kariera

Wsparcie kariery

 

 

 

W czym możemy Ci pomóc?

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami w trosce o rozwój zawodowy  studentów i absolwentów oferuje bogatą gamę  profesjonalnych usług i narzędzi mających na celu wsparcia Cię we wdrożeniu się na rynek pracy.

Proponujemy  rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb oraz obecnej sytuacji między innymi takie jak: doradztwo zawodowe, coaching kariery, diagnozy kompetencji za pomocą nowoczesnych narzędzi, oferty pracy i staży, szkolenia i warsztaty, targi pracy.

Naszymi Partnerami są najlepsze firmy na rynku, aby zapewnić Ci bezpośredni kontakt z pracodawcami.

Doradztwo kariery

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy profesjonalnie zdiagnozują Twoje potrzeby oraz zaproponują rozwiązania specjalnie do Ciebie dopasowane. Wierzymy, że każdy ma swoje wyjątkowe talenty, predyspozycje oraz umiejętności dzięki, którym może zaprojektować realny plan działania prowadzący go do satysfakcjonującej kariery.

Przy współpracy z nami będziesz również na bieżąco z aktualnymi trendami na rynku pracy w wybranych branżach oraz przygotowany do wdrożenia się na rynek pracy. Skonsultujesz z nami swoje CV oraz będzie mógł wziąć udział w symulacjach rozmowy kwalifikacyjnej.

doradstwo
Diagnoza talentów

Nie „wróżymy z fusów” do swojej pracy w celu zbadania Twoich mocnych stron oraz zdolności mamy do dyspozycji najlepsze narzędzia diagnostyczne dostępne na rynku oraz najczęściej wykorzystywane podczas procesów rekrutacyjnych między innymi takie jak:

FRIS®:Model FRIS® pomoże odkryć te zasoby, które pozwolą Ci osiągnąć najwyższą efektywność, a w sprzyjających okolicznościach. Nie tylko Twoja wydajność będzie znacznie większa, ale dodatkowo z tego działania będziesz miał znacznie większą satysfakcję!

Master Person Analysis: MPA: Master Person Analysis opisuje preferowane zachowania w 9 różnych obszarach. MPA używany jest w procesach rekrutacji i rozwoju.

SHL: Narzędzia oceny SHL wykorzystywane są do selekcji studentów i absolwentów szkół wyższych do programów stażowych oraz pracy. W naszym Biurze Karier możesz uzyskać bezpłatny dostęp do testów SHL diagnozujących zdolności: numeryczne, dedukcyjne bądź indukcyjne.

Dodatkowo korzystamy z testów Clifton Strengths 34 (Gallup), Wieloaspektowej Oceny Preferencji Zawodowej- Holland’a, Kotwice Shein’a i innych.

free movers
Portal z ofertami pracy

Portal ofert pracy przyjazny dla pracodawcy i studenta.

Odświeżony portal z ofertami pracy, staży i praktyk zbudowany dzięki Salesforce umożliwia nie tylko intuicyjne i przyjazne dla użytkownika wyszukiwanie interesujących ofert pracy ale przede wszystkim prostą aplikację na wybrane oferty. Portal udostępniony jest wyłącznie dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego, co sprawia, że otrzymują oni dostęp do ekskluzywnych i prestiżowych ofert oraz pierwszeństwo aplikacji. Aby maksymalnie ułatwić pracodawcom publikację ofert w naszym systemie pozbawiliśmy go konieczności rejestracji.

Studentki w pracowni
Portal z ofertami pracy
Portal z ofertami pracy
Portal z ofertami pracy
Warsztaty i webinary

Chcąc wspierać efektywne poruszanie się po rynku pracy i świadome budowanie ścieżki kariery, przygotowaliśmy dla naszych studentów cykl warsztatów realizowanych w ramach innowacyjnego modelu doradczego  KARIERA+ oferowanego przez Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami. W ramach inicjatywy studenci mają możliwości rozwijać swoje kompetencje społeczne, zdiagnozować swoje predyspozycje oraz dowiedzieć się jak wygląda rekrutacja od strony pracodawcy oraz  jak „skroić” dokumenty aplikacyjne, które urzeknie pracodawcę. Pragnąc zwiększyć dostępność naszych usług i warsztatów organizujemy webinary przy współpracy ze specjalistami rynku pracy oraz reprezentantami prestiżowych firm i organizacji.

warsztaty
Dlaczego warto

I've worked with Katarzyna for a couple of months. She was providing me with career consultancy and coaching. I'm amazed her unique expertise in career consulting, career planning and coaching. She equipped me with a set of skills that I successfully implemented and already I can see the results. Katarzyna is broad minded coach. Excellent and results driven. She works toward maximal customer satisfaction. I could always depend on her to set the best example as career consultant at ALK. She definitely shines in a busy environment. Definitely worth recommending. 

Maciej Mordal

Narzędzia doradcze
Doradca zawodowy
Doradca zawodowy
Katarzyna Sowa
Łukasz Olszta
Doradca zawodowy
Łukasz Olszta