpowrotnie. Rosnąca ilość danych pomaga nam lepiej leczyć i rozumieć potrzeby pacjentów. Musimy jeszcze tylko nauczyć się działać i współpracować w nowej rzeczywistości.
Dane to narządzie, które zapewnia nam poczucie wspólnoty celu bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
Musimy razem pracować! Możemy zacząć podczas kursu Digital Health Start Me Up - Zapraszam!” prof. Katarzyna Kolasa.
Partnerzy kursu
Agencja Badań Medycznych

Agencja Badań Medycznych (ABM) jest państwową agencją odpowiedzialną za rozwój badań w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Agencja realizuje jeden z pierwszych publicznych programów dotacyjnych z finansowaniem przeznaczonym na niekomercyjne badania kliniczne w Polsce. Finansowane przez Agencję Badań Medycznych badania są szansą dla polskich pacjentów na dostęp do najnowszych technologii, jak również okazją dla polskich naukowców na udział w światowych badaniach.
Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie

Uruchomiony w 1951 r, w 1998 uzyskał osobowość prawną i stał się częścią Samodzielnego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Stołecznego Zarządu Służby Zdrowia MSWiA. Duży szpital wielospecjalizacyjny: 29 klinik/oddziałów, 119 poradni i przychodni, 8 bloków operacyjnych obejmujących 19 sal operacyjnych, 47 laboratoriów, usługi ambulatoryjne w 5 lokalizacjach, w tym 3 polikliniki, lądowisko dla helikopterów medycznych.
Deloitte Polska

Deloitte to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu klientom usług badania i innych usług atestacyjnych, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego oraz innych powiązanych usług.
Deloitte w Polsce znajduje się wśród wiodących firm realizujących profesjonalne usługi doradcze w ramach sześciu najważniejszych obszarów: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, zarządzania ryzykiem, doradztwa finansowego oraz prawnego. Zespół Deloitte pracujący w polskich biurach liczy obecnie ponad 2200 specjalistów z różnych dziedzin.
Deloitte świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, podatkowe, doradztwa finansowego i zarządzania ryzykiem klientom z sektora publicznego i prywatnego działającym w różnych branżach. Dzięki globalnej sieci firm członkowskich obejmującej ponad 150 krajów, firma posiada najwyższej klasy kompetencje, doświadczenie oraz wiedzę, aby oferować swoim klientom wysokiej jakości usługi, pozwalające rozwiązać najbardziej złożone problemy biznesowe klientów. Dzięki nim specjaliści Deloitte obsługują aż cztery na pięć firm z listy Fortune Global 500®.
Adresaci
Dlaczego warto uczyć się cyfryzacji? - Rozmowa prof. K. Kolasy z dr Arturem Zaczyńskim.
Liderki kursu
Wykładowcy
Wśród kadry odpowiedzialnej za realizację części teoretycznej są pracownicy Akademii Leona Koźmińskiego z dziedzin ochrony zdrowia, analityki danych, zarządzania i finansów. Wśród kadry odpowiedzialnej za prowadzenie warsztatów praktycznych są eksperci zajmujący się wdrażaniem rozwiązań cyfrowych do praktyki klinicznej ze szpitala MSWiA, Instytutu Onkologii w Warszawie, eksperci ds. tworzenia wartości start-up dla Venture Capital Funds z Polski, Holandii, Szwecji, Estonii, Stanów Zjednoczonych, Izraela oraz eksperci ds. refundacji rozwiązań cyfrowych z Finlandii, Wielkiej Brytanii i Niemiec.
Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:
- Poszukujesz nowych możliwości pozyskania wiedzy teoretycznej i praktycznej odnośnie roli cyfryzacji w transformacji ochrony zdrowia na przykładzie sukcesów innych krajów (Digital Health, (DH))
- Masz pomysł technologiczny związany z poprawą zdrowia albo/lub wsparciem organizacyjnym instytucji opieki zdrowotnej i zastanawiasz się jak przekształcić je na rozwiązanie DH w oparciu o dostępne dane i analizę potrzeb pacjentów i klinicystów
- Prowadzisz już własną działalność naukową lub biznesową i poszukujesz know-how jak z sukcesem wdrożyć rozwiązanie cyfrowe do praktyki klinicznej w Polsce i innych krajach.
- Zajmujesz się zarządzaniem ochroną zdrowia na poziomie centralnym, regionalnym lub lokalnym i chciałbyś dowiedzieć się jak zwiększyć efektywność działania jednostek opieki medycznej poprzez wdrożenie rozwiązań cyfrowych.
Program
Organizacja zajęć
- 120 godz. dydaktycznych
- zajęcia będą odbywać się weekendowo (8 weekendów) w proporcji 70% on-line a 30% stacjonarnie.
- Kurs trwa 1 semestr.
- Zajęcia prowadzone będą w 100% w języku angielskim.
1. 13-14.01.2024 – zjazd stacjonarny 2. 27-28.01.2024 – zjazd online 3. 10-11.02.2024 – zjazd online 4. 24-25.02.2024 – zjazd online 5. 9-10.03.2024 – zjazd stacjonarny
6. 23-24.03.2024 - zjazd online
7. 13-14.04.2024 - zjazd online
8. 27-28. 04.2024 - zjazd online
Termin zjazdu online do obrony prac końcowych podamy w terminie późniejszym
Społeczność
Wykładowcy
Zasady naboru
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc. Obowiązuje limit zgłoszeń.
Posiadanie dyplomu studiów wyższych (licencjat, inżynier, magister), komunikatywny poziom języka angielskiego (poziom B2).
- Wypełniony formularz rejestracyjny;
- CV
- Rozmowa kwalifikacyjna

Opłaty
* Oferowana zniżka nie łączy się z innymi ewentualnymi rabatami
Cena podstawowa | 7 900 zł |
Cena ze zniżką 10% dla absolwentów ALK | 7 110 zł |